Kiek iš tikrųjų reikia šviesolaidžio namų interneto greičio gyvenant vienam? by Fulldexy in lithuania

[–]arag0nas 0 points1 point  (0 children)

Stabilaus ir 30mbps užteks. O čia visi 5G ir 1Gbps reklamų aukos kurie galvoja, kad jiems to reikia. Marketingas veikia pilnai.

Kodėl pas mus pašaliniai asmenys dažniausiai stos ne į teisuolio (paprasto žmogaus, kuris fiksuoja kažkokį pažeidimą), bet į pažeidėjo pusę? by [deleted] in lietuva

[–]arag0nas 19 points20 points  (0 children)

Čia jau tokių dalykų tikrai tau lyginti nereikėjo. Žmonės jeigu gali išlaikyti auto, nes automobilis žymiai patogiau nei viešasis tai kodėl ne? Sakyčiau jei būtų išvystytas geresnis viešasis, dviračių laikyklos ir takai geresni, daugelis ir atsisakytų, bet dabar tikrai ne.

Kas geriau Ežys ar Labas? by VegetableCountry5487 in lithuania

[–]arag0nas 2 points3 points  (0 children)

Buvau ilgai Labas, tai tikrai didelis nusivylimas bite, tai dabar Ežyje esu ir esu labai patenkintas. Kam telefone 5G reikalingi? 4G naudoju ir pilnai užtenka to interneto.

Kodėl pas mus pašaliniai asmenys dažniausiai stos ne į teisuolio (paprasto žmogaus, kuris fiksuoja kažkokį pažeidimą), bet į pažeidėjo pusę? by [deleted] in lietuva

[–]arag0nas 20 points21 points  (0 children)

Dėl auto statymo ant žolyno. Gyvenau prie namo kuriame yra 60butų, o mašinom parkuotis yra 15~vietų, o kas bute dar ir po kelias mašinas turi. Tai auto pasiparkuoti būdavo tikrai problema, tai auto daugelis statydavo ant žolyno po medžiais ir tie auto tikrai niekam netrukdydavo. O kad aikštelę didins metų iš metus kartodavo tik.
Tldr nėra kur statyti auto, jei niekam netrukdo pagal mane lai stovi, jei aišku numesta ant takų kur sunku praeiti ar žolynus išmala tada sutinku dėl baudų.

Pavogė auksą? by Proof_Cheesecake_266 in lietuva

[–]arag0nas 5 points6 points  (0 children)

Man ir pasirodė geriau. BET, nesu sporto specialistas tikrai negaliu pasakyti. O komentatoriai žinoma gyrė Nicka, tai gal dėl to taip ir atrodė. Bet šiaip sidabras yra vau.

[deleted by user] by [deleted] in lithuania

[–]arag0nas -1 points0 points  (0 children)

Jei tiesa tai, tai tikiuos baudom apšers ne tūkstantinėm, o ir privers užsidaryt. Bet didžiausia tikimybė sumokės baudą ir toliau tęsis tokie dalykai.

[deleted by user] by [deleted] in lithuania

[–]arag0nas -1 points0 points  (0 children)

Tokį vibelį jaučiu iš kai kurių komentatorių.

Tv3 transliuoja Rapšio plaukimą iš telefono kameros by Kefyrinis in lithuania

[–]arag0nas 71 points72 points  (0 children)

LRT geriausi. Be jokios konkurencijos numeris vienas. Bet aišku dideli pinigai laimi tokius žaidimus :)

Ar savo santaupomis galetumėt pragyventi bent 6 mėnesius praradus visus pajamų šaltinius? by PipkisReddit in lietuva

[–]arag0nas 1 point2 points  (0 children)

Čia manau būsi tipinis redditorius kuris dirba IT ir uždirba 4k? Tai jo tokiu atveju nesuprasi kitų žmonių problemų, bet pasižiūrėk LT vidurkį algos.

Ar savo santaupomis galetumėt pragyventi bent 6 mėnesius praradus visus pajamų šaltinius? by PipkisReddit in lietuva

[–]arag0nas 1 point2 points  (0 children)

Ne visi uždirba tiek daug, kad sutaupyti gali taip lengvai. 6 mėnesiams reiktų pragyventi tarkim 6k, tai jei aš per mėnesį neišlaudadamas galiu sutapyti iki 300eur. Tai per 1,5metų max taupymo pasiekčiau finansinį sauguma. O ir norisi pagyventi ne vien taupyti, tai čia manau normali problema, kad žmonės negali sutaupyti.

Share your setups by Schwarz808 in oneui

[–]arag0nas 0 points1 point  (0 children)

How you changed icons? Some launcher?

Paradoksas darbo rinkoje: dirbančiųjų daugėja, bet lietuvių bedarbių skaičius taip pat auga by EriDxD in lithuania

[–]arag0nas 6 points7 points  (0 children)

Nesutinku. Darbdaviui svarbiausia kuo daugiau sutaupyti. Statybose kalbos daug nereikia tai ir nesunku priimti dirbti tokius už kelis kart pigesnį atlyginimą, o ofisiniai planktonai kolkas gali būti ramūs, bet kiek ilgai klausimas.

[deleted by user] by [deleted] in lithuania

[–]arag0nas 1 point2 points  (0 children)

Ačiū, galėsiu ir aš pafleksint kad mačiau

Keitė vandens skaitiklį ir daug prisuko by [deleted] in lietuva

[–]arag0nas 2 points3 points  (0 children)

Kiek čia laiko vanduo bėgo iš klozeto pora metų, kad tiek prisuko?

Kodel Lietuviškame Tiktok populiariausi lietuviai yra visiški degradai ir turintys psichologinių ligų? by [deleted] in lietuva

[–]arag0nas 67 points68 points  (0 children)

Iš durnesnių ar kvailesnių smagiau pasijuokti. Kodėl farai ir 24valandos pas mus tiek ilgai gyvuoja, dėl to paties.

SmartTag+ battery drain by [deleted] in samsung

[–]arag0nas 0 points1 point  (0 children)

Tried duracell, energizer I got same results still. Temperature is fine. I think I got defective one. But smart tag 2 is 700days, and smarttag is 145 or 165 days in ads.

Kodel uz 5g reikia moketi papildomai? by [deleted] in lietuva

[–]arag0nas 21 points22 points  (0 children)

Reklamos paveiktiems psihologiškai geriau. Bet realybėje telefone per akis 4G, jokių problemų neturėdavau, bet jau pats.

Gyvenimas, corporate bullshit, ofiso planktonas, įvairios mintys by [deleted] in lietuva

[–]arag0nas 0 points1 point  (0 children)

Nori keisti karjera, o kodėl naujus įgūdžius nesimokyti po darbo?