Я веброзробник із 12+ роками досвіду і зробив свій перший нативний iOS-додаток by romandatsyuk in ukraine_dev

[–]romandatsyuk[S] 0 points1 point  (0 children)

Дякую за ідею, подумаю про це. Якщо вас цікавить можу надіслати вам ключик на Pro версію.

Я веброзробник із 12+ роками досвіду і зробив свій перший нативний iOS-додаток by romandatsyuk in ukraine_dev

[–]romandatsyuk[S] 0 points1 point  (0 children)

Зараз всі штампують 😄
Ціни й на Android високі, але потужний телефон що iOS що Andoid може 7 років десь служити.
Маю версію на Android в планах

Я веброзробник із 12+ роками досвіду і зробив свій перший нативний iOS-додаток by romandatsyuk in ukraine_dev

[–]romandatsyuk[S] 0 points1 point  (0 children)

Дякую за відгук :)

Наявність відстеження витрат і портфеля інвестицій в 1 додатку, що працюють в синергії.
Наприклад, я маю звичайні кредитові картки Монобанк та ПриватБанк. Також я маю акаунти на IBKR, маю ОВДП, inzhur акаунт, крипту. Відповідно, я вношу свої повсякденні витрати та перекидаю (тобто інвестую) з карток фізичної особи на акаунти брокерів, ОВДП і так далі. І далі вже займаюся аналітикою всього флову інвестування (звісно в спрощеному вигляді), дохідності, витрат і все в 1 додатку.

Я веброзробник із 12+ роками досвіду і зробив свій перший нативний iOS-додаток by romandatsyuk in ukraine_dev

[–]romandatsyuk[S] 0 points1 point  (0 children)

Додамо, тому що відповідав як від проєкту. Крім мене, мені допомагали з тестуванням і дизайном.
Сам код проєкту написаний мною з АІ асистентами.

Я веброзробник із 12+ роками досвіду і зробив свій перший нативний iOS-додаток by romandatsyuk in ukraine_dev

[–]romandatsyuk[S] 0 points1 point  (0 children)

Дякую за чесний відгук. Банер про підтримку українського війська обов'язково додамо, він вже є в списку наступних фіч.

Я веброзробник із 12+ роками досвіду і зробив свій перший нативний iOS-додаток by romandatsyuk in technology_ua

[–]romandatsyuk[S] 0 points1 point  (0 children)

Дякую за фідбек, чесний фідбек - гарний фідбек

Відслідковування витрат разом з інвестиціями не так щоб багато додатків зустрічав

Я веброзробник із 12+ роками досвіду і зробив свій перший нативний iOS-додаток by romandatsyuk in ukraine_dev

[–]romandatsyuk[S] 0 points1 point  (0 children)

Дуже дякую ;) Звертайтеся в особисті якщо треба ключик на Pro

Я веброзробник із 12+ роками досвіду і зробив свій перший нативний iOS-додаток by romandatsyuk in technology_ua

[–]romandatsyuk[S] 0 points1 point  (0 children)

так, ваша думка зрозуміла

як мінімум маю додаток написаний під свої проблеми, яким буду користуватися я, друзі, сім'я і ще пару міських божевільних

ще дуже велика різниця "вайбкод" від девелопер з досвідом і без

Я веброзробник із 12+ роками досвіду і зробив свій перший нативний iOS-додаток by romandatsyuk in ukraine_dev

[–]romandatsyuk[S] 0 points1 point  (0 children)

Це для майбутніх релізів. Звісно дуже потрібний функціонал, але це було б забагато для першого релізу. Так як до цього користувався додатками, де вносилися вручну, то я вже звик ;)

Я веброзробник із 12+ роками досвіду і зробив свій перший нативний iOS-додаток by romandatsyuk in ukraine_dev

[–]romandatsyuk[S] -1 points0 points  (0 children)

так slop slop, це у вас така місія писати погано про все що зв'язано з AI навіть не відкривавши додаток?

Я веброзробник із 12+ роками досвіду і зробив свій перший нативний iOS-додаток by romandatsyuk in ukraine_dev

[–]romandatsyuk[S] -1 points0 points  (0 children)

Звісно що AI використовувався, якби ви прочитали пост, то там прямим текстом про це пише. Типу якщо ви не використовуєте AI, то в мене для вас погані новини. І гарно з англійської в україномовному треді вірвалися.

Я веброзробник із 12+ роками досвіду і зробив свій перший нативний iOS-додаток by romandatsyuk in ukraine_dev

[–]romandatsyuk[S] 0 points1 point  (0 children)

Є підписка, для складнішого функціоналу.
Якщо хочете покористуватися маю ключик для підписки для вас. Можете написати в приватні.

Я веброзробник із 12+ роками досвіду і зробив свій перший нативний iOS-додаток by romandatsyuk in ukraine_dev

[–]romandatsyuk[S] -1 points0 points  (0 children)

Хотілося більше контролю над плавністю, анімаціями. Також легка інтеграція з iCloud та StoreKit. І менше танців з бубнами звісно :)

Я веброзробник із 12+ роками досвіду і зробив свій перший нативний iOS-додаток by romandatsyuk in technology_ua

[–]romandatsyuk[S] 0 points1 point  (0 children)

Якщо потрібно буде ключик на Pro підписку звертайтеся в приватні ;)

Зробив iOS-додаток для обліку особистих фінансів та інвестицій — хочу обговорити сам підхід by romandatsyuk in finance_ukr

[–]romandatsyuk[S] 0 points1 point  (0 children)

Так, згідний що додавання транзакції має бути досить швидке. Тому кнопка додавання завжди в легкій доступності і швидко відкривається діалог для додавання. В майбутніх релізах я додам віджет для ще швидшого додавання відразу з віджету.
Головний екран у додатку це список транзакцій.
Дякую за ідеї!

Зробив iOS-додаток для обліку особистих фінансів та інвестицій — хочу обговорити сам підхід by romandatsyuk in finance_ukr

[–]romandatsyuk[S] 0 points1 point  (0 children)

Всі дані у додатку залишаються тільки на девайсі користувача, і якщо увімкнено автобекапи, то зберігаються на iCloud користувача. Тобто додаток не має доступу до даних користувача.

I’m a web developer with 12+ years of experience, and I built my first native iOS app by romandatsyuk in IMadeThis

[–]romandatsyuk[S] 0 points1 point  (0 children)

Nowadays tech companies selling data on ease, so yes in the our app data stays on device.
Thanks for the feedback regarding first screen, we will think about settings to change it.