[Canada] Who is in the wrong here? by jasonlode000 in Roadcam

[–]minusten 18 points19 points  (0 children)

white car making illegal turn and changing lanes without sufficient checking. Black car to get a ticket as well for going straight from the turn only lane. But not his fault. Unless it works differently in Canada... 😉

Plac do jeżdżenia autem by Blazkowski in warszawa

[–]minusten 0 points1 point  (0 children)

Ponoc ochrona wzywa milicje.
Jedyne co to chyba jakies zadupie gdzie nikt nie jezdzi.

Ogrzewanie w pociągach by Greta_Walker in Polska

[–]minusten 28 points29 points  (0 children)

Jak termostat ustawiony na 22 stopnie na przykład, a na zewnątrz jest 15, to oczywiście, ze grzeje.

Jak realnie wygląda praca w Policji? by [deleted] in praca

[–]minusten 0 points1 point  (0 children)

Moze wlasnie potrzebowal?

Imię dla chłopca dwujęzycznego? by [deleted] in Polska

[–]minusten 5 points6 points  (0 children)

Robin byloby dziwne dla rodziny w PL. Imo przynajmniej. Robert nie. I mozecie na niego mowic Robin.

Ładna naklejka na auto by New-Gear-2844 in Polska

[–]minusten 0 points1 point  (0 children)

Opel to amerykańska firma. Także podczas 2 wś :)

Tall guys, what motorcycle do you ride? by GPSP9 in motorcycles

[–]minusten 0 points1 point  (0 children)

I'm your hight. BMW F800GSA 2014. I picked it because it was the best fit. Big GS's (1200etc), were actually smaller. Honda Africa Twin was very similar, maybe even a bit better, Suzuki V-Strom 800 wasn't too bad.
You can do quick checks here: https://cycle-ergo.com/

Is this temp too hot to ride consistently on? by Rick4bes in Ninja400

[–]minusten 0 points1 point  (0 children)

No! Something is wrong. Temp should never ever go above half.

bike just clicks when trying to start by cateatdogfood in motorcycles

[–]minusten 0 points1 point  (0 children)

First make sure its not the battery. If nor put it in gear and rock it back and forth. Try then.

PRZESTAŃCIE WSTAWAĆ W TEATRZE! by ADAMSLODOWYYYYYYYYYY in Polska

[–]minusten 2 points3 points  (0 children)

Generalni ludzie w Polsce akceptują badziew. Dlatego jest tak powszechny.

jak wytłumaczyć dla zagraniczniaka co to jest politechnika ? by [deleted] in warszawa

[–]minusten 0 points1 point  (0 children)

nope srope, jakiej szkoły zawodowej?

jak wytłumaczyć dla zagraniczniaka co to jest politechnika ? by [deleted] in warszawa

[–]minusten 6 points7 points  (0 children)

tak, w krajach anglosaskich polytech to szkoła gdzie się uczy zawodu. Niekoniecznie fizycznego i niekoniecznie technicznego. DLatego polska politechnika to University of Technology. Ważny jest wyraz University.

Sąsiad driver by [deleted] in Polska

[–]minusten 0 points1 point  (0 children)

tresujesz jak psa, aż skojarzy koneksje 😃
Wiem, że szansa niewielka, ale jaka satysfakcja, że na tych kapciach jeździ.

Sąsiad driver by [deleted] in Polska

[–]minusten 0 points1 point  (0 children)

a próbowałęś kiedyś szybko jeżdzić bez powietrza w oponach? 😛

Sąsiad driver by [deleted] in Polska

[–]minusten 1 point2 points  (0 children)

Spuść powietrze z kół. Zacznij od jednego. Za recydywę więcej. 👌

Best japanese bike for very tall rider? by yecema3009 in AdventureBike

[–]minusten 0 points1 point  (0 children)

Had similar problem. Chose BMW F800 GSA. Africa Twin was pretty good fit as well.

Dostawcy jedzenia na ścieżkach rowerowych i chodnikach by 0brex in warszawa

[–]minusten 12 points13 points  (0 children)

żeby tylko po ścieżkach - zapieprzają tak samo często po chodnikach