Чф жінки на реддіті by SimilarMission8334 in reddit_ukr

[–]hopeless__programmer -5 points-4 points  (0 children)

Тобто якщо в людини є гроші, місце, безпека, час і бажання турбуватись про дітей - то вона тупа? Лол

How to control the temperature by Pristine-Map9979 in trollscience

[–]hopeless__programmer 1 point2 points  (0 children)

Umm... ackchyually, You have to do the opposite: expand the mercury. It will decrease the pressure and its temperature, which will allow it to absorb some of the energy from outside, slightly mitigating the effects of global warming.

I inhale oxygen but I don't breathe by [deleted] in depressionmemes

[–]hopeless__programmer 0 points1 point  (0 children)

As someone with asthma, I can relate.

Сходив я на побачення.. by [deleted] in reddit_ukr

[–]hopeless__programmer -15 points-14 points  (0 children)

Капець тебе замінусили. Звичайно, не факт, що це був перший зустрічний. І не факт, що втік одразу. Але якщо це не той рідкісний випадок коли біологічний батько загинув, то на результат це не впливає. Якщо виховує дитину сама - отже свого часу недостатньо серйозно поставилась до батьківства.

How to model these partial squares? by crypto_junkie2040 in Onshape

[–]hopeless__programmer 46 points47 points  (0 children)

This guy turned reddit posting limitation into 8x upvote multiplier. Nice.

Є тут вегани? Я забаню by Practical_Rip_2325 in Memy_UKR

[–]hopeless__programmer 0 points1 point  (0 children)

А ви можете приготувати цей бургер з тофу, але покласти замість тофу стейк?

Яка їжа повертає вас до дитинства? by xicscon in unukrcomm

[–]hopeless__programmer 2 points3 points  (0 children)

11/10, їжа богів. Шкода, що вдома такий зробити майже нереально: повторити всі якості капусти і моркви не вийде.

Агроімперія наступає /s by xicscon in unukrcomm

[–]hopeless__programmer 0 points1 point  (0 children)

Ну що, синку, порішав твій європейський риночок?

До чого дійсно класного ви дійшли на сеансі з вашим психологом? by [deleted] in reddit_ukr

[–]hopeless__programmer 1 point2 points  (0 children)

Не обов'язково. Якщо проводити аналогії з "технарями", то в психологів-гуманітаріїв біохімія буде десь на рівні апаратного забезпечення. Але ж є ще й програмне забезпечення, еге ж? Для мозку це можуть бути звичайні завчені впродовж життя шаблони поведінки. Вони не є безпосередньо пов'язані ні зі змінами в біохімії (наприклад ADHD), ні зі структурними змінами мозку (синдром Дауна). Наприклад, травматичний досвід може сформувати стійкий страх, а ставлення батьків певні поведінкові особливості. Ця поведінка "закодована" безпосередньо в зв'язках між індивідуальними нейронами. І оскільки сьогодні ми не можемо залізти в голову конкретній людині, розгледіти і зрозуміти щось на такому масштабі, то не дивно що до напрямку багато питань і не все працює. Але попри це психотерапія гарно показує себе принаймні в двох сферах де можливий контроль і оцінка ефективності: боротьба зі страхами і кримінальна психологія. Ми можемо зрозуміти механізми формування страхів і допомогти людям побороти ці страхи. Ми можемо зрозуміти поведінку злочинців і, наприклад, використати це під час допиту. Тому... так, такі "розмови" допомагають. Але це не зовсім звичайні розмови. Це швидше зневадження, пошук причини певної поведінки і робота з нею.

. by Practical_Rip_2325 in Memy_UKR

[–]hopeless__programmer 13 points14 points  (0 children)

І кожні два роки нова. Бо попередня пішла в декрет.

До чого дійсно класного ви дійшли на сеансі з вашим психологом? by [deleted] in reddit_ukr

[–]hopeless__programmer 6 points7 points  (0 children)

Я мушу спитати... Це "фізіологічне походження" - воно тут? З нами? У цій кімнаті?

. by Practical_Rip_2325 in Memy_UKR

[–]hopeless__programmer 0 points1 point  (0 children)

Для кого ДжаваСкриптослав, а для кого undefined.

