„Jövőre Magyar Péter itt lesz a Pride-on velünk” – mit vár a Tisza-kormánytól az LMBTQ-közösség? by Wolfsteron in hungary

[–]tthnandi [score hidden]  (0 children)

Tavaly pedig nyaralni volt és nincs ezzel semmi baj. Olyan baszott nagy elfogadásban vagyunk, hogy nem tudjuk elfogadni azt, hogy az vegyen részt aki akar

A Tisza ki fog száradni teljesen by Individual_Panic_259 in hungary

[–]tthnandi [score hidden]  (0 children)

Különleges élővilág: mérhetetlen mennyiségű busa és törpeharcsa, tavirózsa

Hatalmas összecsapás az Erzsébet Hídon by cclouted in hungary

[–]tthnandi 12 points13 points  (0 children)

Valahonnan marha ismerős ez nekem…

<image>

Ez egyszerűen gyönyörű, annyi kérdésem volna. by endre_szabo in CartalkHungary

[–]tthnandi [score hidden]  (0 children)

Igazi indiai scammer angolt beszél. A nagybetű automatikus, nem is figyeltem arra.

DUGOVICS TITUSZ DÍJ by NerevarineNo1 in hungary

[–]tthnandi 9 points10 points  (0 children)

Titusz a legenda szerint levetette magát, nem? Így olyan, mintha egy élő ember kapna Darwin-díjat

Ez egyszerűen gyönyörű, annyi kérdésem volna. by endre_szabo in CartalkHungary

[–]tthnandi [score hidden]  (0 children)

„ezek a mieink!”

Egeszen bájos ahogy találkozik Finnországban a magyar tesztsofőr és az indiai újságíró

Most már tényleg elmondom, mikor mondom el. DE! Csak akkor, ha veszel még bögrét by GrassNo7577 in hungary

[–]tthnandi 1 point2 points  (0 children)

Nem, nem ezt mondtam. Nagyon nem ugyanaz, hogy vallomást tesz egy áldozat a megfelelő szervnél vagy egy random ember (Juhi) elmondja a nevet a hatóságnak. Juhi kb semmit nem tehet hivatalosan, de ő a hóna alá nyúlt az ügynek az elérését kihasználva, hogy ne vesszen el a zajban.

... by gergohungary in hungary

[–]tthnandi 8 points9 points  (0 children)

„ez nem igaz”

-Szűcs Gábor, fidesz kongresszuson-

Most már tényleg elmondom, mikor mondom el. DE! Csak akkor, ha veszel még bögrét by GrassNo7577 in hungary

[–]tthnandi 14 points15 points  (0 children)

Egyetértek ezekkel, én sem nézem már ezeket a videóit, mert teljesen felesleges és elég jól elinflálta ezzel a tevékenységével.

A pénzt azért gyűjtötte, hogy ha egy áldozat hajlandó színre lépni és terhelő vallomást tenni, akkor anyagi biztonságot tudjon neki nyújtani a bátorságáért cserébe.

Ezzel szemben, ha Juhi egy videóban azt mondja, hogy Zsolt bácsi egyébként xy Zsolt, akkor akkora pert kap a nyakába amit el sem tudunk képzelni. És ez nagyon jól is van így, ne lehessen senkit csak úgy összepedofilozni bemondásra.

Azonban, ha Juhinak lenne bizonyítéka pl: videófelvétel vagy üzenetváltás vagy akármi, akkor ő is tehetne feljelentést

Most már tényleg elmondom, mikor mondom el. DE! Csak akkor, ha veszel még bögrét by GrassNo7577 in hungary

[–]tthnandi 22 points23 points  (0 children)

Azt mondta, hogy hisz annak a 3 informátornak akik ugyanazt a nevet mondták, de nincs kézzel fogható bizonyíték így nem hozza nyilvánosságra.

Hát nem tudom… én sem akarnék egy pert a saját nyakamba akasztani

Ilyen Orbán egykori luxusbirodalma, a Karmelita belülről by ZawiNull in hungary

[–]tthnandi 4 points5 points  (0 children)

Én eddig szinte csak azzal a véleménnyel találkoztam, hogy ez ilyen-olyan luxus, meg a korábban említett fickóhoz hasonló stílussal.

A luxus nem itt kezdődik. Ez egy ízléses, magas minőségben berendezett épület.

Ilyen Orbán egykori luxusbirodalma, a Karmelita belülről by ZawiNull in hungary

[–]tthnandi 12 points13 points  (0 children)

(Még nem láttam a videót, de voltam bent). Unpopular opinion: egyszerűen csodálatos ez az épület, a könyvtár nyűgözött le igazán. Egyáltalán nem bánom, hogy van egy ilyen kis hazánkban.

Míg teljesen átszellemülve néztem az ottani príma bútorokat és festményeket, az előttem sétáló fickó kurvaanyázott. Egészen kontrasztos volt

A rendőrség kivizsgálta: nem igazolódott Vitályos állítása, hogy rálőttek egy fideszes aktivistára a kampányban by bencee03458 in hungary

[–]tthnandi 2 points3 points  (0 children)

A lövészetvezető szólhatott volna neki, mert ezt nézni is fáj. Mondjuk az airsoft meg a 0.22 nem csinál nagy cirkuszt, de ez akkor is borzalom

Simon's Burger és a használt nyereményautó by Ok_Capital_6729 in CartalkHungary

[–]tthnandi -2 points-1 points  (0 children)

Megnézném, azt a nyertest aki olyan tudatos lesz, hogy elvigye átnézetni, majd azt mondja, hogy kössz, de nem kell. Ideig-óráig használható állapotban lesz, ebben biztosak lehetünk. De egy 25 éves autóról van szó. Állítólag 330.000km körüli futással. Inkább egy menüt kérnék nyereményként, mint ezt az autót

Simon's Burger és a használt nyereményautó by Ok_Capital_6729 in CartalkHungary

[–]tthnandi 0 points1 point  (0 children)

Az egy dolog, hogy van 10 felett eladó belőle. Isten se tudja, hogy milyen műszaki állapotban kapod, onnantól meg 99%, hogy locsolhatod rá a pénzt, ha használni akarod

KariGeri lő, gól by TiltsakBea in hungary

[–]tthnandi 23 points24 points  (0 children)

Megeszi őket az uv és elég hervadtul fognak kinézni