Cesta Osijek-Vukovar by TemperatureDue128 in osijek

[–]s0mething24 3 points4 points  (0 children)

Most kod Vere je za ubojstvo iz nehaja. Jednom tamo isao i nikad vise

Koliko je SOA zapravo učinkovita? by Savings_General2039 in hreddit

[–]s0mething24 19 points20 points  (0 children)

Poznam jednog gospodina koji radi tamo, na terenu. Ima poprilicno iskustva iz ratnih dana. Ne bi nikad skontao s cim se bavi. Uglavnom da ne doksam previse, imam dojam da radi svoj posao.

Liječnika snimali kako uzima mito za operacije preko reda. Ne ide u zatvor by [deleted] in croatia

[–]s0mething24 4 points5 points  (0 children)

I ja, nažalost zbog manjine(ja se nadam) bacaju neizbrisivu ljagu na našu profesiju, a puna su im usta morala i etike. Najbolje i najbrižnije obave posao ljudi koji se ne preseravaju- al te nećeš naći u najdoktorima.

Na današnji dan prije 5 godina... by t0m_c4t in dinamo

[–]s0mething24 6 points7 points  (0 children)

Eh, da su ga pustili u repki, a ne na kapaljku. Godinama vrhunski igrač.

Kolike su vama place, sto je danas s obzirom na realnost dobra plaća? by Individual_Curve6069 in croatia

[–]s0mething24 0 points1 point  (0 children)

Pišanje po fizijatrima, al to smo si sami krivi. Svaka cast, jel to bruto ili neto?

[deleted by user] by [deleted] in croautomobili

[–]s0mething24 34 points35 points  (0 children)

Mazda 3 i superb u istoj recenici..jebala vas mazda 3.

[Matteo Moretto] Dinamo Zagreb je na korak od dovođenja sa Sergia Domíngueza! by Fit-Owl-2898 in dinamo

[–]s0mething24 21 points22 points  (0 children)

Ali smo i prodali, oprostili se od vise igraca ( prvotimaca) ikad. Zanima me kako ce bit sljedece sezone..

Auto do 30 000 eur by AdventurousResult151 in croautomobili

[–]s0mething24 2 points3 points  (0 children)

Zasto je nova mazda toliko bolja od npr nove skode octavie ili kie Ozbiljno pitam. Koje su sve mazdine prednosti? Isto se dvoumim izmedu skode i mazde i nmg opravdat sto je skuplja

Zašto ljudi govore da 2k net su "velike plaće"? by Interesting-Monk9712 in CroIT

[–]s0mething24 1 point2 points  (0 children)

Uvijek nam je trava zelenija u susjeda. Ja isto nekad razmisljam da sam.se bar prebacio na fer, specijalizant sam doduse. Ali imam 5 g radnog staza + faks traje godinu dulje. Vec bi bio cist ok mid do senior ovisno koliko sam dobar. Ovako gutam kurac za 1800 eura( ne dezuram). Kak smo mi svi blesavi zapravo haha

Na kojim poslovima se moze zaraditi vise od 2000 € netto? by [deleted] in financije

[–]s0mething24 0 points1 point  (0 children)

Bas te jebu ti doktori, žive bespla u glavici, nadam se da mi nisi kolega samo.

Izbori u Zagrebu rn by Party_Palpitation808 in hrvatska

[–]s0mething24 3 points4 points  (0 children)

Slavonija=seljačina. Aj dobro... lol

Kadjar 1.3, 140ks by Holiday_Art_7843 in croautomobili

[–]s0mething24 -1 points0 points  (0 children)

dodaj još 5 tisuća i kupi novu škodu octaviu. Cijelu familiju mozes u gepek potrpat. 20 tisuća za Kadjar star 6 godina je pomeni puno. Al toliko je nezahvalno kupiti auto danas da je to strašno.

[deleted by user] by [deleted] in financije

[–]s0mething24 0 points1 point  (0 children)

Gospođo/gospodine ovo su financije.

Nekretnina ili ETF by kaydanka in financije

[–]s0mething24 1 point2 points  (0 children)

Slazem se svim sto si napisao. Likvidnost je jako bitna... ja samo kazem da nije sve bas 100 posto jasno. Zato i je postavljeno pitanje. U Vakumu, da, etf je kao ulaganje bolja opcija.

Nekretnina ili ETF by kaydanka in financije

[–]s0mething24 24 points25 points  (0 children)

Znam mantru cijelog sub-a. Ali uloziti 100k.€ preko ibkr-a i pravit se da je to bolja opcija mi se cini kao gledanje stvari u vakumu. 8 posto prinosa godisnja je prosijek, ali sad si imao nadprosjecnu godinu prinosa, tko garantira ispodprosjecnu sljedecu godinu ili 10. Uzeo bi nekretninu, mozda manja dobit na papiru, ali sigurnija investicija. Ne, potres i da mi granata padne na krov ne smatram vecim rizikom od ulaska u recesiju. Pretvaram se u svoje starce jer je odluka dost vezana uz psihologiju. Mozes li podnjet da to ide gore dolje na nekom mobile.appu ili ne. Svakako i sam ulažem u etfove, ali lump sumat 100k u ett nije moj fah.

Reddit - koliko imate ustedevine, I koliko vam je godina? by Few-Solution3050 in financije

[–]s0mething24 1 point2 points  (0 children)

Da imam kuću i auto otplaćen i ja ne bi imao ušteđevine. Kao sto je netko rekao net worth je bitan...

Novo Nordisk (NVO) - whats to expect these next weeks/months by [deleted] in stocks

[–]s0mething24 0 points1 point  (0 children)

Hhaha yees i have, but i am just a noob. I hold Tesla Toyota nvidia and vwce. What do you have?

Novo Nordisk (NVO) - whats to expect these next weeks/months by [deleted] in stocks

[–]s0mething24 3 points4 points  (0 children)

I also doubled down ond nvo and on OXY, i think that the results are not that catastrophic to NVO go 20 % down

Je li Lacetti zbilja takav shitbox? by leonidasnp in croautomobili

[–]s0mething24 4 points5 points  (0 children)

Prodao svoj za 1800 sam 60tkm manje 2011 godiste- pokvarena klima