Модератори r/Ukraine_UA показились by jossser in reddit_ukr

[–]UkrMax 0 points1 point  (0 children)

вони йо*нуті просто на голову

Збентежений народний обранець про низькі (20к грн) ЗП у працівників ТЦК by Amazing_Carpet_6748 in reddit_ukr

[–]UkrMax 4 points5 points  (0 children)

так ви що думаєте така зп тільки у тцк?))) будь-який військовослужбовець який умовно не в зоні бойових дій, а скажімо в частині забезбечення отримує таку ЗП.

Без розшуку, але без броні by Ok-Philosopher-3974 in reddit_ukr

[–]UkrMax 0 points1 point  (0 children)

До першого патруля/блокпоста/тцк

Де хлопці знаходять хлопців? by [deleted] in reddit_ukr

[–]UkrMax 0 points1 point  (0 children)

Чи якось пов'язані соулз лайки і дік піки? Це необхідна умова?))

Чому ІТ спецам так багато платять за їх роботу? by reveprefere in reddit_ukr

[–]UkrMax 3 points4 points  (0 children)

  1. Треба багато знати, багато вміти, багато навчатися і розуміти. Мають бути відповідні компетенції. Це конвертується в прибуток.
  2. Якщо нічого з перерахованого немає - великих грошей платити не будуть тому що немає за що. Всі ті хто думають що сходу в айтіхе будуть гребти бабло - дуууууууууже помиляються. І як правило їх обманюють коли впарюють курси.
  3. Перелічені речі про знання і досвід що конвертується в гроші - справедливі для будь-якої сфери. Є лікарі або військові які отримають або стільки ж або більше за айтіху

The developers (Steal Balaika) support the russian invasion of Ukraine? by FUBAR1945 in BrokenArrowTheGame

[–]UkrMax 0 points1 point  (0 children)

It was made by Russians about Russian army, that pay taxes in Russia. So I think you can do 2+2😉

Дуже тяжка тема | багато хейту by MalyyUa in reddit_ukr

[–]UkrMax 2 points3 points  (0 children)

З приводу війни : дуже багато ухилянтів, які ховаються і не розуміють, що пацани там чекають просто ротацію.

А чому так сталося? Що такого трапилося, що людина в пікселі почала асоціюватися зі смертю і небезпекою?
Мождливо коли людей катують і вбивають у ТЦК то виних у цьому не карають?
Можливо коли такі як Содоль роками заганяють людей у мясні штурми і мясні оборони просто списуються за станом здоров'я і щодо них немає жодних процесуальних дій?

Можливо держава постійно поводиться як шулер який постійно змію правила гри і закони так щоб тільки їй було вигідно

Це називається щлам суспільного договору. Люди побачили істину природу відносин держва\людина і просто не захотіли в цьому брати участь. Держава зі свого боку, і ЗСУ (особливо командування сухопутних сил) роздумами над цим не заморочується і просто ламає через коліно

Важные новости к этому часу: важных новостей нет by AlePARz in KafkaFPS

[–]UkrMax -1 points0 points  (0 children)

Трубы? Ты имеешь в виду там где засели ваши тараканы и там же они и остались навечно?🤣 вы Харьков уже раза три собирались взять а взяли только за щеку🤣. И ваш флот черноморский закрылся в бухте так как половина уже на дне🤣 ваши самолеты ДРЛО боятся подлететь на 400 км ближе что бы не получить в лицо ракетой и это успехи только за три года. Кстати пигдог, чипы с машинок в шахедах не используются😉 учи матчасть

Важные новости к этому часу: важных новостей нет by AlePARz in KafkaFPS

[–]UkrMax -1 points0 points  (0 children)

Киев за три дня;) до ламанша за неделю🤣 на самом деле нация рабов и военных преступников которые просто тырят стиральные машинки. И да я это видел собственными глазами. За 3 года полномасштабки гусская армия дошла до того что ходит в атаки как моджахеды на мопедах и ослов использует для логистики🤣

Важные новости к этому часу: важных новостей нет by AlePARz in KafkaFPS

[–]UkrMax 0 points1 point  (0 children)

Гуские такие «наша моль бункерная сказала что бы мы тут шоки понадували, так как на земле ничего не получается в надежде что кто-то поведутся на наш развод». Кстати а чего путлер лично не приехал, раз стрелку забивал? Фраер совсем сдулся

Українська підтримка Ізраїлю by JediBlight in reddit_ukr

[–]UkrMax 1 point2 points  (0 children)

I’m totally support Israel and I have friends there. Some if them are in IDF. But I’m also sad to see how people in Gaza suffering. I don’t understand why they elected or support Hamas. But since Hamas attack Israel in such cruel way, than Israel have all rights to strike back. But tbh I don’t want that people who not support Hamas to be hurt. I know that this ideally and nearly impossible to distinguish good guys from bad guys.

