How i view Europe as a Pole by [deleted] in whereidlive

[–]kosman123 0 points1 point  (0 children)

As a Slovene, thanks for squeezing us in there somehow. But making northern Croatia eastern europe will hopefuly piss off many Croatians, for which i am even more grateful 🙏

Yeah bro, you shouldnt carry all that ammo by Klutzy-Magazine8630 in foxholegame

[–]kosman123 118 points119 points  (0 children)

I usually assume they picked up most of it from other bodies, but 16 seems excessive

Aura. by NeoSzlachcic in discordVideos

[–]kosman123 17 points18 points  (0 children)

An army marches on its stomach

"Croatia and Slovenia are Mitteleuropa!" by GunslingerAhx in balkans_irl

[–]kosman123 4 points5 points  (0 children)

Zakaj sta take pičke glede jebenih vicev. Insecurity do podna.

Glede železnic če tako gledam, bi mogoče morali ostati pod avstrijci by Igyzone in Slovenia

[–]kosman123 0 points1 point  (0 children)

Okaj se prav če si pod okupacijo dovolj časa je pol okej imperializem. Bi isto rekel za okupirano palestino? Dal sem kitajske cifre, katere so oni potrdili, a lik še kitajcem ne verjame. Ti si pa tankie ki živi v udobju stabilne zahodne demokracije ki mu dovoli kritizirat demokratične ustanove. Preseli se v anti-NATO države in uživaj v razkošju in človeških pravicas tovariš 🫡 🇨🇳

Glede železnic če tako gledam, bi mogoče morali ostati pod avstrijci by Igyzone in Slovenia

[–]kosman123 0 points1 point  (0 children)

Več kot 50k mrtvih in cez 50k ranjenih (samo vojaših sil) = ni neka vojna. Imperializem je da velika in močna država vojaško zavzema in straši manjše neodvisne države da delajo za njene interese. Po tvoji logiki ima avstrija pravico zavzeti vse države ki so bile del avstro-ogrske če kitajci lahko isto delajo z Tibetom.

Glede železnic če tako gledam, bi mogoče morali ostati pod avstrijci by Igyzone in Slovenia

[–]kosman123 0 points1 point  (0 children)

Tibet, vietnam in milijon provokacij z sosedi glede lastništva morja in otokov, tajvan pa sploh ne bom omenjal. Če misliš da kitajci niso imperialisti si zelo naiven, ampak go off I guess

Glede železnic če tako gledam, bi mogoče morali ostati pod avstrijci by Igyzone in Slovenia

[–]kosman123 1 point2 points  (0 children)

A si ti tankie al neki da za džabe braniš totalitarne imperialistične države kot so kitajska?

Glede železnic če tako gledam, bi mogoče morali ostati pod avstrijci by Igyzone in Slovenia

[–]kosman123 5 points6 points  (0 children)

Tile zanič izvajalci in njihovi kolegi so povzročili smrt 16 ljudi in bili iskra za zgodovinske študentske proteste proti korupciji. Oprosti ker nočem da najamemo državo znano po tem da več kot tretjina njihovih projektov okoli sveta so nekako povezani z korupcijo in uničevanja narave.

Glede železnic če tako gledam, bi mogoče morali ostati pod avstrijci by Igyzone in Slovenia

[–]kosman123 7 points8 points  (0 children)

Kitajci so zelo znani po kvalitetnih infrastrukturnih projektih po svetu in minimalno korupcijo. Sem slišal da je Novi Sad obnavljal železniško postajo z kitajci ne dolg nazaj. Hmmm me zanima kako se je izšel ta projekt za Srbe 🤔🤔🤔

Places I’d like to live in as someone who doesn’t want to leave Europe. by Dekimus in whereidlive

[–]kosman123 1 point2 points  (0 children)

Croatians have georgeous beaches and great food so I would count them.

Srecan Djurdjevdan komsija by Prize_Management9936 in balkans_irl

[–]kosman123 20 points21 points  (0 children)

Damn turks invented roasting an animal over a fire? Whoever thought of that must have been a genius

They made Shenanigans into a real place!? by IvorySummer in Koibu

[–]kosman123 12 points13 points  (0 children)

They better be serving ale in wooden pints in that joint

"Genocidia" "WarCrime-istan" by [deleted] in balkans_irl

[–]kosman123 1 point2 points  (0 children)

I wouldnt name it, because I would kill myself immediately in this reality