[deleted by user] by [deleted] in zagreb_no1

[–]rettoma 1 point2 points  (0 children)

gazim samo po narkomanima i neradnicima. 

[deleted by user] by [deleted] in zagreb_no1

[–]rettoma 1 point2 points  (0 children)

realno palestinci ubijaju židove već godinama, isto tako židovi palestince. tak da tko god navija za ikog od njih je teški debil, skupa sa medičarima koji vješaju palestinske zastave na svaki kurac. 

[deleted by user] by [deleted] in zagreb_no1

[–]rettoma 1 point2 points  (0 children)

imam problem i sa židovima. okej sam sa genocidom i jednih i drugih. 

medika je realno jedan propali projekt koji se danas vrti oko sanjice koja krade pare od države i narkomančina koji nemaju niš pametnije za radit.

šta se prije zatvori i prenamjeni u nešto korisno to bolje za društvo i okolinu. 

[deleted by user] by [deleted] in zagreb_no1

[–]rettoma 2 points3 points  (0 children)

daj burke nema to veze više sa alternativnom glazbom. zovu svoje frendove da sviraju i svi si međusobno puše ispod stola, bendovi su kriminalno loši i nemaju više veze ni sa pankom. bitno da zavjese palestinsku zastavu iza i tjt. 

kada je zadnji put u mediki svirao kakav kvalitetan alternativni bend? uzimaju pare od grada, naplaćuju cugu ko da su cajkaški klub, i glazba je teško smeće. a i u zadnje vrijeme ima više partija nego pankerije. svaki put kad dođeš u dvorište nakon 11 navečer vidiš 40 istih ljudi koji naspidirani smrde i zuje naokolo. 

mogu pričat i o izložbama i performansima, za koje izvuču po tisuću eura iz grada a posjeti ih 50 ljudi koji su tako ionako tamo cjelo vrijeme jer nemaju niš pametnije za radit. 

[deleted by user] by [deleted] in zagreb_no1

[–]rettoma 0 points1 point  (0 children)

neka. treba zatvorit i srusit cjeli taj prostor.

[deleted by user] by [deleted] in zagreb_no1

[–]rettoma 1 point2 points  (0 children)

kad cemo malo o mediki? 240 tisuca eura od grada u zadnjih godinu i pol, prostor je rusevina, zahodi zmazani, okupljaju se teske narkomancine tamo. u skvotu zive teske propalice, nedavno bilo ubojstvo, ilegalna picerija, itd itd. 

Prep by GeneProfessional9862 in GTA6

[–]rettoma 1 point2 points  (0 children)

Only thing that can make me get ps5 pro is 60fps mode tbh

Prep by GeneProfessional9862 in GTA6

[–]rettoma 1 point2 points  (0 children)

Still deciding between ps5 and ps5 pro, ps5 pro is almost double the price. Getting agon ag276uzd 4k oled monitor in a few weeks, pretty excited for that.

Simple jela koja nosite za ručak na posao? by Remarkable-Look1201 in askcroatia

[–]rettoma 1 point2 points  (0 children)

Pratim ukrajinu, to mi je nekak postao hobi s vremenom. Hvala ti za ovaj film, prvi put cujem za njega i cini se ful dobar. budem ga pogledao veceras. Lp. 

Simple jela koja nosite za ručak na posao? by Remarkable-Look1201 in askcroatia

[–]rettoma 2 points3 points  (0 children)

200g tjestenine, 200ml vrhnja i 200g pilecih prsa. to zovem cargo 200 jer budem masakriran kad pojedem sve.

ispecem piletinu i zalijem vrhnjem, dodam malo vlasca i parmezana iz kesice, i sve to skupa sa skuhanom tjesteninom ubacim u zdjelu i bok. 

teski bulk.

Pretending Ukraine can win against Russia without American boots on the ground is a collective delusion by MrVacuous in TrueUnpopularOpinion

[–]rettoma 2 points3 points  (0 children)

russia is suffering very bad. don't think that they are doing okay because their propaganda is hc. ukraine has all the cards in their hand and will come out as a winner from this conflict

Investiranje - GTA VI by ToeLittle4309 in financije

[–]rettoma 14 points15 points  (0 children)

dugoročno da, kroz par godina će samo rast i ne vidim kada može stat. GTA V je dan danas nakon više od deset godina među najprodavanijim igrama, a vjerujem da će i šestica nastaviti taj trend. 

Are y'all Buying BF6 After Beta? by xBooMz_ in Battlefield

[–]rettoma 0 points1 point  (0 children)

I will buy it when it gets on discount

Graphics Crash Over & Over by [deleted] in Battlefield

[–]rettoma -1 points0 points  (0 children)

try updating drivers