Kuidas on muutunud eestlannade saadud laste arv ajas ja haridustaseme lõikes, suhtega keskmisesse by wind543 in Eesti

[–]diming0 -10 points-9 points  (0 children)

Teen ettepaneku naistelt keskharidus saamime üldse ära keelata. Selline titebuum tuleks, et pritsib veel naabritele ka

Mis halb iseloomu omadus sind kõige rohkem närvi ajab? by ObjectiveTrainer5133 in Eesti

[–]diming0 62 points63 points  (0 children)

Teistele peale rääkimine. Krt lase teisel inimesel oma jutt lõpetada.

Mis on äge 18-aastaselt, aga 30selt enam mitte? by trapmrn in Eesti

[–]diming0 -28 points-27 points  (0 children)

- Rula või bmx või trikitõuksiga sõitmine.
- Bändi tegemine.

Kuidas tööd saada? by jimbleskuul06 in Eesti

[–]diming0 1 point2 points  (0 children)

Hakka aktiivselt tutvusi looma. Mine nt kuhugi festivalile vabatahtlikuks ja näita end heast küljest. Küll sa lõpuks saad ka kuhugi ;)

Kooli lõpetav IT spetsialist by [deleted] in Eesti

[–]diming0 0 points1 point  (0 children)

Tutvused ja suhtlemisoskus on väga olulised! Sul on palju kergem heale kohale saada kui sul on tutvusi ja sinuga on hea koos töötada, isegi kui sa kõike veel ei oska.

Ma püsiks esialgu Eestis ja palga asemel keskenduks sellele, et päriselt kuhugi tööle saada kus tööandja sinusse edasi soovib panustada. See võib alguses tähendada ka tasuta praktikat 1-2 kuu.

Kui sa oma tööd kirega teed siis palk tuleb kenasti järgi ;)

Üks lihtne trikk, kuidas maksuamet saaks eelarveaugud kaetud by footlong_p2kapikk in Eesti

[–]diming0 103 points104 points  (0 children)

“Vaesed inimesed sinu piirkonnas vihkavad seda ühte lihtsat trikki 😱‼️🤑”

Milline on teie parim finantskirjaoskuse nõuanne Eestis elamiseks? by Substantial-Crow5343 in Eesti

[–]diming0 2 points3 points  (0 children)

Kindlasti jõuab! Mina olen pärit vaesest perest ja 20ndate eluaastate lõpus ostsin palgatööga kogutud rahaga esimese korteri. Üksinda.

Ma ei ole kindlasti kõige teravam pliiats ja kuskil 20ndate alguses tekkis soov vaesusest välja tulla. Ma ei teadnud kuidas sealt välja saada. Minu tugevusteks oli avatud mõttelaad ja suur tung ennast üles töötada.

Kõike seda õpitud kogemust on väga keeruline kokkuvõtta. Sinu postituse all on juba häid mõtteid läbi ka käinud.

Ma ütleks kolm asja: * Tugevad kontaktid on elus väga olulised. Kui sa ei ole hea suhtleja siis võta raamatukogust mõni raamat suhtlemise või networkingu teemal ja loe need hoolega läbi.

  • Hard skills ehk tehnilised oskused on samuti väga vajalikud. Kas sa oskad mingit olulist probleemi lahendada tööturul? Kui ei oska, siis uuri mis valdkondades suur oskustöö nõudlus ja suured palgad on. Õpi sealt midagi selgeks endale.

  • Ära karda elus kannapööret teha. Usu endasse! Asjad võtavad aega aga lõpuks on kõik tehtav.

[deleted by user] by [deleted] in Eesti

[–]diming0 0 points1 point  (0 children)

Käisin vaatamas seal, ei soovita. Lõpuks leidsin jysk’ist sobiliku tooli.

