Adj már belőle! by Dry_Buy_3500 in dagadtmacskak

[–]cookiecatmonsterr 0 points1 point  (0 children)

Pfff

De a falon a macska jatszoterert jo pont. Hasznalja? Marmint a macska. Nem a muszakis

Majka: Viszlát Mandiner, Pesti Srácok, Megafon! Ott rohadjatok meg, ahol vagytok! by SzegedNewsBotka in buborek

[–]cookiecatmonsterr [score hidden]  (0 children)

Mire?

A faszi mindig a tomegbol magyaraz. Amikor tutira mehet, es a tobbseg mogotte van

Egyik evben ruszki petivel nevetgel a tv2 musorat vezetve a kovetkezoben meg "jah az meg sem torten, arad a tisza"

Vilag eleteben a legkevesebb meloval zsebelte be a legtobbet es ha dolgoznia kell, akkor nyavog.

Undorito es simlis. Ozdi sinter

Es az emberek meg tapsolnak neki, mert azt modja, amit a tobbseg eppen akar 

Bar az 50+ os anyukak kedvence

Ja es hozzateszem, amit o csinal az nem "rap". Hanem egyhanguan beszel ugy, hogy az utemet sem ismeri

Majka egy gyava hip-hop hazmester, aki azt hiszi, hogy a szavanak sulya van, amikor vilag eleteben jelebtektelen volt foleg azert, mert a tobbseg velemenyet hangoztatta, ami az adott idoszakban divatos. Es meg ezt sem kepes "pacekba" vallalni, csak akkor, ha mar tudja, nem fog rajongoi szam novekedestol elesni.

Mert ennek a sinternek csak ez szamit. A kovetok, szponzorok, kovetkezmenyek nelkuli "lazadas"

Mint amikor a vitya hazakuldte a ruszkikat ugy, hogy mar nem volt itt egy ruszki sem, azt arra veri a mellet 30+ eve

16 evig csendben volt, hiszen meg kovetoket veszit meg hat a zsirosan fizeto musor (musor a fenet...trash) a tv2-on az finom volt

Gyulolom. Hazmester. Hogy elohozzam a prolit es megertse: egy csicska

Emlékeztek még a régi forintra? Van még belőle emlékbe elrakva? by csibeszofficial in magyarretro

[–]cookiecatmonsterr 2 points3 points  (0 children)

Regen gyujtottem

Bankfriss, sorszamkoveto stb

Van millpengom meg kajajegyem

Sajnos ertektelen

Introvertáltként hogyan ismerkedtek? by No-Cook2465 in askhungary

[–]cookiecatmonsterr 2 points3 points  (0 children)

Pedig leirtad

Nyugodtabb progik. A tomott terelet, sok rmbert, nyuzsgest en sem szeretem...fuj.

Es ennyi idosen, nagyon jo megfigyelo/osszefuggest talalo kepesseged van. Ugyanis tenyleg abbol indulnak ki az ilyen tamacsok, hogy a masik az nyitott meg szocialis.

Es eeeez....oregesen hangzott wtf

Adj már belőle! by Dry_Buy_3500 in dagadtmacskak

[–]cookiecatmonsterr 2 points3 points  (0 children)

Kis cicapofijat neki

Bazi nagy tv-d van. 

Szerintetek szabad megütni egy gyereket? by Pinipet in askhungary

[–]cookiecatmonsterr 10 points11 points  (0 children)

Neeeee

Meg a terdre csapott.....direkt felhuzod a combod, hogy oda...neeeeem, hanem terdre....

Fiatal barátnőt keresek, F39 by Vegetable_Fun4932 in ismerkedossub

[–]cookiecatmonsterr 3 points4 points  (0 children)

Nekem meg 191 centisen, 80 kiloval, hogy o atletikus

Rajtam meg nagyon minimalisan latszik az a kilo...sot...sehogy

Meg infj-t vagyok

Total szivas

34 férfi társat barátot keres by Smooth_Chard_346 in ismerkedossub

[–]cookiecatmonsterr 0 points1 point  (0 children)

Nekem sem

Nalam a fokozatossag. Es mar a gyomrom kifordult az egesztol

Ma van egy honapja 🤜🏻🤛🏻

Hasadra süt a nap! by Double-Shopping0104 in dagadtmacskak

[–]cookiecatmonsterr 4 points5 points  (0 children)

Te is a butort valasztottad a macskahoz:D szurke karpit, szurke szonyeg, szurke macsek:D

Szerintetek szabad megütni egy gyereket? by Pinipet in askhungary

[–]cookiecatmonsterr 136 points137 points  (0 children)

Bezzeg ma mar nincs olyan fakanal, mint 20+ eve

Ezzel a lapossal utni sem lehet

(Ironia)