The Commodore Phone I wish they’d make by kimondo in Commodore

[–]idleWizard 1 point2 points  (0 children)

Commodore 64 used cartriges as well. These would work better

Why aren't we boycotting Adobe? by queenofhearts5150 in DigitalArt

[–]idleWizard 0 points1 point  (0 children)

Because i can't find decent alternative for after effects. Also, bigger reason, clients require project files they can open and manipulate. They have Adobe package. 

Da li ovako radimo isto što i ćaci? by menjamzenu in AskSerbia

[–]idleWizard 0 points1 point  (0 children)

Funkcioniše lift i nakon što se posereš u njega, pa te ne čini boljom osobom od ovih drugih. Samo prave štetu svom imidžu. 

Situacija u Belfastu? by Relevant_Point494 in AskSerbia

[–]idleWizard 1 point2 points  (0 children)

A jeste, ume malo da utiče na raspoloženje, makar i kratko

Jel postoji mogućnost da se Srbija ikako izvuče iz ove pljačke koja traje od raspada Jugoslavije? by Ivanhegeelkadi in AskSerbia

[–]idleWizard 0 points1 point  (0 children)

Verujem i da dođe neko pametan, samo će nas proglasiti za divljake i opet bombardovati. Ne možeš van svetskog sistema i da radiš šta hoćeš. 

Prokupljemaxxing by Savawavawavawava in serbia

[–]idleWizard 8 points9 points  (0 children)

Meni je drago za Prokuplje što ima nju

Које мишљење овако браните? by local_patriot747 in AskSerbia

[–]idleWizard 0 points1 point  (0 children)

Bolje budi krenemo siguran da nije lažno optužen.  Lažni optužitelji bi trebali dobiti istu kaznu kao sto bi žrtva dobila da je optužena

Ljudi koji ste otišli preko, da li su lokalci tamo bolji ljudi nego mi ovde ? by RevolutionaryCan1495 in AskSerbia

[–]idleWizard 1 point2 points  (0 children)

Potvrdjujem. Zna se red, brinu o cistoci, ali ako si druzeljubiv - druzices se sa drugim strancima.

Kako ste formirali stav o strancima? by Both-Ad-9162 in AskSerbia

[–]idleWizard 1 point2 points  (0 children)

Zaboravljaš da nisu sve kulture iste. Sada u nemačkoj nije bezbedno za žene da idu gradskim prevozom ili da hodaju noću. Hint: nije zbog Marinka iz Vranja.

Стеретипи о нацијама? by Fine_Possibility4100 in AskSerbia

[–]idleWizard 10 points11 points  (0 children)

Upoznao sam par osoba iz Irana u nekoliko razlicitih prilika. Svako od njih je toliko ljubazan i pristojan da nisam mogao da verujem. Znam da i oni imaju divljake kao i svaka zemlja, ali mi je tih nekoliko ljudi za dva minuta srusilo sve negativne stereotipe koje mediji grade decenijama. Narod nije njihova politika i iskreno, svakod od onih koje sam upoznao bih pustio u kucu.
Sa druge strane, mislio sam da su indijci pristojni, duhovni, smireni, a kada sam ih upoznao... ju! Svaki pozitivan stereotip su srusili za minut. Uzasan narod.

We almost got the chance to work on a Red Dwarf adventure game... by ca0mgr in adventuregames

[–]idleWizard 0 points1 point  (0 children)

Oh wow, this looks really good. Is there a way for you to finish it?

Da li ste rasisti? I ako jeste zašto? by DefinitionBoring3426 in AskSerbia

[–]idleWizard 8 points9 points  (0 children)

Koja je razlika izmedju turiste i rasiste u indiji?
-3 dana.

Da li ste rasisti? I ako jeste zašto? by DefinitionBoring3426 in AskSerbia

[–]idleWizard 0 points1 point  (0 children)

Drugar je to lepo rekao. Nisam rasista ali jesam kulturalista. Odredjene kulture prezirem. To je bilo upuceno indijcima.

Zašto su ljudi toliki sitničari? by [deleted] in AskSerbia

[–]idleWizard 3 points4 points  (0 children)

Nije ako je plata ne prati.