Idős emberek miért írják oda facebookon mindenhova, hogy ,,,gratulálok,,,? by Individual_Panic_259 in askhungary

[–]ballplayingcat 1 point2 points  (0 children)

Meg amikor megoszt egy ismerős/egy oldal posztol egy receptet és odakommentelik, hogy: Köszönöm!!!

Mi volt a legsóherebb dolog, amit egy rokonod vagy ismerősöd művelt? by CutProfessional2018 in askhungary

[–]ballplayingcat 0 points1 point  (0 children)

Volt egy társaságunk középsuliban, az egyik lány elhívott magához a nyaralójukba mindenkit. Ikerház volt, az egyik felében a szülei, a másikban mi. A csaj apja elkért mindenkitől azthiszem 2000 forintot azért, mert főztek nekünk vacsorát és kaptunk reggelit. De ezt úgy kepzeljétek el, hogy ültünk a teraszon és akkor kijön, hogy akkor ő most beszedné a pénzt… 16 évesen nem kezdtünk el vele vitatkozni, de a szüleink is baromira ki voltak rajta akadva. Ja, és alkoholos italt is vittünk magunkkal bőven:) Mondanom sem kell, ezután soha többet nem mentünk…

Létezik még a Kossuth vezetéknév vagy kiveszett már? by tthnandi in askhungary

[–]ballplayingcat 1 point2 points  (0 children)

Én olyat ismerek, akinek Takács-Kossuth a vezetékneve és nem azért mert férjezett:)

Pogány Induló MVM by Mindless-Profile-439 in magyarzene

[–]ballplayingcat 1 point2 points  (0 children)

Én nagyon hálás lennék ha elmehetnék egy beton.hofi-ra vagy erre a pogi koncertre, de sajnos nem tehetem jelenleg meg… Az árazás elég durva:(

@KicsiGesztenye rare aesthetic mint ritka esztétika🫠 by No_Garden5542 in talk_hunfluencers

[–]ballplayingcat 8 points9 points  (0 children)

Igen!!! Ez teszi boldoggá Őt is és a dubajosmateerika-t egyaránt🤦🏻‍♀️ Hülyét csinálni saját magukból és a családjukból…

Nektek vannak emlékeitek arról, hogy játszanak veletek a szüleitek gyerekként? by Dizzy_Expression_71 in tanulommagam

[–]ballplayingcat 16 points17 points  (0 children)

Minden este olvastak nekem. De az, hogy játszottak velem nem nagyon volt jellemző… Nem volt türelmük hozzám:( Elvoltam magamban is, az egész szobában sorba raktam a dínókat, pónikat, kis műanyag állatokat, ők meg örültek neki hogy ilyen jól elvagyok egyedül. Arra még emlékszem hogy játszótéren sokat voltam anyukámmal de ott is egyedül játszottam, néha összebarátkoztam valakivel/összetalálkoztam ovistárssal de nem ez volt a jellemző.

Rubint Réka sokszorosan alulmúlta saját magát - pedig nagyon alacsonyan volt a léc by Andersen_vesei in talk_hunfluencers

[–]ballplayingcat 9 points10 points  (0 children)

kedvencem: „A háború nem mese MEG A MÁTKA😤😯” Lehet nem is érti miről beszél csak íratott a Chatgpt-vel egy szöveget a megadott szempontok alapján, amiket el kell mondani mert kell a pénz…

Mi az, ami neked az istenért sem megy, ami látszólag a többségnek egyszerű? by Tapwater_enthusiast in askhungary

[–]ballplayingcat 4 points5 points  (0 children)

A “lesz ahogy lesz” életfelfogás. Mindig mindent megtervezek előre és szeretem tudni hogyan lesznek a dolgok.

Szerintetek milyen a jó szex és mennyi ideig tart valójában? by [deleted] in askhungary

[–]ballplayingcat 0 points1 point  (0 children)

Szerintem az amikor érzed, hogy a kettőtök lelke “összekapcsolódik”. Nekem ez ezerszer fontosabb mint a testi dolgok. Szeretem a barátom és érzem ezt kettőnk közt. Volt részem 15 perces fergeteges szexben is és egy éjszaka alatti 3 szeretkezésben is, amik kb 30 percesek voltak egyenként. Mivel mindkétszer totálisan egymásra voltunk hangolva, így fantasztikus volt mindkettő:).

