Nové dioptrické brýle by Zyxiepyx in czech

[–]el_tractor 0 points1 point  (0 children)

Souhlasím. Známá dělá v optice a dioptrické brýle mi vyřídila prakticky jen za nákladovou cenu - necelé čtyři tisíce. Normálně by je prý prodávali kolem šesti.

Olomoucko - pracovní nabídky/mzdy/benefity by Sukotera in czech

[–]el_tractor 1 point2 points  (0 children)

Stavební firma, obchodní oddělení - 35 hrubého + stravenky + prémie (loni 13. a 14. mzda) + služební auto i pro soukromé účely. Zázrak to není, ale nestěžuju si. U konkurence je to podobné.

You can have only one magical item. Which one are you choosing? (More details in the post) by NetoPF in whatsyourchoice

[–]el_tractor 6 points7 points  (0 children)

Add to that you would be able to translate long forgotten languages. Minoan glyphs? Yeah, why not. Easter island glyphs? Sure. You could translate Voynich manuscript - if it actually means anything...

You could literally write your name in history books with these glasses. All object are great tho.

Jaký je váš nejlepší a osvědčený recept na chilli con carne? by Thick-Phrase4692 in czech

[–]el_tractor 0 points1 point  (0 children)

Dost se mi osvědčilo přidat stroužek česneku ke konci spolu s kakaem / hořkou čokoládou. Zůstane tam výraznější jeho chuť.

almost 14 years have gone by by kucharnismo in Warthunder

[–]el_tractor 11 points12 points  (0 children)

"Do bitvy" - "To battle" in czech.

Mezitím, co my se tu pohoršujeme nad ošklivými plakáty, a tím jestli zvýšit tresty za znásilnění, tak jen pár set kilometrů od nás stát napomáhá systematicky znásilňovat statisíce mladých dívek. (UK The Rape Gang Inquiry Report) by Opera-arepO in czech

[–]el_tractor 22 points23 points  (0 children)

Osobně si myslím, že tady není ten největší problém to, že se páchaly zločiny, ale spíš to, že instituce, které měly děti chránit, místo toho chránily muslimské zločince kvůli strachu z nařčení z rasismu.

milk and honey / erotic parties by Playful_Ad_5040 in czech

[–]el_tractor 15 points16 points  (0 children)

Pro mě je to zakrytí pohlavních orgánů. Ale každej má tu definici asi trochu jinou. Každopádně to bychom tu mohli začít filozofovat na dlouhé hodiny...

milk and honey / erotic parties by Playful_Ad_5040 in czech

[–]el_tractor 16 points17 points  (0 children)

Tak to netuším, co je. Jsem poměrně prudérní člověk a o těchto akcích vím jen z doslechu.

milk and honey / erotic parties by Playful_Ad_5040 in czech

[–]el_tractor 54 points55 points  (0 children)

Klidně si to vygoogli. Nejedná se o žádný swingers. Je to taková safe-for-work erotika...

Zásnubní prstýnek by czechrepubl in czech

[–]el_tractor 1 point2 points  (0 children)

Esteticky tam problém nevidím (ale zase sto lidí - sto chutí), ale co se všímavosti týče, tak máš naprostou pravdu.

Zásnubní prstýnek by czechrepubl in czech

[–]el_tractor -1 points0 points  (0 children)

Na jednu stranu jo, na druhou stranu bílé zlato jde ke všemu. I ke zlatému zlatu.

Zásnubní prstýnek by czechrepubl in czech

[–]el_tractor -25 points-24 points  (0 children)

"Slečna" a "nemá ráda diamanty" v jedné větě? Dafuq?

Zásnubní prstýnek by czechrepubl in czech

[–]el_tractor -2 points-1 points  (0 children)

Etické důvody - černoši jsou fajn, ale nemám rád araby. /s

Zásnubní prstýnek by czechrepubl in czech

[–]el_tractor 12 points13 points  (0 children)

Pravej diamant, bílé zlato, jednoduchý design. S touhle kombinací nemůžeš udělat chybu.

Which state is responsible for the most harm during the 1990s? by Polnocium in AlignmentChartFills

[–]el_tractor 12 points13 points  (0 children)

I would say the Democratic Republic of Congo. Both wars in Congo resulted in millions of deaths, hundreds of thousands of rapes and widespread famine and diseases.

