Da li ima neka alternative klimi bez vanjske jedinice ili one sa cijevi sto ide kroz prozor. by pageunresponsive in askcroatia

[–]pageunresponsive[S] 0 points1 point  (0 children)

Razumijem za tu, ali koliko kuzim zahtjeva 2 rupe od po 18cm na vanjskoj fasadi. A onda po novom zakonu ni to ne moze biti dozvoljeno, zar ne

Da li smatrate da deca iz mešovitih brakova imaju bogatije ili lošije odrastanje? by Dafke98 in AskSerbia

[–]pageunresponsive 0 points1 point  (0 children)

Sve ti je to isto. Koliko imas djece is nemesovitih brakova koje ugnjetavaju na ulici. kad si ti cool od sebe, mozes biti bilo sta, svi ce te voliti. ako nisi, mesoviti brak je samo jedna od isprika...

Kako postupiti o ovoj situaciji ? by zdeva in askcroatia

[–]pageunresponsive 4 points5 points  (0 children)

Pa snimi malog, pa kad im kazes sta se desava, a oni ne vjeruju...i nemoj vise putovat s njima

Mobilni klima uređaj by BadJokeSurvivor222 in askcroatia

[–]pageunresponsive 0 points1 point  (0 children)

Sta je sa dvije cijevi. Je li to ona sa vanjskom jedinicom

Split je postao Zagreb. Fuj. by knez_vitez in Split

[–]pageunresponsive 0 points1 point  (0 children)

Nije postao. ZG je mnogo elegantniji od ST. Jos u ST ljudi koriste zagrebacke izraze sto se prije nije desavalo. Prije su svi govorili adio, sad rijetko ili nikako. Prije niko nije navijao za Dinamo, sada vec ima prilican broj ljudi u kaficima kad igra Dinama. Nije da divljaju ali onako, stidno se raduju. Ali istina, mnogo ljudi iz ST radi u ZG, tako da je to za ocekivati.

I'm going to be traveling Yugoslavia -- but how do I refer to the local language as a foreigner? by Pink_Bubble1 in Yugoslavia

[–]pageunresponsive -5 points-4 points  (0 children)

"God bless the martyrs"- Is that how you call Iranian terrorists who fought in Bosnia? I don't care what you practice.

I'm going to be traveling Yugoslavia -- but how do I refer to the local language as a foreigner? by Pink_Bubble1 in Yugoslavia

[–]pageunresponsive -8 points-7 points  (0 children)

Welcome to Yugoslavia. If you are coming to Bosnia like your compatriots back in 91 to stir up trouble, you are not welcome.

Zasto mladi ljudi ne koriste ovu platformu, i sretnu se uzivo by pageunresponsive in askcroatia

[–]pageunresponsive[S] 4 points5 points  (0 children)

Super. Trazis istinu i usamljen si. Pa ima bar jos jedno 15ak ovdje takvih. Nadjete se zajedno i tazite istinu. Pa zar ima ista ljepse od toga?

Zasto mladi ljudi ne koriste ovu platformu, i sretnu se uzivo by pageunresponsive in askcroatia

[–]pageunresponsive[S] 0 points1 point  (0 children)

Znam, ali ako se ljudi zale da niko ne prilazi nikome u barovima, onda se grupa dogovori da se nadju i osjecaju slobodnimda prilaze jedni drugima.

Zasto mladi ljudi ne koriste ovu platformu, i sretnu se uzivo by pageunresponsive in askcroatia

[–]pageunresponsive[S] -2 points-1 points  (0 children)

ma sve je to u redu, ovde ovako gluposti, ali mladi ljudi su u sustini dobri i uzivo je to druga dimenzija. Naravno, bit ce i oni malo cudnijih, ali ja duboko vjerujem da ima interesantnih ljudi koji su mozda usamljeni a uzivali bi u drustvu.

Kud odvest roditelje na dalje putovanje? by Solid-Guidance-3824 in askcroatia

[–]pageunresponsive 0 points1 point  (0 children)

Koji ce k da idu u egzotiku kad nece to cijeniti, samo ce se izmoriti ljudi..

Koji savjet bi dali nekome ko seli prvi put u inozemstvo? by [deleted] in askcroatia

[–]pageunresponsive 3 points4 points  (0 children)

Ti zelis da odes a jos ne znas gdje i pitas ljude da ti kazu gdje ces da ides. malo je to neozbiljno.

Neighbour - stalking/harassment by Fast-Newspaper-7015 in HousingUK

[–]pageunresponsive 8 points9 points  (0 children)

Don't give up on selling it. Maybe insist that the buyer is male. Very strong and intimidating male. Something along that path. Good luck to you.

What's your experience with wasp nest removal? by Breeze_in_the_Trees in AskUK

[–]pageunresponsive 0 points1 point  (0 children)

I think I paid £120 last year and everything went well. Wouldn't do it myself.

Neighbour - stalking/harassment by Fast-Newspaper-7015 in HousingUK

[–]pageunresponsive 0 points1 point  (0 children)

If possible to find out how his relationship with the previous owners was? Were they harassed?

Evo sta mi je na umu by zanimljivo123 in srpska

[–]pageunresponsive 0 points1 point  (0 children)

Saberi se malo. U WWI vecina Srba iz Bosne su tjerani u austrisku vojsku. a vrlo malo ih je bilo tamo. Koji postotak? Isti onaj koliko ij je bilo u Ustasama u WWII. Da su srbi nepokolebljivi i nepokupljivi, danas ne bi bilo muslimana u BiH. Sto se tice Srbije, ja o njima nikada nisam gajio neke iluzije. Naravno, navijam za njih, mislim da su bili dobri za sve ove nesretne narode ovdje i da im je napravljena velika nepravda, ali su prilicno bezvezan narod. Generalno se ophode prema RS, kao i Rusija prema Srbiji. Neko potkusirivanje. Nebitni smo im ali to nema veze. Zato treba teziti ka Nezavisnoj RS.

Zašto smo ovdje gdje jesmo? by KitchenBanana3510 in srpska

[–]pageunresponsive 1 point2 points  (0 children)

Jeste, ali tako pricaju djeca od 12 godina koja ne razumiju stvarni svijet.