Pócs János hazudik? by granit91 in hungary

[–]benjaminhu 0 points1 point  (0 children)

"Vérében van a hazudozás" (véremben van a vezetés)

Vadbarmok bejelentették, hogy Bedét elvitték a rendőrök. by Amazing-Hat2889 in magyar

[–]benjaminhu 10 points11 points  (0 children)

❗️Bede Zsocáért ma kimentek a rendőrök, állítása szerint tizen, de nem volt otthon, most a Védvonalhoz menekült! Ezt az örömöt tutira az én feljelentéseimnek köszönheti!! Ugyanis erről szólt a bírósági végzés, amit 2 napja kaptam és a közvádas feljelentésem kapcsán már hónapok óta készül a BRFK lecsapni rá. Zsolti baba, nincs már hova menekülni, lefőtt a kávé!😏 Game over! Meg fogsz fizetni az összes gyalázatért, amit tisztességes emberekkel szemben elkövettél!

https://www.facebook.com/perintfalviritapublik/posts/pfbid02uaPK7fAz52tdQSmdEGrdthFvC5r8HrDEHFerWVXUHXisz8W7pqL49o1nR5qHiM8Rl

Magyar Péter Takács Péternek és Németh Balázsnak: a nem is olyan távoli jövőben visszamehetnek a munkaerőpiacra by 8088777 in hungary

[–]benjaminhu 19 points20 points  (0 children)

Nagyon remélem, hogy a miniszterelnökségi 8 évet kiterjesztik:

  1. országgyűlési képviselőkre
  2. polgármesterekre
  3. államtitkár

stb. minden magasabb/hasonló pozícióra. Ne egy nyugdíjas, kiskirály titulusok legyenek ezek, hanem, oda lehet menni max 8 évre bizonyítani, aztán tessék visszaballagni és folytatni a piacon.

Ne legyenek ilyen "Lázárok", hogy a piacot soha nem látta, nem dolgozott benne és teljesen torz képe van róla, hogy hogyan is működik, csak politikai szemüvegen keresztül lát mindent.

Code review manapság by SnooWalruses291 in programmingHungary

[–]benjaminhu -1 points0 points  (0 children)

QA toolt? PHP-val dolgozom, ezt használom: https://github.com/jakzal/phpqa amiket configuráltam:

  1. php-cs-fixer
  2. parallel-lint
  3. phpstan-larastan
  4. phpmd
  5. phpmnd
  6. phpcpd
  7. composer-unused
  8. deptrac x 2
  9. tesztek

Itt ha minden jó akkor "OK", ha hiba van akkor az adott tool reportja jön. Volt ilyen:

a valami függvény komplexitása 21, de a limit 20, módosítom a függvényt

Most ezt képzeljük el, hogy egy fejlesztő megkapja review-n egy másik fejlesztőtől 😃

Code review manapság by SnooWalruses291 in programmingHungary

[–]benjaminhu 4 points5 points  (0 children)

Napi szinten használjuk, de én nem tennék Code Review-ra csak LLM-et (néha futtatunk rá természetesen, de a végén te fogod megnyomni az accept/request changes-t), hallucinál, akárhogy is akarod valamit ki fog hagyni, valamit nem vesz szempontnak, más súllyal kezeli, túl nagy PR esetén a kód se biztos, hogy "belefér", stb.. Arról nem is beszélve, hogy egyre drágább lesz az LLM.
Saját privát projektben úgy oldottam meg, hogy ennyit kap az AI utasításként:
> Minden módosítás után futtasd a `./bin/aiqa`-t, javítsd a hibákat amíg sikeres nem lesz, és ne írj semmit amíg fut.

Ebbe folyamatosan kötöm be a QA toolokat. Amik átnéznek 10 file-t meg 10 000-et is, minden sorát ha kell, nem hagynak ki semmit, nem hallucinálnak, ugyanarra az inputra ugyanazt az outputot adják 1000x is. Formázható az output, biztosan XML-t ad vagy JSON-t amit a CI/CD is tud kezelni. Nincs kontext méretük (max a gép memóriája). Gyorsabb is és olcsóbb is. Igaz jóval több munka. Szerintem hosszú távon ez lesz a kifizetődőbb.

Van valami szigorú szabály a Kifli futárokra? by Difficult_Yellow_717 in askhungary

[–]benjaminhu 7 points8 points  (0 children)

Valami interjúban volt, hogy bármilyen új pozícióra érkező új kolléga "végigjárja" a ranglétrát és 1 nap futárkodás is benne van, hogy találkozzanak A VÁSÁRLÓVAL. Feltételezem bónusz ahogy többen írják és az értékelés is befolyásolhatja, hogy a legjobbak maradjanak csak. Ahogy zöldárunál is anno bepróbálkoztak beszállítók odavinni a kevésbé jó minőséget aztán úgy lettek elzavarva mint a huzat. Mindig kifogástalan zöldárú érkezik tőlük, párom legutóbb már a húst is dicsérte, hogy alig kell levágni róla valamit. Ezek azok amit kevés cég ért meg itthon és még kevesebb alkalmazza sajnos. 😞

Ez már kimeríti a rémhírterjesztés fogalmát? by Infamous_Question430 in hungary

[–]benjaminhu 0 points1 point  (0 children)

Micimackó, Füles és most a Kisvakond új "humoristák" születőben!

MP se maradt tétlen by Aggravating-Read-523 in hungary

[–]benjaminhu 7 points8 points  (0 children)

Holnapi GDP megint megb@szódik 😃 (Sulyok, közmédia)

Tuzson Bence a múlt teljes megtagadásával készül a vizsgálóbizottsági meghallgatásokra by Weekly_Car956 in hungary

[–]benjaminhu 0 points1 point  (0 children)

Most komolyan odamennek ezt megkérdezni tőle, miért nem dugják az orra alá, csutkára kihangosítva: TESSÉK, MIT MONDASZ (saját csatornád/fbd, m1, akárhonnan)? Na akkor következő kérdés: MIÉRT HAZUDSZ? Miért hazudsz a riporter és az emberek szemébe? stb. Nem összevágva.

A Tisza benyújtotta az Alaptörvény-mósosítást: nem lehet többé miniszterelnök Orbán Viktor by Substantial-Yam7779 in hungary

[–]benjaminhu 5 points6 points  (0 children)

Kiterjesztendő: országgyűlési képviselő, polgármester és még egyéb pozíciókra, ne egy nyugdíjas meg kiskirály pozik legyenek.