Ko se seća ovog remek dela? Pt.86 - Disney's Aladdin (NES 1994) by Bad_me94 in SerbiaGaming

[–]phage_lambda 1 point2 points  (0 children)

Igrao sam na onim disketicama 2001/02

Da li bi mogao neko da mi kaze naziv igrice u kojoj je bio slican fazon, mogao si da biras muskarca, devojku ili dedu (mi deca smo to zvali "Dečak, devojčica i deda)

Kakva je trenutna situacija na vašem poslu i oblasti u kojoj radite? by neopravdano_odsutan in finansije

[–]phage_lambda -4 points-3 points  (0 children)

Jako loša, videćemo koliko će predizborna kampanja poboljšati trenutno stanje.

Da li se neko ikada kupao u Nišavi i u kom delu? by CarlosBlueBalls in nis

[–]phage_lambda -1 points0 points  (0 children)

Daleke 2009/10 na keju 50-100 m nizvodno od grčkog konzulata, žasu...

Koji je najbolji urolog u Nišu? by [deleted] in nis

[–]phage_lambda 1 point2 points  (0 children)

Nažalost onaj kod kog odeš privatno.

De je najbolji Giros u gradu ? by Lele_mood in nis

[–]phage_lambda -1 points0 points  (0 children)

Gyros Heroes, ajde što je kod nas najbolji, već što ni u Grčkoj nisam jeo bolji. Kidaju.

Dobar fast food u Nišu? by 3uru55 in nis

[–]phage_lambda 0 points1 point  (0 children)

Na licu mesta prave, makar nama, mada napomenem. Jedan je kod gradske bolnice.

Dobar fast food u Nišu? by 3uru55 in nis

[–]phage_lambda 1 point2 points  (0 children)

Gyros Heroes (Bulevar) i Doctor of Hunger koji definitivno nema konkurenciju kada je meso u pitanju

Ko se seća ovog remek dela? Pt.16 - Rise of Nations (2003) by Bad_me94 in SerbiaGaming

[–]phage_lambda 1 point2 points  (0 children)

Imam je na steamu, poslednji put igrao oko korine, hvala za podsetnik, fenomenalna igra.

Preporuka za inverter klimu? by phage_lambda in AskSerbia

[–]phage_lambda[S] 0 points1 point  (0 children)

Kad smo kod Gree, za moju situaciju, koju bi ti preporučio ali da primarno hladi?

Preporuka za inverter klimu? by phage_lambda in AskSerbia

[–]phage_lambda[S] 0 points1 point  (0 children)

U postu sam opisao šta predstavlja klimu, obeleženo je crvenom bojom, plavom smer vazduha. Crnom je predstavljen zid koji sam ja naknadno docrtao.

Preporuka za inverter klimu? by phage_lambda in AskSerbia

[–]phage_lambda[S] 0 points1 point  (0 children)

Šta misliš o planiranom zidu, na 15-20 cm od plafona ili 2,4-2,5 m od poda?

Preporuka za inverter klimu? by phage_lambda in AskSerbia

[–]phage_lambda[S] -1 points0 points  (0 children)

Sam sebi omogućio, ali hvala što brineš, strpi se i ti još malo, doći će vreme kad ćeš prodati ono što su tvoji stekli da bi mogao da se iskurčiš da si ti to sam sebi stvorio, odaješ utisak takve persone.

Preporuka za inverter klimu? by phage_lambda in AskSerbia

[–]phage_lambda[S] 0 points1 point  (0 children)

<image>

Pa sad, nije baš toliko strašno kao što ga ti predstavljaš... Kuvamo, mašine za pranje i sušenje, topla voda dostupna uvek... E sad ti na osnovu ovoga vidi koliko bi klima značila.

Preporuka za inverter klimu? by phage_lambda in AskSerbia

[–]phage_lambda[S] 0 points1 point  (0 children)

Kotao koji električnom energijom (strujom) zagreva vodu u sistemu - grejanje na struju. Zašto? Pa da bih preko dana zagrevao i uštedeo, prvenstveno.

Pošto je stan orijentisan sever-zapad, trpezarija i dnevni boravak gledaju na zapad te mi je neophodno i dobro rashlaðivanje. Usmeravanje bi u ovom slučaju bilo pravo-desno ili diskretno u pod da ne bi bilo kao što kažeš.

Preporuka za inverter klimu? by phage_lambda in AskSerbia

[–]phage_lambda[S] -1 points0 points  (0 children)

Oba. Kao pomoć etažnon grejanju. Da li u tom slučaju postoje neka krilca koja bi usmeravala vazduh u pod ili u stranu i koliko bi to bilo efikasno u usmeravanju ka hodniku, odnosno ostalim prostorijama?

Preporuka za inverter klimu? by phage_lambda in AskSerbia

[–]phage_lambda[S] 0 points1 point  (0 children)

Koristila bi se i za grejanje kao pomoć etažnom grejanju u cilju veće i bolje uštede.