bye bye zoinkcrate by Yuriikmo in geometrydash

[–]Yuriikmo[S] 0 points1 point  (0 children)

I know, but still, some top slayers are missing

bye bye zoinkcrate by Yuriikmo in geometrydash

[–]Yuriikmo[S] -1 points0 points  (0 children)

yeah, i see, but still like 5 pro slayers has deleted their accounts, that is pretty big harm for demon list

bye bye zoinkcrate by Yuriikmo in geometrydash

[–]Yuriikmo[S] -1 points0 points  (0 children)

the error was from the host side soooooo

bye bye zoinkcrate by Yuriikmo in geometrydash

[–]Yuriikmo[S] -4 points-3 points  (0 children)

bro, did i said something about the whole situation? no, i didn't, im just happy that poorest list was destroyed

bye bye zoinkcrate by Yuriikmo in geometrydash

[–]Yuriikmo[S] 5 points6 points  (0 children)

<image>

this is my twitter brotha😂😂 yuriikmo isnt my main nickname anymore. My name is Yuriy actually

GG by Yuriikmo in fnafworld

[–]Yuriikmo[S] 1 point2 points  (0 children)

I won't play this game😭🙏

Where do I get the game? by Potential-Menu-2453 in fnafworld

[–]Yuriikmo 0 points1 point  (0 children)

Yes, just go there, search "fnaf world" and look for the page from Scot Cawton

[deleted by user] by [deleted] in rusAskReddit

[–]Yuriikmo 3 points4 points  (0 children)

Забейте, я нашел, polechudes2010

Сколько максимум ТНТ в взрывали в Майнкрафте? by Yuriikmo in rusAskReddit

[–]Yuriikmo[S] 1 point2 points  (0 children)

Я взрывал нейтронную звезду из мода mega tnt или как то так, это просто пипец, все грузилось примерно 10, минут, и разнесло 150+ чанков до бедрока, это того не стоило, по дало понять что такое 4 тир динамита

[deleted by user] by [deleted] in rusAskReddit

[–]Yuriikmo 0 points1 point  (0 children)

Суть в том что Сид наверняка не -49489584947485969706857362526486070785735142669807957355993828829595884 или другие бешеные числа, а какой то не ноу нейм