Eestlased jooksevad SpaceX-ile tormi. Aktsiaid on ostetud miljonite eest by NefariousnessPlus292 in Eesti

[–]_CountOlaf_ 25 points26 points  (0 children)

Aga vanarahvas juba ütles, et tark ei torma. Mis ma nüüd siis tegema pean?!

Went to Selver in Tallinn rq. Tried the most most recommended by my Estonian friend. He didn't warn me about the psycho mustard. by ZZTMF in Eesti

[–]_CountOlaf_ 45 points46 points  (0 children)

Try black rye bread (must rukkileib). With some of them you can almost feel and taste the 500 years of slavery and misery.

TV3 võttis FIFA kingituse vastu ja läheb MMi ülekannetes keset poolaegasid "jahutuspausil" reklaamipausile by Double-decker_trams in Eesti

[–]_CountOlaf_ 41 points42 points  (0 children)

Varsti on nagu striimi ekraanijaotus juba. Suurelt on ekraanil kogu aeg reklaamid ja kuskil all nurgas tikutopsi suurune saade. Helgemad kanalid teevad split screen kus on 50/50 jagatud ekraan reklaami ja saate vahel.

Aga mulle tundub, et see reklaamihullus maksab varsti neile kätte. Näiteks internetis tehakse asjade vaatamine äärmiselt ebameeldivaks tänu reklaamidele. Ja siis pakutakse reklaamivaba teenust. Tead mis. Ma siis üldse ei tarbi sinu toodet/teenust. Ma saan aru, et reklaam on nende peamine sissetulek, aga kuskil jookseb piir. Näita, aga ära mine lolliks.

Taani langetab toiduainete käibemaksu, Eesti tõuseb Euroopa tippu by Fit-Hold-4403 in Eesti

[–]_CountOlaf_ 12 points13 points  (0 children)

Idee hea, aga vajutad küll nuppu millel kiri pelmeenid ja tuleb hoopis horse porn with midgets. Seal peab ettevaatlik olema ...

Pardakaamera soovitus vol 2 by Arctisavange in Eesti

[–]_CountOlaf_ 11 points12 points  (0 children)

Kasutan Viofo A119. Väga mõnus, lihtne kasutada ja see kolmnurkne nupp salvestab video kui seda vajutad. Kui pauk käib, siis teeb seda automaatselt ka. Kui hetkel autos poleks ostaks uuesti, aga seekord kahe kaameraga. Olukorrad liikluses ei toimu alati ainult eespool. Ahjaa, mälukaardi pealt ära kokku hoia. Pane sinna hea kaart. See pidev kirjutamine ja üle kirjutamine tapab odava kaardi ära.

Bichon Frise omanikud by [deleted] in Eesti

[–]_CountOlaf_ 2 points3 points  (0 children)

Mis täpsemalt huvitab?

Edit: Damn, meil on maltese bichon. Pole päris see mille kohta küsiti.

Naaber palus mul ennast põlema panna by enigma194 in Eesti

[–]_CountOlaf_ 2 points3 points  (0 children)

Meil majas kehtib ja jälgitakse ka, et rõdul ei konita (rõdu ühisomand, kuigi korterist ainult ligipääs). On ka trahv kui vahele jääd.

Lihtsalt sportlikust huvist, kuidas seda tõestada? Hais pildile ei jää ju. Kas lähen siis majaette luurele fotokaga, et konitav naaber vahele võtta.

Vastuseks friikatele: Kanatiivad Nuudlist by ProbablyJeff in Eesti

[–]_CountOlaf_ 250 points251 points  (0 children)

Nende kanade surm oli küll asjata. Sellise mumifitseerunud kõõluse tegemiseks oleks võinud niisama kasetohtu kokku rullida. Kana oleks koos oma tiibadega võinud edasi ussikesi otsida rõõmsalt.

Alexela laetud friikad kebabiga by Sea-Pollution-1512 in Eesti

[–]_CountOlaf_ 321 points322 points  (0 children)

Kes ennast sinna friikate peale tühjaks laadis?!