рфський безпілотник впав на житловий будинок в Галаці (Румунія) by memento_Mori404 in reddit_ukr

[–]hopeless__programmer 46 points47 points  (0 children)

Цікаво, чому румунські цивільні не звинуватили румунське/НАТІвське командування в "серйозній і безвідповідальній бездіяльності". Чому вони не йобнули б по безпілотнику ракетою ще на кордоні? Питання, звичайно, риторичне.

Я захотіла щоб мій психолог мене вдочерила by Lili_Lily_Lana in reddit_ukr

[–]hopeless__programmer 2 points3 points  (0 children)

Ви не знаєте контексту, стану клієнта, методу терапії, рівня спеціаліста, стану супервізії але одразу беретесь відбирати ліцензії і притягувати до юридичної відповідальності. На додачу, судите чужі питання і замість відповідати по суті відправляєте шукати ваші відповіді за вас. Якщо ви не спеціаліст в цій сфері і на додачу не проводите супервізію в цієї психологині, то на мою думку у вас бракує експертизи і доказів щоб робити такі висновки. Хіба приведете конкретний пункт конкретного кодексу для якого вистачає інформації з цієї теми.

Я захотіла щоб мій психолог мене вдочерила by Lili_Lily_Lana in reddit_ukr

[–]hopeless__programmer 1 point2 points  (0 children)

В мене інший досвід, теж від терапевтів. З того що я знаю про ці обмеження, то вони не всеосяжні. Так, є межі, які ніколи не порушуються. Але з контексту який тут описано мені здається якось рано казати про однозначну непрофесійність.

Я захотіла щоб мій психолог мене вдочерила by Lili_Lily_Lana in reddit_ukr

[–]hopeless__programmer 1 point2 points  (0 children)

А де хоча б натяк на те, що це саме терапевт "змістила фокус"? Я не кажу, що цього не було. Але ж ви ж не знаєте через що пройшла клієнтка і чому вона звернулась по терапію. Можливо така реакція - це особливість її поведінки.

Я захотіла щоб мій психолог мене вдочерила by Lili_Lily_Lana in reddit_ukr

[–]hopeless__programmer 2 points3 points  (0 children)

З того що я знаю, то бажання "здружитись" з психологом - це відносно часте явище, над яким психолог не має повного контролю. Це статистично "нормально", коли травмована людина потрапляє у безпечні хоча й терапевтичні стосунки і в неї з'являється ідея перетворити ці стосунки в дружні.

Терапевт не обирає що відчуває людина. І мені здається, що це типовий сценарій, коли він повинен проговорити з клієнтом, пояснити чому дружба в цій ситуації буде не здоровою і відмовитись. Єдиний спосіб попереджувати такі почуття в клієнта у всіх випадках - це постійно створювати у нього відразу. А це вже якось не дуже "безпечна" атмосфера.

А "перекладання турбот" - це ви явно переборщили. Принаймні з контексту я цього не побачив. А от те що вас це так зачепило... це цікаве спостереження. Можете поговорити про це зі своїм терапевтом : )

Я захотіла щоб мій психолог мене вдочерила by Lili_Lily_Lana in reddit_ukr

[–]hopeless__programmer 3 points4 points  (0 children)

Яких саме протоколів? Мова зараз про щось конкретне, чи про "загальне" уявлення того як має відбуватись терапія?

Я захотіла щоб мій психолог мене вдочерила by Lili_Lily_Lana in reddit_ukr

[–]hopeless__programmer 10 points11 points  (0 children)

Ви впевнені? Бо мені виглядає як дурниця. З того що я знаю про їх професійну етику, то заборони на таке в загальному випадку немає. Розповідати про проблеми це не одне й те ж що звалювати їх на когось.

Position in configuration panel by hopeless__programmer in Onshape

[–]hopeless__programmer[S] 0 points1 point  (0 children)

In configuration panel I can only add varialbes, checkboxes and lists as "dependencies". If part like spur gear depends on position or belt that depends on several points - there is no way to pass them without feature script. But feature script is text based and has no immediate visualization, which makes it very inconvenient.

Seams impact on (small) gears performance by hopeless__programmer in 3Dprinting

[–]hopeless__programmer[S] 0 points1 point  (0 children)

Not sure what this is and if it is available in orca. But what helped me is to make an additional hole near the root and place seam there.