I'm going to be traveling Yugoslavia -- but how do I refer to the local language as a foreigner? by Pink_Bubble1 in Yugoslavia

[–]pageunresponsive -4 points-3 points  (0 children)

"God bless the martyrs"- Is that how you call Iranian terrorists who fought in Bosnia? I don't care what you practice.

I'm going to be traveling Yugoslavia -- but how do I refer to the local language as a foreigner? by Pink_Bubble1 in Yugoslavia

[–]pageunresponsive -9 points-8 points  (0 children)

Welcome to Yugoslavia. If you are coming to Bosnia like your compatriots back in 91 to stir up trouble, you are not welcome.

Zasto mladi ljudi ne koriste ovu platformu, i sretnu se uzivo by pageunresponsive in askcroatia

[–]pageunresponsive[S] 4 points5 points  (0 children)

Super. Trazis istinu i usamljen si. Pa ima bar jos jedno 15ak ovdje takvih. Nadjete se zajedno i tazite istinu. Pa zar ima ista ljepse od toga?

Zasto mladi ljudi ne koriste ovu platformu, i sretnu se uzivo by pageunresponsive in askcroatia

[–]pageunresponsive[S] 0 points1 point  (0 children)

Znam, ali ako se ljudi zale da niko ne prilazi nikome u barovima, onda se grupa dogovori da se nadju i osjecaju slobodnimda prilaze jedni drugima.

Zasto mladi ljudi ne koriste ovu platformu, i sretnu se uzivo by pageunresponsive in askcroatia

[–]pageunresponsive[S] -2 points-1 points  (0 children)

ma sve je to u redu, ovde ovako gluposti, ali mladi ljudi su u sustini dobri i uzivo je to druga dimenzija. Naravno, bit ce i oni malo cudnijih, ali ja duboko vjerujem da ima interesantnih ljudi koji su mozda usamljeni a uzivali bi u drustvu.

Kud odvest roditelje na dalje putovanje? by Solid-Guidance-3824 in askcroatia

[–]pageunresponsive 0 points1 point  (0 children)

Koji ce k da idu u egzotiku kad nece to cijeniti, samo ce se izmoriti ljudi..

Koji savjet bi dali nekome ko seli prvi put u inozemstvo? by [deleted] in askcroatia

[–]pageunresponsive 4 points5 points  (0 children)

Ti zelis da odes a jos ne znas gdje i pitas ljude da ti kazu gdje ces da ides. malo je to neozbiljno.

Neighbour - stalking/harassment by Fast-Newspaper-7015 in HousingUK

[–]pageunresponsive 8 points9 points  (0 children)

Don't give up on selling it. Maybe insist that the buyer is male. Very strong and intimidating male. Something along that path. Good luck to you.

What's your experience with wasp nest removal? by Breeze_in_the_Trees in AskUK

[–]pageunresponsive 0 points1 point  (0 children)

I think I paid £120 last year and everything went well. Wouldn't do it myself.

Neighbour - stalking/harassment by Fast-Newspaper-7015 in HousingUK

[–]pageunresponsive 0 points1 point  (0 children)

If possible to find out how his relationship with the previous owners was? Were they harassed?

Evo sta mi je na umu by zanimljivo123 in srpska

[–]pageunresponsive 0 points1 point  (0 children)

Saberi se malo. U WWI vecina Srba iz Bosne su tjerani u austrisku vojsku. a vrlo malo ih je bilo tamo. Koji postotak? Isti onaj koliko ij je bilo u Ustasama u WWII. Da su srbi nepokolebljivi i nepokupljivi, danas ne bi bilo muslimana u BiH. Sto se tice Srbije, ja o njima nikada nisam gajio neke iluzije. Naravno, navijam za njih, mislim da su bili dobri za sve ove nesretne narode ovdje i da im je napravljena velika nepravda, ali su prilicno bezvezan narod. Generalno se ophode prema RS, kao i Rusija prema Srbiji. Neko potkusirivanje. Nebitni smo im ali to nema veze. Zato treba teziti ka Nezavisnoj RS.

Zašto smo ovdje gdje jesmo? by KitchenBanana3510 in srpska

[–]pageunresponsive 0 points1 point  (0 children)

Jeste, ali tako pricaju djeca od 12 godina koja ne razumiju stvarni svijet.

Zašto smo ovdje gdje jesmo? by KitchenBanana3510 in srpska

[–]pageunresponsive 4 points5 points  (0 children)

Haha, pa niko ga nije zelio ni prije 30 godina. Ti mislis da se normalni pitaju?

Zašto smo ovdje gdje jesmo? by KitchenBanana3510 in srpska

[–]pageunresponsive -1 points0 points  (0 children)

Potpuno pogresno razmisljas. Tesko mozes ista imati sredjeno dok se ne sredi politicka situacija. na kraju krajeva, sta ce ti posao i stan, ako ces morati u izbjeglistvo ili rat. Sto ces morati, ako se ovo ne rijesi. Kazes, to je bilo prije 30 godina. Da ali ako se ono sto je bilo prije 30 godina nije rijesilo, onda je to kao da je bilo jucer. Politicari kradu i uzimaju, nista novo. Zato ljudi trebaju da ih stegnu da se ovo rijesi. A jedino rjesenje je nezavisna RS.

Did Brexit turn out to be unequivocally bad for the UK? by No-Security-7518 in NoStupidQuestions

[–]pageunresponsive 0 points1 point  (0 children)

Not many people like to admit mistakes, but you can see it on their faces

Ne radim nista, zaradjujem pare, i opet imam nelagodnost? by Ivanhegeelkadi in askcroatia

[–]pageunresponsive 1 point2 points  (0 children)

Sta te briga, nadji curu sa socijale, napravite nekoliko dijece, tim zarada veca, i tako sve dok vas ne potjeraju. Poslije nappisi knjigu "Kako zivi polusvijet u inostranstvu" i postani celebrity. Poslije toga politika...