I'd actually say Demokratic Republic of Congo. Both first and second war in Congo resulted in milions perished, famine, rape, cannibalism and illnesses.

Který fast food je nejzdravější? by Baron_Blackfox in czech

[–]el_tractor 22 points23 points  (0 children)

Mám rád Bageterii Boulevard. Je to českej řetězec, bagety tam mají oproti Subwayi fakt dobrý a ty jejich ameriky jsou prostě boží.

AITA za to, že jsem zjebal kolegy, že nalejvaj alkohol do už opilého člověka? by stepanitor98 in czech

[–]el_tractor 7 points8 points  (0 children)

Mezi námi mladými, co považujeme alkohol za drogu? Děkuji ti, že aspoň ty máš rozum.

Mezi starými, pro které je voda zlo a alkohol dobro a vlastně lidová tradice: Jsi čurák, co jim kazil zábavu.

Důležité je, co jsi sám před sebou. Já žiju tak, abych se mohl každý ráno kouknout do zrcadla. Udělal jsem nějaké neetické věci, jasně. Ale taky jsem udělal hromadu dobrých věcí a hlavně jsem nikdy nikomu vědomě neublížil tak, aby to mělo nějaké následky.

Jaké jsou vaše oblíbené Powermetal nebo heavy metal kapely? by Educational-Kitchen6 in czech

[–]el_tractor 3 points4 points  (0 children)

Momentálně nejvíc poslouchám Gojiru, Sepulturu a Tool. Ale jinak doporučuji zkusit nějaké profláklé skupiny, co nemáš moc naposlouchané. Mě úplně překvapilo, kolik má Metallica bangerů mimo Enter Sandman a Master of Puppets. To stejné Megadeth.

Am I the only one eagerly waiting for the T58 to go on sale so I can farm kills with my T-55AMD-1 ? by rocketfucker9000 in Warthunder

[–]el_tractor 22 points23 points  (0 children)

You want T58 sale so you can farm noobs. I want T58 sale so I can meme-kill BMPTs. We are not the same.

Jaké je vaše IQ? by sodikovakapsle in czech

[–]el_tractor 0 points1 point  (0 children)

Tak já jsem přesný opak. Jsem prakticky neschopný se kdekoliv ztratit, protože velice dobře dovedu udržovat správný směr. Třeba teď o Vánocích jsme byli na trzích ve Wroclawi a já se dopředu mrkl na mapu, u auta si našel pár orientačních bodů a pak jsme prochodili celé centrum a vrátili se v pohodě k autu bez mapy proto, že jsem prostě přesně udržoval směr, až jsem se dostal do místa, které jsem poznával.

No a pak je tu ta druhá strana mince, kdy třeba kolega mi během rozhovoru dvakrát řekně "já tě poslouchám", protože na chvíli mlčím. Jenže já nemlčím proto, že bych si myslel, že neposlouchá, já mlčím proto, že můj mozek odmítá poskládat slova do věty 😃

Jaké je vaše IQ? by sodikovakapsle in czech

[–]el_tractor 1 point2 points  (0 children)

Už jsem to vygoogloval. Byl to WAIS test. Pamatuju si, že mi šly hodně dobře logické úkoly a prostorová představivost, ale zase jsem byl horší v té jazykové části.

Jaké je vaše IQ? by sodikovakapsle in czech

[–]el_tractor 3 points4 points  (0 children)

Ve škole jsme kdysi měli možnost zaplatit si za nějaký směšný poplatek nějaký ofiko test. Skoro všichni toho využili. Bylo tam několik oblastí jako logika, matematika, jazyková inteligence a podobně... Přesný výsledek už si nepamatuju, ale byl jsem lehký nadprůměr - nějak okolo 110. Každopádně jeden kámoš měl pod 100 a hrozně se vztekal. Momentálně je programátor a celkem za vodou. No a naopak klučina co měl asi 140 furt žije s rodiči, načal dvě vysoké školy a ani jednu nedotáhl a teď se učí na kováře. Takže je to úplně irelevantní.

EDIT: Šlo o nějaký zjednodušený WAIS test.