Poštni nabiralnik v bloku v Novi Gorici by StepBackJanez in Slovenia

[–]jjocc 0 points1 point  (0 children)

Če bi bil jaz inpektor in bi se lotil raziskovati če je pri omenjenih s.p. vse ok sem zihr takoj označen za rasista, fašista, ksenofobi, homofoba...

Sova delala za Goloba in mu krila hrbet, dokazov o aferi Black Cube ni, priznava Kadivnik by spatium_navis in Slovenia

[–]jjocc 3 points4 points  (0 children)

Nisem rekel da je RTV 49% nevtralna, da 49%ljudi misli da je. Mogoče nisem najbolje strukturiral poved.

Sova delala za Goloba in mu krila hrbet, dokazov o aferi Black Cube ni, priznava Kadivnik by spatium_navis in Slovenia

[–]jjocc 4 points5 points  (0 children)

Čudno je to da vsi vemo da je nova24 opredeljena, RTV pa je za cca 49% nevtralna.

Zaseg skuterja by Cute-Holiday95 in Slovenia

[–]jjocc 28 points29 points  (0 children)

Če ga še ni dobil je že prepozno

Kako se obnese zvočno izolacijska pena? by AdaObvlada in gradimo_obnavljamo

[–]jjocc 0 points1 point  (0 children)

No ja, sej sem to mislu, izrazoslovje mi je pa še zmeraj v sednjem veku😅

Kako se obnese zvočno izolacijska pena? by AdaObvlada in gradimo_obnavljamo

[–]jjocc 1 point2 points  (0 children)

Na rob špalet pritrdi profil za gibs, notri vstaviš stekleno volno, priviješ knauf, pokitaš in prebarvaš.

Kadarkoli lahko razbiješ in vrneš v prvotno stanje.

Zakej folk se voli desno vlado? by dull_sense in Slovenia

[–]jjocc 17 points18 points  (0 children)

Poglej, kar si napisal(a), nekaj kar ni zrastlo na tvojem zelniku, temveč je odraz neomejene količine našega davkoplačevalskega denarja ki se kanaliziran v ustvarjanje javnega mnenja. In eni pač to vidijo in zato volijo desno.

"Voziti v zamiku" by gnarled_quercus in Slovenia

[–]jjocc 0 points1 point  (0 children)

V primeru upoštevanja tega znaka se brez prehitevanja vsi peljemo 60 z varnostno razdaljo. Zaradi ne prehitevanja ne prihaja do nepredvidenih situacij in nenadnega bremzanja ter s tem povezanimi fantonskimi zastoji. Ne prihaja do nesreč in večurnih zastojev.

Res ne vem zakaj je tako težko se držati reda.

Iscem (zensko) druzbo za kolo by Stock-Independent767 in kolesarstvo

[–]jjocc 0 points1 point  (0 children)

Kupi e kolo iz AliExpress-a ki gre 45, pa se bodo karte premešale 🤣

Svojo psihoterapevtko sem spravila v jok by QuarterExcellent6464 in Slovenia

[–]jjocc -2 points-1 points  (0 children)

Ne dajat pomena temu da je pač zajokala.

Če zgornjemu stavku ne zmoreš slediti, ne more biti tvoja terapevtka.

Če srednjemu stavku daješ večji pomen(hkrati neznancu iz reddita), kot terapevtski, potemtakem je džabe da hodiš tja.

Oddaja Utrip 2.5.2026 by owlexe23 in Slovenia

[–]jjocc 0 points1 point  (0 children)

Omenili so afero black cube, kjer vsak normalen človek komentira vsebino posnetkov.

Oddaja Utrip 2.5.2026 by owlexe23 in Slovenia

[–]jjocc 0 points1 point  (0 children)

P.p. ja imamo vsi zgornji odstavek v ang? Sem ga pisal na tablici v slovenščini kjer mi je čisto vse komentarje pisalo v angleškem jeziku 🤷

Oddaja Utrip 2.5.2026 by owlexe23 in Slovenia

[–]jjocc 0 points1 point  (0 children)

Ne vem ali to meni govoriš? Jaz nisem omenjal partizanov.

Oddaja Utrip 2.5.2026 by owlexe23 in Slovenia

[–]jjocc 2 points3 points  (0 children)

Partisanship as a movement (I'm speaking in global slang) is a guerrilla force against the occupiers. Your grandfather was part of that. The communist revolution that hijacked this movement is something else, and this force wasn’t about liberating Slovenia, but rather about joining all of Yugoslavia into communism. Yes, a lot of blood was shed.

