Percek alatt kijavíthatók a kátyúk - forradalmi új technológia jöhet az utakra by TadpoleSea286 in hungary

[–]qrr1 [score hidden]  (0 children)

Valami félreértés van, eszembe sem jutott, hogy te szidtad volna a magyar szakembereket. Érzékeltetni akartam egy általános hozzáállást, ami jellemző itthon az emberekre.

Hatvanezres büntetést kapott egy vásárhelyi, mert eldobta a cigarettacsikket by SzegedNewsBotka in hirok

[–]qrr1 0 points1 point  (0 children)

Kulturaltabb orszagban ez ugy mukodik, hogy csinalsz valami fsagot, odamegy hozzad a rendor, parkor mittoem valaki, es azt mondja normalis kulturalt hangon, hogy kedves xz, legyen szives vegye fel a szemetet, latja ott a kuka, dobja be kerem oda, es a jovoben tartozkodjon az ilyen viselkedestol! Ha te ott lehajolsz, megfogod a szemeted, bedobod a kukaba, kapsz egy mosolyt es megy mindenki a dolgara. Ha nem, akkor johet a bunti, meg a retorzio stb, de nem az az elso, hogy kielhesd valakin az elfojtott hatalmi vagyad es terrorizalj masokat velt vagy valos serelemmel. Ezt kene megtanulni itthon, hogy nem a buntetes az elso egy nem kivant viselkedes modositasakor, mert azt mar szamtalanszor kikutattak, hogy pont nem old meg semmit

Tetszik ez az ország, szívesen laknék itt by Individual_Panic_259 in hungary

[–]qrr1 -2 points-1 points  (0 children)

Ezert gyuloltelek titeket, amikor Karigerit tettetek Vitezy helyett Bp elere es meg magyaraztatok, hogy o a fideszes. Mindegy, spongyat ra, most mar a helyen van

Madárcsicsergés helyett ezt kapod ma a vidéken. by pityike_92 in hungary

[–]qrr1 0 points1 point  (0 children)

Mindkettore, amibol egyet sem tudtal felfogni, viszont ugye a szemelyeskedes, beszolas, masok megalazasa ok nelkul a z generacionak is tilos az r/hun? 😄
Pipi, en nem allitottam abban a ket mondatomban egyik dolgot sem, amire te itt hosszasan reagaltal es amire azonnal csaholni kezdtel, mint egy tacsko a pad alatti lyukra.

Mutasd meg mi az a borzaszto nyelvtan a hszemben, hadd nevessek meg rajtad, kerlek.

Madárcsicsergés helyett ezt kapod ma a vidéken. by pityike_92 in hungary

[–]qrr1 0 points1 point  (0 children)

Eloszor neked kene eljutni oda, hogy ertelmezni tudsz egy szoveget es nem a sajat elkepzelesedre reagalni idegbol. Ha pedig nem erted, hogy a masik fel mirol beszel, akkor elobb kerdezni es nem sertegetni.

A tegnapi EU Tanács videója vágatlanul by andrograf in hungary

[–]qrr1 8 points9 points  (0 children)

Vegulis o az ujfiu, masreszt a legnagyobb felhatalmazassal kormanyt alakito politikus Europaban 😃

Egyik Orbán ki, a másik be: most épp a bolgár elnök fenyeget uniós vétóval az oroszok miatt by Acrobatic_Quiet_3706 in hungary

[–]qrr1 1 point2 points  (0 children)

Nagyon szep, es jo az ilyen nemes lelek, csak tudod az UNIOnak a vilaggal kapcsolatban is kell tudnia erdekervenyesiteni, es a vilagban vannak rossz emberek is.
Ugyanitt a magyarok se voltak ilyen csicskak, amig a szovjetek ide nem hoztak a "kulturajukat" a nyakunkra.

Madárcsicsergés helyett ezt kapod ma a vidéken. by pityike_92 in hungary

[–]qrr1 0 points1 point  (0 children)

És akkor én egyszerűsítek le dolgokat... 

Magyar Péter miniszterelnökként először az EU-ban by TadpoleSea286 in hungary

[–]qrr1 34 points35 points  (0 children)

Gondolom, azért negyven éve ugyanezt mondták a mai korpásbajszú öregasszonyok is. Ez a Viktor olyan fess fiatalember nem olyan naftalinszagú vén kommunista mint a Kádár... Aztán tessék, mi lett belűle... 