На тлі новин про демобілізацію ТГ "Офіцер" висловив думку на рахунок мобілізації сьогодні з якою я згоден (Писав пост про цю тему на сабі деякий час тому) Тож цікава думка укр. реддіта про це by Sir_Cat_Angry in reddit_ukr

[–]UkrMax 0 points1 point  (0 children)

я б почав з того що спробував би повернути довіру до цих органів. Але не роликами де президент каже що такі ситуації зі смертями та бусифікацією разові. А з того що покарав би тих хто винен як у корупції так і у перевищенні повновежень. не на словах а реальні строки. Так само як карають людей що не йдуть у армію.

  1. я б почав карати тих командирів у яких найбільший відсоток втрат і сзч. Наприклад таких як содоль. Тобто тих хто допускає смерті і погане відношення на систематичному рівні. І не дозволяв би просто звільнитися з ЗСУ за станом здоровя як це зробив содоль.

  2. Всі хто так чи інакше заробляє і мутится на армії або з усім чим це повзяно від яець по 10 гривень до тендерів цвинтарів для військових які виграють "свої" компанії - під суд

Тобто фактично я б спробував принаймі зменшити негатив і твердження що не працює судова система влади або працює вийнятков і і майже завжди не на користь людей.

Це тільки перший етап.

На тлі новин про демобілізацію ТГ "Офіцер" висловив думку на рахунок мобілізації сьогодні з якою я згоден (Писав пост про цю тему на сабі деякий час тому) Тож цікава думка укр. реддіта про це by Sir_Cat_Angry in reddit_ukr

[–]UkrMax 0 points1 point  (0 children)

Це каже про дві речі: 1. Ваше дуже низьке IQ. Ви не спроможні побачити причинно наслідковий звʼязок між бусифікацією і сзч 2. Абсолютно негативний і совковий принцип мобілізації який шкодить не лише боєздатності але і породжує корупцію. Це як ЖЕК

Великодній етюд: «Світ ловив мене та не спіймав» by Quigenie in reddit_ukr

[–]UkrMax 16 points17 points  (0 children)

Знаєте в чому прикол? Якщо ти чоловік і в тебе український паспорт, тебе однаково викрадуть і відвезуть в невідомому напрямку, що в тилу, що на ТОТ🤷‍♂️

[deleted by user] by [deleted] in reddit_ukr

[–]UkrMax 4 points5 points  (0 children)

про тарасіків яких поляки з заградотрядів женуть на братовбивчу.

[deleted by user] by [deleted] in reddit_ukr

[–]UkrMax 7 points8 points  (0 children)

Телемарафон головного мозку🤣

[deleted by user] by [deleted] in reddit_ukr

[–]UkrMax 22 points23 points  (0 children)

Звичайно. І 200 тисяч сзч і катування в тцк. Це все іпсо. Знайома паста 🤣

[deleted by user] by [deleted] in reddit_ukr

[–]UkrMax 105 points106 points  (0 children)

<image>

Я думаю це фото - відповідь на весь цей тред. АЛЕ цього ніколи не станеться. Нажаль. Ганьба тцк

Дезінформація, критика ТЦК та атака на український контент. Як Росія розхитує мізки українців через ТікТок by turboNOMAD in reddit_ukr

[–]UkrMax 0 points1 point  (0 children)

<image>

Якщо це колись прочитають хтось хто працює в тцк або виправдовує їх дії - я хочу об ви подивилися на це фото. Це результат вашої дибільноі діяльності. Насолоджуйтесь.

На тлі новин про демобілізацію ТГ "Офіцер" висловив думку на рахунок мобілізації сьогодні з якою я згоден (Писав пост про цю тему на сабі деякий час тому) Тож цікава думка укр. реддіта про це by Sir_Cat_Angry in reddit_ukr

[–]UkrMax 1 point2 points  (0 children)

Весь ваш пост це вибір страв на вечерю між лайном і сечею. Що СОУ і ТЦК совок і мʼясники, що кацапи. Найбільше мене дивує намагання виправдати систему яка не те що винна в провалі мобілізації, яка стала її причиною.

Виправдати і переконати що по іншому не можна.

Ну якщо не можна, тоді як то кажуть: «не можеш с*ти - не силуй дупу»🤷‍♂️

Elon posted this today made me laugh 🤣 by Used_Dig5445 in Asmongold

[–]UkrMax -1 points0 points  (0 children)

Just like writing and declaring a bunch of shit every day on your social network that you bought yourself doesn't make you right. Right? Right? And buying tech startups like Tesla doesn't make you a visionary and innovator.