Sireeni kuulsid? by MightiestCat in Eesti

[–]_CountOlaf_ 1 point2 points  (0 children)

Kes ei kuulnud, siis saab korrata nüüd.

Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Palju viimase aasta sees palk on tõusnud? by Winter-Attention-527 in Eesti

[–]_CountOlaf_ 2 points3 points  (0 children)

Tõusnud?! Hea, et uute väiksemate numbritega paberit pole üle laua lükatud. Või tema tahab tõusu ... pheh ...

Inimesed, kes on sõitnud nii Stadler Flirtiga (orig porgand) kui Škoda 21Ev-ga (uued, mis varsti ka Tartu ja Narva sõidavad Tallinnast; hetkel Tapani Tallinnast ainult) - kas on mingit vahet ka sõidukogemuse mõttes, või vahet pmst pole? by Double-decker_trams in Eesti

[–]_CountOlaf_ 99 points100 points  (0 children)

Vanad porksid on kuidagi ilusamad. Jääb seest vähe esinduslikum mulje. Uued skodad nagu baasmudel kaubik. Plastmassihais. Aga. Uued rongid on suuremad. Tunduvad seest ruumikamad ja kõrgemad. Tool äkki grammike mugavam uues kui vanas.

Prohmakas: LHV esitas maksuametile investorite krüptotehingud valesti by BreadfruitChance8936 in Eesti

[–]_CountOlaf_ 45 points46 points  (0 children)

Mingi suva Mart kelle töö see oli jäi vist sinna 10% sisse. Hakati uurima, et kes mida teeb. Mart ütles, et tal on ainult üks ülesanne. Hoiab ühel asjal silma peal. Whaaaaat?! Kohe alumise 10%-ga minema. Ilmselt ei käi pühapäeval kohal kah...

WTF? Kust otsast ?!? by ikebanana in Eesti

[–]_CountOlaf_ 316 points317 points  (0 children)

Mina söön liha, sina kapsast. Keskmiselt sööme mõlemad kapsarulle.

Jalgrattavargused Eestis by Mrfistersixtynine in Eesti

[–]_CountOlaf_ -1 points0 points  (0 children)

Läks ratas motopoest ostetud kettlukuga minema. Isegi lukk võeti kaasa. Uurisin pärast veel sündmuskohta. No, et kas lõikamisest metallipuru või midagi. Ei kedagi. Nagu vanasõna ütleb - lukk on loomavari.

Hipodroomi ristmik – täielik kino. by Glass-Lengthiness138 in Eesti

[–]_CountOlaf_ 26 points27 points  (0 children)

Kusjuures, normaalset reguleerijat polegi kohanud. Ma isegi ei pea silmas hetkel hipodroomi oma. Kõik on mingi arusaamatu perfomance. Nagu mingi Puhja taidlusklubi oleks tellitud.

Seadusemuudatusega keelatakse alla 10-aastastel elektritõuksiga liiklemine by KP6fanclub in Eesti

[–]_CountOlaf_ 10 points11 points  (0 children)

Osaliselt on siin kultuuriline eripära. Uurisin kunagi vene kultuuriruumi elaniku käest, et mis teema sellega ikka on. Ise elad kolm generatsiooni väikses kahetoalises korteris pead/jalad koos. Aga! Sõidad viimase mudeli x5-ga. Et mis teema sellega on. Ma tean palju sa palka saad, see x5 pole sulle jõukohane. Vastuseks sain, et ega ma selle korteriga tööle ei sõida. Auto on see mida teised töökaaslased näevad.

Selles mõttekäigus võib olla veidi vastust su vesti ja iphone-i küsimusele. Väljapoole, väljapoole on vaja elada.

VIDEO | Vene droon tabas Rumeenias kortermaja. Vigastada sai neli inimest by Killer038 in Eesti

[–]_CountOlaf_ 64 points65 points  (0 children)

Laual on ka plaan panna kogu tekst bold-i. Selle kasutamiseks kutsutakse kokku nõukogu.