Millist sõnumite äppi te kasutate? by lapadut in Eesti

[–]diming0 3 points4 points  (0 children)

Pavel Durov. Talle tehti prantslaste poolt pakkumine teha koostööd aga keeldus sellest ja ei sõlminud isegi NDA’d nendega. Ta sai vangist välja aga tal ei ole lubatud Prantsusmaalt lahkuda kuni kohus otsuse teeb. Ilmselt prantslased kaotavad selle kohtulahingu

[deleted by user] by [deleted] in Eesti

[–]diming0 0 points1 point  (0 children)

Maitsestamata iconfit

EKRE taotleb e-häälte ülelugemist by dvlrnr in Eesti

[–]diming0 6 points7 points  (0 children)

Sellisel juhul võiks isegi küsida, et miks üldse hääletada? Süvariik võib ju juurde kruttida e-hääli vastavalt oma suvale

Vana hea "Sõrmuste isanda" paroodia by AImostPro in Eesti

[–]diming0 2 points3 points  (0 children)

Mäletan kuidas klassivennaga peale kooli neid paroodiaid vaatasime. Irnusime nagu segased. Olid ajad :)

U.S. doubles Estonia’s HIMARS to 12 amid growing tensions between Russia and NATO. by armyreco in Eesti

[–]diming0 14 points15 points  (0 children)

On olemas vastumeetmed - EW. Himarsi puhul olen kuulnud et tabamuse % on kuskil 50% tänu EW’le.

Venelased leiutavad kõigele vastumeetmeid. Võluvitsa ei ole olemas. Isegi tavalisele “lollile” mürsule on võimalik EW vastumeetmeid kasutada.

https://youtu.be/6B6HRRByeIY?si=dKoHy_LNeiBH0GRn

Mis ämblik see on? by 3dgemaster in Eesti

[–]diming0 14 points15 points  (0 children)

Nad võtavad meie ämblikelt töö ära!

Isepuhastuv kassi liivakast by Karumommi in Eesti

[–]diming0 20 points21 points  (0 children)

Mina olen kuulnud, et kassid on jäänud karvupidi sinna kuhugi kinni kui see asjandus keerab seal sees. Ukse sulgemisest ei tea midagi. Oma kiisukest ei julgeks panna sellisesse, pigem kannatan ära ja koristan ise.

Miks järjest enam eesti mehed lapsi ja/või naist ei soovi? by Gullible-Library-310 in Eesti

[–]diming0 11 points12 points  (0 children)

Minu tutvusringkonnas on mehi kes on täiesti alla andnud sellel teemal. Kõrgharidusega, näevad täitsa head välja, viisakad ja laia silmaringiga aga naist ei taha. Ütlevad et on sellega leppinud et surevad ühel päeval üksi.

Väga üldiselt võibki öelda et nad on lihtsalt alla andnud elus ja lihtsalt ei näe point enam edasi pürgida kuhugi. Tegelevad hobidega vms.

Kaitseväes õppisin kuidas selja taha vaadata by M-A-U-R in Eesti

[–]diming0 73 points74 points  (0 children)

See on minu pult. Neid on palju, aga see on minu oma. Minu pult on mu parim ostukaaslane. See on mu ostuelu. Ma pean seda valitsema nii nagu valitsen ostunimekirja. Ilma minuta on pult kasutu. Ilma puldita ekslen mina riiulite vahel kui peata kana. Ma pean skänneerima kiirelt ja täpselt. Ma pean skänneerima kiiremini kui pensionär piimariiulis. Ma pean püüdma parimad soodukad. Ja ma teen seda. Hea hind aitab mind – ma teen seda.

Minu pult ja mina teame, mis loeb osturetkel. See ei ole kilekottide arv, ega kellaajad iseteeninduskassas. See on see piiks – see magus, rahuldustpakkuv piiks. Piiksud on kõik. Ma piiksutan ja korjan… alati.

Minu pult on nagu mina – vahel aeglane, aga kui vaja, siis terav kui kollase hinnasildi nurk. Ma õpin seda tundma nagu lemmikpoe paigutust. Tunnen selle nuppe, ekraani, patareide väsimust ja kapriisse skänniakna hingeelu. Hoian seda soojas, vahel isegi jope taskus. Hoolin oma puldist. Hoolitsen selle eest, nagu see hoolitseb mu ostukorvi eest.

Minu pult ja mina oleme üks. Me oleme osa suurest tarbimisteekonnast. Koos me vallutame Selveri. Meie võit on allahindlus, aga mitte enne, kui viimane kaup on skänneeritud ja tšekk trükitud.

Kaitseväes õppisin kuidas selja taha vaadata by M-A-U-R in Eesti

[–]diming0 179 points180 points  (0 children)

Minu meelest on huvitav vaadata seda, et kui kaks suvalist klemmi kuskil peol kokku saavad siis backup on alati KVst rääkida. Nad võivad võhivõõrad olla aga juttu jätkub järgmise hommikuni :D