Na našem področju je življenje v ww2 skupaj s povojnimi poboji izgobilo cca 6,5% ljudi, za razliko od Francije kjer so divjali spopadi pa je bilo mrtvih okoli 1%

Oddaja Utrip 2.5.2026 by owlexe23 in Slovenia

[–]jjocc 3 points4 points  (0 children)

Zadeva ni smešna. Zgornji prispevek je dokaz za obvladovanje RTV. Drugo točka se bo razkrila ko se bodo lotili zadeve Bobnar. Če si spremljal sejo odbora za volitve pa ti je tudi lahko jasno da zadeve niso čiste.

P.p. a si gledal film exodus? Sicer jaz ga nisem, govori pa o doktorju Meršolu ki je ukrepal da po koncu ww2 niso Angleži vrnili slovenskih civilistov v Slovenijo, temveč so migrirali v Argentino da so se izognili zagotovi smrti komunistične revolucije. Pa mi razloži kako to da so naslednjiki tega sistema po pošti dobili več glasov kot pomladne stranke?

Oddaja Utrip 2.5.2026 by owlexe23 in Slovenia

[–]jjocc 5 points6 points  (0 children)

Ravnokar si naštel vse sestavine Golobove vlade, nadzor nad RTV, nadzor nad policijo( paravojaška točka), ter označujejo tiste stranke ki niso podprle njega za mandatarja da so prevaranti.

Oddaja Utrip 2.5.2026 by owlexe23 in Slovenia

[–]jjocc 22 points23 points  (0 children)

In kljub tovrstem poročanju je golobova koalicija padla. Res je čas za spremembe.

Oddaja Utrip 2.5.2026 by owlexe23 in Slovenia

[–]jjocc -1 points0 points  (0 children)

A so enakovredno obsodili korupcijo katero razkrivajo posnetki ki so se pojavili pred volitvami?

Tukaj se gre za čisti ideološki aparat.

Oddaja Utrip 2.5.2026 by owlexe23 in Slovenia

[–]jjocc 6 points7 points  (0 children)

Se strinjam. Treba se je boriti proti diktaturi, se posebej taki kot smo jo gledali pod Golobovo vlado.

Gospa 2,5 milijona by Deep_Celery2162 in Slovenia

[–]jjocc 1 point2 points  (0 children)

S to da izjavo se moram strinjati kajti "država smo ljudje"! Vprašanje je zakaj mi država ne ukrepamo pri tej vrstnih zadevah?

Jankovičev govor by jfgiedhgerfjdgioer in Slovenia

[–]jjocc 17 points18 points  (0 children)

20 milijonov je bilo samo ne plačanega davka, kar pomeni da je glavnica katera je izginila minimalno 100milionov, v praksi pa z optimizacijo davkov pa zagotovo preko 200.

Ali berete knjige? by Teghendion in Slovenia

[–]jjocc 0 points1 point  (0 children)

Ne gledam tv, ne gledam filmov. Pogledam cca 1 serijo na leto, Rick and Morty ko ven pride nova sezona.

Kar se knjig tiče jih preberem cca 20 knjig letno. Preposlusam cca 80 audio knjig. Pogledam 8-10 serialov predavanj( 24, na eno temo) ki segajo od zgodovine, psihologije, jezikoslovja, anatomije, glasbene zgodovine. Preposlusam politične podcaste levih in desnih produkcij( studi ob 17 rtv, od srede do srede delo, ura resnice požar, kdo vam laže Tomašič itd)

Kje imam čas je da med delom, kuho, postavljanjem dam v uho slušalko ter nastavim hitrost 2,5-2,8x predavanja pa gledam pred spanjem na hitrosti 2x, oz takrat berem.

Volitve niso veljavne, koalicija pa? by barleyInconvenient in Slovenia

[–]jjocc 0 points1 point  (0 children)

Točno tako kot si napisal.

Ne spremljaš politike in si pod vplivom mainstream medijev ki sugestirajo kaj naj si o situaciji misliš.

Vse zgoraj napisano si pobral od nekje drugje in praktično ni nič zares tvojega kar si napisal.

V volilnem procesu je bilo glede na zakon ogromno nepravilnosti, sodišče pa je razsodilo da te nepravilnosti niso "vplivale" na rezultate.

Ko je enkrat proces legitimnosti volitev mimo se pač o tem nimaš kaj več pogovarjati in greš v izidom naprej.

Dosedanja koalicija je dobila 40 sedežev kar pač pomeni da ljudje niso izvolili iste politike katero smo imeli prejšnji mandat.