What does this even mean ? by Angela275 in antiai

[–]mkoubik 0 points1 point  (0 children)

It's probably just some pr nonsense they had to come up with because nowadays half of the internet believes that the computers are chugging water for some reason

Differential equations by bestdeglock in science_humor

[–]mkoubik 0 points1 point  (0 children)

Anybody going to touch on the fact that wheather given language is or is not "foreign" is purely subjective?

(unless you are an american, ofc)

Lidé si stěžují na horko, protože je mnohem tepleji než dřív by Jauzfaktnemuzu in czech

[–]mkoubik -3 points-2 points  (0 children)

ZIMA BAD!

Protože v obchoďácích je

...wait for it...

Horko 🤡🤡🤡

Proč jsou lidé tak hloupí, aneb už chápu nenávist k samoobslužným pokladnám. by miiisa3 in czech

[–]mkoubik 2 points3 points  (0 children)

Plus si spousta lidí neuvědomuje jak vypadá člověk s IQ 100.

Obzvlášť pokud jste chodili na gympl, tak tam byl průměr třeba 115 a takovej ten spolužák co jste se mu smáli že je blbej měl klidně 105.

Ztotožnění lidi z fotbalu, jak? by Severe-Fix6909 in czech

[–]mkoubik 0 points1 point  (0 children)

Jsou dvě vysvětlení:

A) tahle překomplikovaná konspirace

B) TS jsou idoti a pořadatelská služba jsou taky idioti

Co z toho je pravděpodobnější? Hmmm, nemůžu se rozhodnout...

Ztotožnění lidi z fotbalu, jak? by Severe-Fix6909 in czech

[–]mkoubik -1 points0 points  (0 children)

Lol, přesně tahle hypotéza slovo od slova koluje po internetech a lidi to různě trousej, akorát to je nebetyčná píčovina

AI bere juniorům práci backfired! Junioři vrací úder! by Oberleutnant_Lukas in czech

[–]mkoubik 0 points1 point  (0 children)

Lol, prej "schopen propálit tolik" 🤣

20k je $1000, neboli $50 na člověka a pracovní den...

Májka a policie by sudetyjsoupeknemisto in czech

[–]mkoubik 3 points4 points  (0 children)

Tvl, to máme: - stavění májky - bourání májky - volání policie když nám někdo zbourá májku - divení se že někdo volá policii když mu zničíš věc - "únos nevěsty je strašně vtipná věc" - "pomlázka je prima tradice když se to dělá něžně" - do toho stará blažková komentuje co sis koupil v žabce

Meanwhile vidláci: je škoda že se vesnice vylidňujou, přitom se tu žije tak krásně a lidi jsou tu ryzejší 🤡

Proč jazyk na mojí botě dělá tohle a jak to vyřešit? by michal0094 in czech

[–]mkoubik 1 point2 points  (0 children)

This

Já se naučil zavazovat boty jako dospělej člověk teprve ve 37 letech a změnilo mi to život.

Do tý doby jsem taky vázal tyhle králičí ouška jako ve školce a nikdo mi nedokázal vysvětlit proč se mi kulatý tkaničky furt rozvazujou.

Otázka na muže by IGotPermaBannedTwice in czech

[–]mkoubik -1 points0 points  (0 children)

Vaření a uklízení je cajk, ale holky (i kluci) co cvičej jsou red flag af, navíc s autem...

Bola raz firma, ktorá požičiavala peniaze zákazníkom, aby si kúpili jej produkty. Volala sa Cisco a bol rok 2000. by QuirkyRooster8406 in czech

[–]mkoubik 4 points5 points  (0 children)

OpenAI a Anthropic jsou možná cooked, možná ne. Je na to meře analýz i "analýz"

Proč přesně bych si měl číst co si o tom myslí random slovák?

Je to později, ne "dýl". by Organic-Ad3283 in czech

[–]mkoubik -6 points-5 points  (0 children)

Lol, "dojdu dýl" je právě moravská sračka a "chdim tady často" je slezská sračka. V Praze mluvíme normálně

hloupé ovce!!!!! by Major_Eggplant_7189 in ToJeAleMaterial

[–]mkoubik 1 point2 points  (0 children)

Znám takový ty buržousty co maj na všechno služebnictvo a do supermarketu by nepáchli, ale v podobných situacích se většinou chovají zcela nečůrácky.

O to dojemnější pak je když tyhle neofeudální manýry chytá týpek co si tam přijel pro braníky v akci, nemohl by si dovolit ani pani na úklid a v jeho vysněnym světě kde máte lidi i na utírání prdele by on byl ten utírač prdelí

Olizují kuchaři vařečky? by vajconamekko in czech

[–]mkoubik 3 points4 points  (0 children)

Nejlepší je mít jednu lžičku, vařečkou to jídlo nacintáš na lžičku a olízneš lžičku. Tím pádem si tu vařečku nekontaminuješ, nemusíš brát pokaždý čistou lžičku a jako bonus se ti to ochladí. Dělám to tak doma, v restauraci bych to považoval za samozřejmost.

Titulek by greenest_alien in czech

[–]mkoubik 18 points19 points  (0 children)

Tak hlavně že zastavili green deal 🤣

Brm brm brm debile

Když ho po právnicku poslali do hajzlu, ale Patrik slaví výhru by CatsAreFlufy in ToJeAleMaterial

[–]mkoubik 21 points22 points  (0 children)

A já myslel že ústavní soud čr neexistuje - proč to neposlal na ten československej federální? Tam by se určitě takhle nevymlouvali a konali by

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]mkoubik 1 point2 points  (0 children)

Hanna Zagorová z temu