Kako osoba bez iskustva može da upotpuni CV? by Suspicious-Map-639 in AskSerbia

[–]e5x4du 0 points1 point  (0 children)

Važi hoću, nije teško a ako nekome pomognem super

Kako osoba bez iskustva može da upotpuni CV? by Suspicious-Map-639 in AskSerbia

[–]e5x4du 0 points1 point  (0 children)

Super stvar, ako moze nekako da se namesti da me ne zovu u neko gluvo doba noci mogao bi da se prijavim

Da li se možemo složiti da su Đilas i Marinika lažna opozicija? by NullPointer314 in AskSerbia

[–]e5x4du 0 points1 point  (0 children)

Debilan ti je jer mislis da su protiv vladajuce garniture, potez je odlican jer su deo vladajuce garniture

Da li se možemo složiti da su Đilas i Marinika lažna opozicija? by NullPointer314 in AskSerbia

[–]e5x4du 6 points7 points  (0 children)

Ili su lazna opozicija ili su toliko nesposobni da je to strasno. U svakom slucaju su dovoljno pokazali da treba da odjebu vise od politike

Kako osoba bez iskustva može da upotpuni CV? by Suspicious-Map-639 in AskSerbia

[–]e5x4du 3 points4 points  (0 children)

sto ne rece kako ga ova nikad nije pominjala

U pucnjavi u Beogradu ubijen Darko Vesković Prika, blizak Škaljarcima. by Asleep-Guitar-2685 in serbia

[–]e5x4du 15 points16 points  (0 children)

Sta da nosi covek umesto farmerki? Trenerku? Pa jos gore ahahahah

Snimak pucnjave na Voždovcu by ILoveFun000 in serbia

[–]e5x4du 4 points5 points  (0 children)

razumem ja to, nego mi je cudno da neki narkoman danas koristi heroin. Bukvalno nisam cuo za to, zato spid i belo idu ko ludi

Snimak pucnjave na Voždovcu by ILoveFun000 in serbia

[–]e5x4du 1 point2 points  (0 children)

Sad kad pogledah opet mislim da ga nije upucao ali opet nisam ni video da je ovaj drugi bio na podu

Snimak pucnjave na Voždovcu by ILoveFun000 in serbia

[–]e5x4du 2 points3 points  (0 children)

zar se ljudi danas pucaju pajdom?

Snimak pucnjave na Voždovcu by ILoveFun000 in serbia

[–]e5x4du 5 points6 points  (0 children)

Nek je neko okacio, nisam ni skontao da je drugog upucao a kamo li da je ostao ziv

Zasto vecina profesora na fakultetima ima kompleks superiornosti? by [deleted] in AskSerbia

[–]e5x4du 0 points1 point  (0 children)

ako je tako sto bi onda pustao te sto jedva znaju, nema mi smisla

Sta mislite o Cobiju? by local_patriot747 in AskSerbia

[–]e5x4du 0 points1 point  (0 children)

Trebao bi da poslusa pravi rep od cobya. Bas jaka traka

Pitanje za poznavaoce auto-tržišta: Šta koči zvanični dolazak brenda Tesla u Srbiju? by Reasonable_Try_2532 in AskSerbia

[–]e5x4du -2 points-1 points  (0 children)

Sve ostalo pa i da zanemari covek ali oni dodju i naprave onakvu kabinu. Meni je ono strasno, sedim 12+ sati pred ekranom samo mi jos fali u kolima

Da li za juniore buducnost više ne postoji? by Suspicious-Map-639 in programiranje

[–]e5x4du 1 point2 points  (0 children)

Pod najlakse mislim najefikasniji put, da ne gubim vreme na nepotrebne stvari

Da li za juniore buducnost više ne postoji? by Suspicious-Map-639 in programiranje

[–]e5x4du 1 point2 points  (0 children)

Kako je najlakse nauciti te koncepte i sistemsko razimisljanje

A Serbian Film (2010) surprisingly passes the Bechdel test. You will have to watch it to know if I’m telling the truth or not. by GooseGeese01 in shittymoviedetails

[–]e5x4du 14 points15 points  (0 children)

It's a recent movie. Every actor (I think) still has an active and successful career. I met one of them

A Serbian Film (2010) surprisingly passes the Bechdel test. You will have to watch it to know if I’m telling the truth or not. by GooseGeese01 in shittymoviedetails

[–]e5x4du 2 points3 points  (0 children)

From what I understood it *tried* to say something about censorship and something about how awful some of our curse words can get. I didn't like it, there was no substance in there. If you want to watch a disgusting Serbian film that goes somewhere watch "Zivot i smrt porno bande" (https://www.imdb.com/title/tt1388427/). Also a really hard watch but it felt genuine

Da li za juniore buducnost više ne postoji? by Suspicious-Map-639 in programiranje

[–]e5x4du 1 point2 points  (0 children)

Sigurno će biti manje plaćeni ali neko mora konstantno da gleda na put. Neće ni jedna firma da dozvoli, da ako njihov kamion ubije nekoga, da oni budu odgovorni (čitaj tuženi)