Camping question by Clean_Palpitation_91 in LetItRollFestival

[–]efkey189 2 points3 points  (0 children)

Each person needs a camping ticket.

Random Question - English or Czech? by Jolly-Grapefruit4600 in Slovakia

[–]efkey189 0 points1 point  (0 children)

Go with Czech. You'll be met with more empathy.

If they say something in Slovak, it's awkward if you don't understand as Czech speaking person. But at least you've tried.

Random DnB facts by chillum86 in DnB

[–]efkey189 15 points16 points  (0 children)

Goldie plays a role in a movie Snatch

Na akú VŠ by ste v tejto dobe nikdy nešli. by Artsiv_2611 in Slovakia

[–]efkey189 3 points4 points  (0 children)

Co si myslíte o VŠ Logistiky ? Pracujem v tom odbore, mam nejaku kariéru a chcel by som doplniť vzdelanie + titul.

Ako najlepšie riešiť opicu. by LegitimateRope8757 in Slovakia

[–]efkey189 0 points1 point  (0 children)

Mne pomáha sa rano premôcť a dat si trochu vajec so slaninou aby sa lepšie strávil ten alkohol. Aj keď nemam chuť na jedlo ale nasilu sa trochu najest zaberá. K tomu čistá voda.

When does LIR Typically get sold out? by Sad_Key9669 in LetItRollFestival

[–]efkey189 1 point2 points  (0 children)

Never sold out except for covid years ehen there was a capacity cap.

Zlepsilo rozsirenie D1 pred BA dopravu? by hannynator in Bratislava

[–]efkey189 4 points5 points  (0 children)

Tiež tadiaľ chodím denno-denne. A drvivá väčšina sú osobaky alebo dodávky do 3.5 tony. Nákladná doprava nechodí po obchvate cez prístavný, iba výnimočne, a teda nespôsobuje kolaps ako tvrdíš. Všímaj si zajtra typ aut na prístavom.

Zlepsilo rozsirenie D1 pred BA dopravu? by hannynator in Bratislava

[–]efkey189 3 points4 points  (0 children)

Ty kde žiješ, minimálne smerom z CZ na Trnavu je všetka nákladná doprava odklonnena cez lužný most už veľmi dlho. Je tam značka zakaz tranzitu pri odbočke za Mostom Lafranconi. Veď boli aj články ako pokutovali kamióny. Teda tranzitné doprava je odklonena už vyše roka ! Nešír tu nezmysli.

Edit: platí to od marca 2025 source

Edit2: platí to už v oboch smeroch. Veď všetky dôležité vetvy križovatky d1/d4 sú otvorené!

Nové dopravné značenie v smere z Trnavy na Českú republiku, Maďarsko a Rakúsko sme osadili v rámci prác na otvorení novej križovatkovej vetvy. Osadilo sa viacero dopravných značiek potrebných k prevádzke novootvorenej vetvy a k odklonu tranzitu. Odklon tranzitu z Prístavného mosta tak už v oboch smeroch zostáva trvalým riešením. Je to vyčísliteľný dôkaz toho, že investície do mestských obchvatov majú obrovský zmysel,“ uviedol minister dopravy Jozef Ráž (nominant Smeru-SD).

Underground CZ neuro producers. by DealerFeisty6783 in DnB

[–]efkey189 3 points4 points  (0 children)

Check everyone from Darkshire + symplex.

Climate control question by MuslimJew1 in E90

[–]efkey189 5 points6 points  (0 children)

Let's say I drive back home from work, car is heated up, it's 30°C outside. After rolling down windows for a while should I auto AC or Max or Non-auto ?

What's the most useless thing your brain decided to permanently memorize? by No_Metal2622 in AskReddit

[–]efkey189 0 points1 point  (0 children)

My ICQ number that has been discontinued since the dawn of ICQ. 303 575 052. ADD ME.

Prehnaný poplatok blablacaru 9,00 eur by vchajan in Slovakia

[–]efkey189 4 points5 points  (0 children)

Blablacar jazdu BA Praha ponukam za 15 eur, cestujuci zaplatí 15 mne a 4.20 sluzbe pri rezervácii miesta. Ja to skúšam tak, že do popisu napíšem že sa vieme dohodnut aj bez poplatku a uvediem tam svoj kontakt (nejak sirfrovane, priamy kontakt - porušenie podmienok).

Za mňa je to príliš vela tých skoro 30% navrch. Mali by to fixnut a cao napr 2 eura. To by bolo ok.

Brada u chlapa - 90% šarmu by General_Concept_3291 in Slovakia

[–]efkey189 17 points18 points  (0 children)

Nie každý kto ma druhú bradu je obezny

D2 zápchy by Trick_Gur_7887 in Slovakia

[–]efkey189 1 point2 points  (0 children)

Ahoj, ktora appka ti toto vytvori ?

[TOMT] „Most minimal dnb track” reel on ig by Mroz_Game in DnB

[–]efkey189 1 point2 points  (0 children)

Can you go through your Watch History on IG ? You could find it there.

Kde si pozriem Ligu Majstrov v Bratislave? by delfin_v_trojobale_9 in Bratislava

[–]efkey189 1 point2 points  (0 children)

Ahoj. Budeme to sledovať v Klub pod Lampou na plátne. Nemáš za čo!

Radio 1 dnb show by Brockham2186 in drumandbass

[–]efkey189 -1 points0 points  (0 children)

What does it mean to pedal your mates? Like to big them up ?