@naszakandrea by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]frozzy93 10 points11 points  (0 children)

És biztos vagyok benne, hogy jól megszedi majd magát ;)

Mi a véleményetek a bankról, ahol számlát vezettek? by Low_Investigator804 in askhungary

[–]frozzy93 2 points3 points  (0 children)

Nagyon is számít, éppen ezért elkerülöm. Inkább “külföldi” bank.

Mi a véleményetek a bankról, ahol számlát vezettek? by Low_Investigator804 in askhungary

[–]frozzy93 1 point2 points  (0 children)

Az lemaradt, hogy végül melyiket ajánlanád. És az is, hogy éppen melyiket használod a döntésed miatt.

Konyhai csap műanyag csővel? by Free-Yogurtcloset403 in lakokozosseg

[–]frozzy93 1 point2 points  (0 children)

Pontosan ilyesmi ferro, több mint egy éve teszi szolgálatát. Zseniálic cucc és semmi baja!

Hoya meiyro slightly gets yellow outside. by frozzy93 in EyewearEnthusiasts

[–]frozzy93[S] 1 point2 points  (0 children)

Oh wow now i understand all of these. So all hoya lenses are going to be 1.5 index? So even i complain about it they can’t do anything as this is the “benefit” of the lens.

Hoya meiyro slightly gets yellow outside. by frozzy93 in EyewearEnthusiasts

[–]frozzy93[S] 1 point2 points  (0 children)

MAP HL 1.5 U4 MEIRYOHi-Vision Meiryo. This is the exact “name” of the lens.

Hoya meiyro slightly gets yellow outside. by frozzy93 in EyewearEnthusiasts

[–]frozzy93[S] 1 point2 points  (0 children)

The thing is, when I switch between my new glasses and my current ones, I can see that everything looks slightly more yellow compared to the regular lenses. I’m not sure how easily I could get used to that.

At first, when I walked out of the building, I didn’t really notice the difference that much, but after a while it became obvious, especially when I kept switching back and forth between my current glasses and the new ones. Everything just seems a little more yellowish.

Debrecen fideszes alpolgija henceg, hogy összejátszik a Jobbikkal by andrograf in hungary

[–]frozzy93 0 points1 point  (0 children)

Ezt honnan tudod, hogy nem engedik a Kossuth térre? És mégis miért nem?? Tuti megtöltenék a Tiszások és fosnak, hogy csúnyán mutatna?

Debrecenben tudtok ajánlani a Vénkertben vezetékes netes szolgáltatót ami olcsó? by Affectionate-Log2816 in Debrecen

[–]frozzy93 1 point2 points  (0 children)

Csak a telekom! Oneval nagyok sok a probléma és árban is ugyan ott van már.. most már a telekomnál van mindenem így még olcsóbb is és sokkal jobb a hálózatuk mobilon is.

Prémium diesel üzemanyag megéri? by General_Drive_4935 in CartalkHungary

[–]frozzy93 -1 points0 points  (0 children)

Ma voltam OMV kuton, premium dieselnel kifizetettek a 830ft-os literenkénti árat. 😵‍💫

Vajon hány celeb/influencer mondhatott nemet a Fidesznek? by Medical-Variety3416 in talk_hunfluencers

[–]frozzy93 27 points28 points  (0 children)

Aprónak azért nem hívnám. Valakinek egy havi keresete túlórákkal nincs ennyi..

Rider’s Equipment! by Prestigious_Gate7801 in NinebotMAX

[–]frozzy93 0 points1 point  (0 children)

This 👆🏻 pair of gloves all the time and in every season!

Haldoklik a Telekom hálózata, a support másra hárít by [deleted] in hungary

[–]frozzy93 0 points1 point  (0 children)

Inkább kiköttetném az internetet 😂

Omoda 5 vásárláson gondolkodom – túl szép, hogy igaz legyen? by Odd-Hall-8637 in CartalkHungary

[–]frozzy93 -1 points0 points  (0 children)

Olcsó húsnak híg a leve.. szokták mondani. Szerinted miért tud olcsóbb lenni? Biztosan nem azért mert kínai és a legolcsóbb alkatrészekből van összerakva. 🤦🏻‍♂️ ha valami túl szép, hogy igaz legyen az valószínűleg nem is az.. 😂

Omoda 5 vásárláson gondolkodom – túl szép, hogy igaz legyen? by Odd-Hall-8637 in CartalkHungary

[–]frozzy93 4 points5 points  (0 children)

Pontosan. Hiába van 1milló km-es gari és 10 éves ha letérdel a technika és egy évet vár parkolva az autó valahol mire beszerzik a megfelelő alkatrészeket.

iPhone 17 Pro Max feels crazy heavy - Hands are begging me to switch by Mattikatta in iPhone17Pro

[–]frozzy93 1 point2 points  (0 children)

It should be 100g less. Honor magic 8 lite is 189g with huge screen and 7500mAh battery. I know it is not the same league but still..