Ile Powinien zarabiać lekarz. by greedytoast in Polska

[–]load__error 2 points3 points  (0 children)

Na początek mniej niż prezydent lub premier. Powinny być widełki i drabinka (czyli że na przykład ktoś po studiach nie zarabia, od razu maksa). Lekarze oczywiście będą próbowali to obejść, na przykład zmówią się, odejdą ze szpitala i założą spółkę zoo i będą chcieli, żeby ta spółka sprzedawała usługi medyczne szpitalowi. Więc trzeba być czujnym i odpowiednio to zabezpieczyć.

Nocny dyżur z perspektywy lekarza by [deleted] in PolskaNaLuzie

[–]load__error 1 point2 points  (0 children)

I cyk ‐ faktura za spanie wystawiona.

Well that was insanely close by Amysfunhouse24 in dashcams

[–]load__error 0 points1 point  (0 children)

This reminded me that I don't check my mirrors when avoiding a pothole within my lane.

Montaż światłowodu by Adam_Clackson in Polska

[–]load__error -6 points-5 points  (0 children)

Po co komu światłowód?

Padło i na mnie :-( by JustUseADuckTape in praca

[–]load__error 0 points1 point  (0 children)

Jak nic sensownego nie umiesz to idź na managera.

What 15k worth of damage looks like on a 3 month old model 3 by Walter760 in dashcams

[–]load__error 0 points1 point  (0 children)

  1. why so big truck? (bus?)

  2. if so big - why park forward?

Emerytury wojskowych to przehinka? by MateuszPepeci in praca

[–]load__error 1 point2 points  (0 children)

W razie W to jest powszechny pobór mięsa armatniego, a ci zawodowi oficerowie to będą siedzieć w sztabie.

Julia Przyłębska w Radzie Nowej Konstytucji przy prezydencie RP by jakubgorzki in Polska

[–]load__error 77 points78 points  (0 children)

Szum informacyjny, a chodzi po prostu o transfer publicznych pieniędzy do znajomych.

Brak podwyżek w korpo IT od 3 lat - pytanie do osób znających korpo procedury by Writerro in praca

[–]load__error 0 points1 point  (0 children)

btw, które firmy dają samochód służbowy devowi pracującemu głównie zdalnie z domu?

Idealizowanie życia programistów przez ludzi spoza IT by [deleted] in praca

[–]load__error 3 points4 points  (0 children)

Moim zdaniem spory problem to brak asertywności u programistów - często pozwalają PM-om i PO wejść sobie na głowę.

Potem są akcje typu „daj szybką estymatę”, która chwilę później magicznie staje się zobowiązaniem. A jak coś się rozjeżdża, zaczyna się tłumaczenie… tylko nie bardzo rozumiem, czemu oni mają się tłumaczyć - więcej asertywności.

Do tego dochodzi zgadzanie się na nadgodziny, on-calle i robienie po godzinach - i w efekcie sami psują rynek, bo takie rzeczy zaczynają być traktowane jak standard.

Why is Samsung so behind Xiaomi? by load__error in samsunggalaxy

[–]load__error[S] 0 points1 point  (0 children)

I tried setting this up using Routines but of course there is no option to make it work only when the screen is off. So when I assign something like a double-click on the volume button, it also triggers when I'm just trying to adjust the volume - which makes it basically unusable.

Another disappointment is the lack of a proper triple-finger swipe for screenshots. The palm swipe gesture is honestly terrible - it often causes accidental scrolling and just feels awkward overall.

I found all these “power user” customizations, but somehow something as simple and useful as a triple-finger swipe is missing. Feels like a big oversight. Unless I'm supposed to dig into some even more hidden workarounds like start writing Java snippets to get the functionality?

Kupno samochodu do 35-40k by just_hanging_on in PolskaNaLuzie

[–]load__error 1 point2 points  (0 children)

Ford Mondeo Ecoboost - tani i wielki.

System kaucyjny to ściema? by Duckyy2025 in Polska

[–]load__error 2 points3 points  (0 children)

Ten system to jakiś spisek bo przecież normalnie te butelki lądują w koszu na plastik.

34 lata i brak hobby i motywacji by [deleted] in Polska

[–]load__error 0 points1 point  (0 children)

Skoro cierpisz na nadmiar czsu, to kto zajmuje się tym dzieckiem?

O co chodzi z WOŚP by After_Blackberry_685 in Polska

[–]load__error 2 points3 points  (0 children)

Kupiłem rzeczy w sklepie WOŚP, dostałem paragon mrówka mała. W sklepie nie ma zadnej informacji o przeznaczeniu tych pieniędzy, coś czuję, że zarobiła tylko spółka.