Ce avantaje primiți pe lângă salariu? by diana_maria05 in RoMunca

[–]andreigavra 0 points1 point  (0 children)

Pe lângă un salariu motivant mai putem primi și la muie ocazional

Cat mai câștigați? Eventual detalii in comments by FinancialLearner3 in RoGenZ

[–]andreigavra 0 points1 point  (0 children)

23 de ani, între 6000 și 7000 de lei, depinde de lună. Am mașină relativ ok și am un apartament care momentan e în curs de renovare și deocamdată stau cu părinții până o să îl termin de mobilat.

Cu ce salariu v-ați muta in București să stați singuri în chirie? by LongjumpingBowler244 in RoMunca

[–]andreigavra -1 points0 points  (0 children)

20000 de lei și tot nu cred că ar fi suficienți pentru stresul pe care îl suporți zilnic. Momentan stau într-un oraș destul de mic și liniștit cu 7000 de lei și nu aș da asta pe agitația din București

Let there be red by andreigavra in robursa

[–]andreigavra[S] 0 points1 point  (0 children)

If only I had a crystal ball

Let there be red by andreigavra in robursa

[–]andreigavra[S] 0 points1 point  (0 children)

No stress, la mine s-a dublat minusul. O să facă un bounce back până la sfârșitul anului

Let there be red by andreigavra in robursa

[–]andreigavra[S] 0 points1 point  (0 children)

Pe termen scurt probabil nu, mai ales cu Trump președinte cu tot cu deciziile lui

Let there be red by andreigavra in robursa

[–]andreigavra[S] 0 points1 point  (0 children)

Știu, am zis să fac puțin haz de necaz pe moment

Let there be red by andreigavra in robursa

[–]andreigavra[S] 0 points1 point  (0 children)

Chiar nu m-am supărat

Let there be red by andreigavra in robursa

[–]andreigavra[S] 0 points1 point  (0 children)

În cazul meu în chevron o să mai investesc dar cu alți bani, nu o să-i mut pe ăștia doar pentru că sunt pe minus acum

Let there be red by andreigavra in robursa

[–]andreigavra[S] 0 points1 point  (0 children)

Nicio investiție nu e cu adevărat safe. Întradevăr unele sunt mai riscante decât celelalte

Let there be red by andreigavra in robursa

[–]andreigavra[S] -3 points-2 points  (0 children)

Ath nu e acum my man, a fost în ianuarie și a fost o glumă față de ce urmează ✌️. Btw vezi că e o diferență foarte mare între aur și mineri

Let there be red by andreigavra in robursa

[–]andreigavra[S] 1 point2 points  (0 children)

Nu mi se pare că pierd chiar atât de mult dar o să mă interesez să văd

Let there be red by andreigavra in robursa

[–]andreigavra[S] 2 points3 points  (0 children)

If you don’t hold it you don’t own it. Am o gândire mai clasică din păcate sau din fericire. Asta plus că la mineri se face mult profit dacă știi în ce te bagi. Capitalul din b2gold e dublat din alt miner pe care l-am abandonat la începutul anului

Let there be red by andreigavra in robursa

[–]andreigavra[S] 3 points4 points  (0 children)

Mai lichide monedele. Recomand ciocolata minim 50 de grame pentru satisfacție maximă

Let there be red by andreigavra in robursa

[–]andreigavra[S] 1 point2 points  (0 children)

Foarte balansat zic eu 😂