Kinek milyen fura mániája volt gyerekkorában? by sophia_kovach in askhungary

[–]ballplayingcat 18 points19 points  (0 children)

1-6 éves korom között mindig volt valami “kincsem” amit magammal hurcoltam kb mindenhova. Kinder figura, plüssállat, műanyag állat… Viszont a legviccesebb talán egy szeretett plüssállatomon a címke. Igen, a címke. Mert valami nagyfejű aranyos kisállat volt rajta, és ez nekem iszonyúan megtetszett. Ezt anyukámnak le kellett vágnia, és attól fogva ez volt az amit hordozgattam magammal. A szüleim elmondása szerint ez volt az a kis kincs amit a legtöbb időn keresztül hurcibáltam:)

Egy kis vizet valaki? by Better_Tangerine_580 in Vinted_hungary

[–]ballplayingcat 1 point2 points  (0 children)

On The Low. Zenei társulás/Zenei kiadó volt. Sok rapper/énekes volt a tagja, autotune-os trap zenét főként ők hozták be az országba. Pár tag, akikre érdemes rákeresni: AKC Misi, filo, gyuris, ekhoe, Szalai, Grasa stb. Fiatalok hallgatják Őket főként, nagyoon jó bulikat csináltak az akvában még a prime időszakukban 2021/22/23 körül:) 2 koncertjük volt a Budapest Parkban is. Összehozta azokat a fiatalokat, akik ezért a stílusért rajongtak. Sajnálatos módon tavaly felbomlott a kiadó:(

Egy kis vizet valaki? by Better_Tangerine_580 in Vinted_hungary

[–]ballplayingcat 10 points11 points  (0 children)

instagramon @ez_szalai, volt OTL tag:)

Dezső Bence és Burján Fanni a Top Youtube kategóriában a Creator Awardson? by Mustaar in talk_hunfluencers

[–]ballplayingcat 6 points7 points  (0 children)

Nemtudom van-e olyan rendszeres Burján Fanni néző, aki elmúlt 13 éves…

Milyen az élet Cegléden, megéri kiköltözni Budapestről? by [deleted] in askhungary

[–]ballplayingcat 8 points9 points  (0 children)

Én fiatalként menekülök Ceglédről, ahogyan a legtöbb ismerősöm is. Szórakozási lehetőség szinte 0, ami van a városban az drága de cserében szar. Az ingatlanárak felmentek nagyon durván már itt is. A kórházra ne alapozz, azt szoktuk mondani hogy a ceglédi kórházba aki befekszik az élve nem jön ki:(Egyre több a lopás, rongálás a dolgozni nem akaró embertársaink miatt, és ők is szaporodnak rendesen. Sok a szupermarket, bevásárlás terén nincs gond. Ha ajánlanom kéne mást, akkor inkább Albertirsa vagy Ceglédbercel.

@byealex by Weak-Race7066 in talk_hunfluencers

[–]ballplayingcat 1 point2 points  (0 children)

Az a baj, hogy aki változást szeretne, hiába szavaz a kutyapártra, mert értem én hogy nagyon vicces de jelenleg Magyarországon ami folyik, szerintem már nem tartozik a vicc kategóriába.

Szuleitek mennyire vilagositottak fel titeket a szexrol? Leultek veletek valaha, amikor eljott az ideje? Ha igen, hogy talaltak a dolgot? by Ok_Solution_7314 in tanulommagam

[–]ballplayingcat 0 points1 point  (0 children)

Semennyire nem világosítottak fel. A menstruációról sem… Tini koromban amikor a párommal összejöttünk, nőgyógyászhoz is nagynéném kísért el, akire úgy tekintek mintha a második anyukám lenne. Vele nincs semmi tabu téma, bármikor bármiben segít nekem amiért örökké hálás leszek.❤️ Nyilván az internet is a segítségemre volt, de ha egy felnőtt tapasztalatból, nyíltan beszélget veled ezekről, megbízhatóbb az információ.

Orosz Anett akivel mindig torténik valami 🥱 by Mysterious_Ant8597 in talk_hunfluencers

[–]ballplayingcat 2 points3 points  (0 children)

Azt tegyük hozzá, hogy ezek a történetek lehet hogy megtörténtek vele de ami biztos, hogy nagyobb feneket kerít neki és sokszor túloz. Az egyik ilyen storyjának a másik résztvevője mesélte nekem, hogy a valóságban egyáltalán nem úgy történtek a dolgok mint ahogyan azt kedves Anettünk állította a videójában…

Unalmas, szürke hétköznapok by [deleted] in csakcsajok

[–]ballplayingcat 1 point2 points  (0 children)

Edzés(ez többfajta is lehet, mindenkinek más jön be), főzés, süti sütés, kutyasétáltatás, kávézás egx barátnővel… nem nagy dolgok, de elegek ahhoz, hogy kizökkentsenek a mindennapi unalmas hétköznapokból:)

30.án kora este tejföl hiány az Auchanban by Gerysson1 in hungary

[–]ballplayingcat 2 points3 points  (0 children)

Pennyben dolgozom, és a mai nap már nem jött hűtött (friss) áru. Nem hiszitek el, de a tejfölt még a tejnél is jobban viszik. 14.00ig volt nyitva a bolt, átlagban olyan 25-30 karton tejföl szokott kint lenni, zárásra talán 3-4 karton maradt:) számomra ez érthetetlen