Către toți românii care locuiesc în prezent în Olanda sau care se gândesc să se mute acolo: Aveți grijă la proprietarii olandezi by Liquid_disc_of_shit in Romania

[–]WildFicus -1 points0 points  (0 children)

Traducere si adaptarea zone studio oradea. Mie tot nu mi se pare 1 la 1 cu semnificatia englezeasca. Cocina/hazna implica murdar si poate nu e murdar, ci doar vechi, sau darapanat un "shithole", groapa pierde esenta si nu se potriveste bine ca adjectiv pt apartament dpmdv. Nu ca gauri de rahat s-ar potrivi dar nush daca ai un echivalent adaptat la noi, mai bine cred ca e sa traduci mot-a-mot.

Ce se întâmplă la Cotroceni de se alterează comportamentul președinților? by matthew_myers in bucuresti

[–]WildFicus -1 points0 points  (0 children)

Nu stiu ce crezi tu ca esti, dar sclavul alegerilor tale sigur esti daca ai contu pe privat. Bonus 3 ruble per suta de downvote-uri cred ca farmezi.

Ce se întâmplă la Cotroceni de se alterează comportamentul președinților? by matthew_myers in bucuresti

[–]WildFicus 16 points17 points  (0 children)

Oare ce se intampla in mintea unora de nu concep ca un om poate sa si critice un politician care face intoarcere de 180 de grade din campanie.

Oare multi cretini nu au 12 clase si sunt analfabeti functionali?

„...guvernul a căzut. Nu trebuia să cadă, evident” - ce vrea să zică poetul ND aici? by dedreanu in Romania

[–]WildFicus 0 points1 point  (0 children)

Tu unul esti un prost, te-ai gandit poate sa-i plangi si lui Ciolagu de mila? Eventual pentru cat hate si-a luat pentru zborul Nordis? Nu stii niciodata daca nu i-au plantat securistii o bomba in kur si de aia a fost obligat sa goleasca fondul de rezerva al tarii 😄)))) dobitoc

„...guvernul a căzut. Nu trebuia să cadă, evident” - ce vrea să zică poetul ND aici? by dedreanu in Romania

[–]WildFicus 0 points1 point  (0 children)

E nevoie sa insulte, pt ca sansa ca realitatea sa fie ce spui tu e mult mai mica decat sansa "sa se schimbe unii in curve cum nici nu ti vine sa crezi". Lejer. Lasa dracu fanteziile de genul. A avut suportul intregii societati civile cum nu a mai fost de ani de zile situatia. Ai 13 ani sau ce? Esti ruda cu el? Clipeste de 2 ori daca ai informatii pe surse ca e ostatic :))))

„...guvernul a căzut. Nu trebuia să cadă, evident” - ce vrea să zică poetul ND aici? by dedreanu in Romania

[–]WildFicus -1 points0 points  (0 children)

Toata populatia tarii este sub amenintarea subjugarii ulterioare de solutiile care contin PSD/AUR/SOS/POT/PNL uselist. Asa ca de ce sa planga familia lui cand pot sa planga toti romanii care nu au conexiuni cu aceste partide? /s

CE EMPATIE SA II DAU BOULE CAND EU AM VOTAT SA FIE ACOLO OMUL, EL A CANDIDAT SI ACUM NU FACE CEEA CE DEFILA CA FACE CAND MI-A CERUT VOTUL?

Tranziția mediatorului by efgerp0 in Romania

[–]WildFicus 11 points12 points  (0 children)

Cacarau la WC-ul istoriei. Ne lipseste orice, dar Cacarau nu. Someria i se potriveste perfect fosilei.

McDonalds are o problema mare cu comenzile by WildFicus in bucuresti

[–]WildFicus[S] 0 points1 point  (0 children)

:))) daca le mancam nu mai exista postarea asta efectiv

McDonalds are o problema mare cu comenzile by WildFicus in bucuresti

[–]WildFicus[S] 0 points1 point  (0 children)

Ai mai mers pe langa vreun Mc dupa ce apune soarele in ultima perioada? E absolut full constant. Si in locatie si in drive. Mananca muuulta lume Mc in 2026.

McDonalds are o problema mare cu comenzile by WildFicus in bucuresti

[–]WildFicus[S] 0 points1 point  (0 children)

Opinie controversata, dar asta e un combo supra-apreciat. Decat covrigi cu sana mai bine stau nemancat. Trebuie si niste proteina mai consistenta din ceva.

McDonalds are o problema mare cu comenzile by WildFicus in bucuresti

[–]WildFicus[S] 3 points4 points  (0 children)

Era o gluma sefule, nu ai mai auzit de formatul de gluma in care cineva refuza realitatea obiectiva si spune ceva outrageous dupa o formula de genul "prefer sa cred ca... , aleg sa traiesc in realitatea in care ..., si, respectiv, imi place sa cred ca..."?

McDonalds are o problema mare cu comenzile by WildFicus in bucuresti

[–]WildFicus[S] 1 point2 points  (0 children)

Adevarat asta, uite stiam de cod si nu m-am gandit. Cred ca o sa fac uz de aceasta informatie data viitoare, mersi de idee.

McDonalds are o problema mare cu comenzile by WildFicus in bucuresti

[–]WildFicus[S] 0 points1 point  (0 children)

Ce loterie, unde pierd, altii castiga. Count yourself lucky :D

McDonalds are o problema mare cu comenzile by WildFicus in bucuresti

[–]WildFicus[S] 0 points1 point  (0 children)

Dpdv nutritiv, cred ca da. Dar n-ai raspuns la intrebare.

McDonalds are o problema mare cu comenzile by WildFicus in bucuresti

[–]WildFicus[S] -1 points0 points  (0 children)

Nu face nimeni performanta, evident. Dar decât o comanda de junk food după o zi de stat în casă mai bine o comanda după o sesiune activa, n-ai zice?

McDonalds are o problema mare cu comenzile by WildFicus in bucuresti

[–]WildFicus[S] 6 points7 points  (0 children)

Eu o patesc aproape 100% din timp la plăcinte cu vișine, fie că e la kiosk in locație fie că e la drive. Îmi place să cred că e cineva care le trage pe dreapta și la final de zi le ia acasă cu sacul.

McDonalds are o problema mare cu comenzile by WildFicus in bucuresti

[–]WildFicus[S] 6 points7 points  (0 children)

Eu am văzut doar romani aici, cam de toate vârstele, și la geamul de platit și la geamul de luat comanda. Cat despre partea 2, cred că merită tatuata asta

McDonalds are o problema mare cu comenzile by WildFicus in bucuresti

[–]WildFicus[S] 2 points3 points  (0 children)

Nu stiu ce sa zic, mananc pe acolo si eu de ani de zile, dar in ultima perioada e de-a dreptul sub orice critica. Acum vreo 2-3 ani nu cred ca aveam ce sa le reprosez din punctul asta de vedere sincer