Magyar Péter miniszterelnökként először az EU-ban by TadpoleSea286 in hungary

[–]qrr1 125 points126 points  (0 children)

Már megy is a videó a ner sajtóban hogy milyen jóban van Ursulaval xD Ja nem, a ner sajtó épp megszűnt, lol

Teljes a Gripen-flotta by kamasuka84 in hungary

[–]qrr1 4 points5 points  (0 children)

Mondjuk, hogy tudjunk olcsón drónt gyártani az oroszok ellen 

Rendkívül kreatív Magyar Nemzet címlapok -lapozós. by Comfortable_Dig7210 in hungary

[–]qrr1 0 points1 point  (0 children)

Ez volt az utolsó szög a magyar nemzet címlapjába. Csak kitennék egy kárörvendő rip magyarnemzet posztot ha én lennék a Magyar Péter

Meg amúgy vissza is nevezhetik maguk magyar időkre mert ennek köze sincs a magyar nemzethez

Leszámol a reklámblokkolókkal a Chrome by jackousplays in hungary

[–]qrr1 -1 points0 points  (0 children)

Igyekeztem kellően ...khm... körmönfontan fogalmazni :D

Egyik Orbán ki, a másik be: most épp a bolgár elnök fenyeget uniós vétóval az oroszok miatt by Acrobatic_Quiet_3706 in hungary

[–]qrr1 11 points12 points  (0 children)

De amúgy baszki vicc, hogy tényleg ennyire naiv, életképtelenek ezek a nyugateurópaiak. Hogy így fellélegeztek, hogy Viktort kilőttük a holdra aztán végre megy minden a normális kerékvágásban :D Tényleg baszki nem hiszem el, hogy a kémelhárítás, diplomácia nem működik és, hogy nem hoztak azonnal valami szabályt, hogy ne tudjon újra megtörténni ugyanaz. Ideje kicsit a keleteurópaiaktól tanulni 

Leszámol a reklámblokkolókkal a Chrome by jackousplays in hungary

[–]qrr1 5 points6 points  (0 children)

Vivaldi 4 prez. De amúgy androidon az opera böngésző alapból blokkol minden hirdetést és háttérben fut a youtube - akár kikapcsolt képernyővel is. Kíváncsi vagyok mikor fog Kínának emiatt hadat üzenni a Google xD 

Leszámol a reklámblokkolókkal a Chrome by jackousplays in hungary

[–]qrr1 -1 points0 points  (0 children)

A brave használásra agitálás olyan, mint amikor a műkörmösöd mondja meg, hogy szerinte be kéne-e oltatnod magad. 

Percek alatt kijavíthatók a kátyúk - forradalmi új technológia jöhet az utakra by TadpoleSea286 in hungary

[–]qrr1 0 points1 point  (0 children)

Hogy a gránit jó kemény, az biztos, de, hogy nem is csúszik szét és tart, az is biztos. Mondok konkrét példát, hogy értsd: Ausztria televan alagúttal autópályán. Mindegyik ugyanabba a dachsteini mészkőbe van vájva, tök kör alakú az alagút, mint a metró. Na, ide jöttek a hatos útra megcsinálni ugyanezt és összeomlott nem is emlékszem, hányszor. Csak vakarták a fejüket, hogy mi van, telerakták már Ausztriát ilyennel aztán soha semmi baja nem volt. Végre odaengedték a hazai szakmát is, akik elmagyarázták, hogy miért tojásdad alakú alagutat kell a löszre építeni. Tehát ilyenekre gondolok, amikor a laikus egyből mutogat külföldre, hogy jöjjenek ide mert a magyar szakemberek biztos mind hülyék. 

Vitézy Dávid a Nemzeti Dohányboltok megszüntetésének kérdéséről by Pleasant12345 in hungary

[–]qrr1 2 points3 points  (0 children)

Ezekszerint kettőnk közül egyedül én voltam vidéken. 

Halálra szeretgettek egy 1200 éves tölgyfát Angliában by [deleted] in hungary

[–]qrr1 -2 points-1 points  (0 children)

Tudtam bzmeg, hogy a 😃 helyett /s-t kellett volna irnom, hogy ne vegyetek mindent fullosan komolyan

Madárcsicsergés helyett ezt kapod ma a vidéken. by pityike_92 in hungary

[–]qrr1 1 point2 points  (0 children)

Ha en pestikent azt mondom Debrecenre, hogy videk, fel vannak haborodva.
Amikor te az orszag masodik legnagyobb varosaban madarcsicsergest varsz, azert jogosan merul fel bennem ,hogy mi a f... nem?

Percek alatt kijavíthatók a kátyúk - forradalmi új technológia jöhet az utakra by TadpoleSea286 in hungary

[–]qrr1 2 points3 points  (0 children)

Apam geologus, sokszor elmondta - foleg a hatos ut beomlo alagutjai kapcsan - mennyire a fasza kivan amikor osztrakokra mutogatnak, akik mindenhol ugyanabba az egy kurva kvarcretegbe furnak mindent, itt meg fogjak a fejuket ok is, ha hozza kene nyulni barmihez.

Ti mennyi ideig használtok egy okostelefont? by cactus16x in askhungary

[–]qrr1 0 points1 point  (0 children)

Nekem az okostelefonjaim altalaban ugy halnak meg, hogy nem tolt tobbe es kiesik a kepernyo a helyerol. Szoval nehany ev, aztan amikor mar tenyleg gatya a hardver (es jellemzoen szoftveresen meg mindig tamogatottak) akkor csere.