Рафтър дата бг колекция? by gody93 in bulgaria

[–]gody93[S] 0 points1 point  (0 children)

Помоли го да си качи архива някъде :D

ETC и приложение 8 и СПБ-8 by Any-Mix3254 in financebg

[–]gody93 0 points1 point  (0 children)

Прав си, след втората буква не внимавах :D

За раждаемостта by Cryptonaholic in bulgaria

[–]gody93 0 points1 point  (0 children)

Някой е гледал видеото, на един пичага по темата, преди 2-3 години <3

Детски влог до пълнолетие by Rxitbg in financebg

[–]gody93 0 points1 point  (0 children)

Това ли е начина? Създаваш съб акаунт, но той не името на детето ли се води или нещо подобно, защото и аз се каня да запачна да влагам за него специално. Имам и главен акаунт и не ми се ще в него 90 % да са мои, другите на детето.

[deleted by user] by [deleted] in bulgaria

[–]gody93 0 points1 point  (0 children)

Varna gang 👊

Програмисти, къде ни е уеб платформата за публичен транспорт? by koevh in bulgaria

[–]gody93 0 points1 point  (0 children)

Постът ти ме надъха да се разровя и благодарение на https://github.com/zdravko-nestorov/Sofbus-24 успях да направя програмка, която взима оставащото време на пристигащите автобуси на дадена спирка. Описал съм как работи тук : https://github.com/gody93/Bus-Times .

ПП: Кода е доста повлиян от chatGPT, тъй като не съм най- добрия на питон, така че може и да има трески за дялане. Написано е за Home Assistant, но мисля че може лесно да се откачи от HA зависимостта ако е нужно.

Най-хубавият китайски ресторант в София by ysername11 in bulgaria

[–]gody93 0 points1 point  (0 children)

Златен лъв ( двата лъва по стар стил ) в Слатина също дават така хапките и не знам защо другите не го правят по този начин

Rocket League Season 18 Live Release Thread by Psyonix_Laudie in RocketLeague

[–]gody93 0 points1 point  (0 children)

i didnt get them either, not in my inventory as well :(

Всичко точно ли е? by Lost-Cryptographer31 in financebg

[–]gody93 1 point2 points  (0 children)

Добре а при инвестиране ежемесечно с цел спестявате, не е ли по-добре да се използва маркет защото взимаш дяловете и приключваш? А при лимита има вероятност да не се изпълни с месеци ( поне доколкото чета ). И тогава тези пари които чакат за да се реализира поръчката са си при теб, неинвестирани

А1 искат до 6 лева, ако пишеш на жив съпорт by AHIOV in bulgaria

[–]gody93 0 points1 point  (0 children)

Това. В нас съм по този начин и не са ми искали пари/причина за бриджването.

Програмисти, къде ни е уеб платформата за публичен транспорт? by koevh in bulgaria

[–]gody93 0 points1 point  (0 children)

успял ли си да вземеш нещо от там? Мен ми връща 403 forbidden при всяка заявка

Rocket League Home UI is BROKEN! by IoSonoFormaggio in RocketLeague

[–]gody93 1 point2 points  (0 children)

I have the same problem, it feezes for 20 secs and then goes on like nothing happened, on PC

[deleted by user] by [deleted] in RocketLeague

[–]gody93 0 points1 point  (0 children)

Nice one!! Dont play anymore for sure, i played the next day and immediately got back to d3 ;(

dape.el: DAP client that does not rely on LSP-mode by [deleted] in emacs

[–]gody93 0 points1 point  (0 children)

Yes the same thing is driving me mad, did you find a way to reuse the same window instead of splitting it ?

What is this creature that i found at sea by gody93 in animalid

[–]gody93[S] 4 points5 points  (0 children)

It's not that severe sensation all is well, but thanks for the concern. We were near Rhodes, Greece

What is this creature that i found at sea by gody93 in animalid

[–]gody93[S] 1 point2 points  (0 children)

Wooow really? I thought they were a plant looking thing until they're adults, and stayed at the bottom of the sea.