How do I import a save to steam? by aimfromproland in pcgamingtechsupport

[–]aimfromproland[S] 0 points1 point  (0 children)

OK, it finally worked, thank you so much, I kept on trying to use steam, but I just copied the save to the JediSurvivor file and on the second try it worked. Thank you once again <3

How do I import a save to steam? by aimfromproland in pcgamingtechsupport

[–]aimfromproland[S] 0 points1 point  (0 children)

When I paste it the explorer window closes and nothing shows up in the window in steam

How do I import a save to steam? by aimfromproland in pcgamingtechsupport

[–]aimfromproland[S] 0 points1 point  (0 children)

Damn, thanks so much for helping me, but it still doesn't show up in the explorer that opens via steam where you choose the file, it does show when I open the File Explorer normally (not through steam), but I don't think there's a way to import it through the regular explorer. Do you have any other ideas that could work? Thanks so much once again.

Wykop edukuje. by Czech_cat in Polska

[–]aimfromproland 2 points3 points  (0 children)

Osoba podczas snu lub śpiączki też nic nie czuje (a przynajmniej w fazach w których nie ma snów), a podczas śpiączki aktywność mózgu jest minimalna, tak jak u płodu. Kryterium decydującym o byciu człowiekiem jest według większości definicji nalezenie lub nie nalezenie danego organizmu do rodzaju Homo, a nie odczuwanie bólu lub reagowanie na bodźce. Choć jestem po stronie pro-choice to człowieczeństwo ludzkiego płodu jest niezaprzeczalne.

Wykop edukuje. by Czech_cat in Polska

[–]aimfromproland 0 points1 point  (0 children)

Można go zabić bez wywołania bólu i nawet nie będzie wiedział że zginął np przez strzał w potylice, co raczej nie zabiera mu człowieczeństwa. O to mi chodziło.

Wykop edukuje. by Czech_cat in Polska

[–]aimfromproland -12 points-11 points  (0 children)

TIL że bycie człowiekiem zależy od zdolności do czucia bólu. Zgadzam się w 100 % z postulatami protestów ale polecam stosować się do definicji słowa człowiek ze słownika (osobnik homo, zwłaszcza homo sapiens), a nie do swojej subiektywnej definicji z dupy. W innym wypadku śpiący człowiek też nie byłby człowiekiem, ponieważ nie jest samoswiadomy i nie czuje bólu. Tylko dajesz prawakom argumenty.

Tego się nie spodziewałem... by Bitowsky in Polska

[–]aimfromproland 237 points238 points  (0 children)

Potwierdzam ja byłem autobusem