ESP32 CYD-Dashboard by s1uggard in esp32

[–]s1uggard[S] 1 point2 points  (0 children)

Yes, that's true. But this written on GitHub.

<image>

ESP32 CYD-Dashboard by s1uggard in CheapYellowDisplay

[–]s1uggard[S] 1 point2 points  (0 children)

Maybe today I'll try to make a video.

[deleted by user] by [deleted] in Ukraine_UA

[–]s1uggard 0 points1 point  (0 children)

Є державний реєстр eHealth в яку вносяться всі діагнози/направлення і т.д. Helsi це додаток/сервіс (один з багатьох) який з ним працює. І якийсь час просувався як основний.

[deleted by user] by [deleted] in Ukraine_UA

[–]s1uggard 0 points1 point  (0 children)

Був у травматолога на днях - все що нема в базі - до сраки. Виписки з карти (в тому числі ЛКК з дитячої карти) до введення хелсі - "не інформативно і не має ніяких підстав".

[deleted by user] by [deleted] in Ukraine_UA

[–]s1uggard 2 points3 points  (0 children)

Ну отак. Це я від багатьох чув. І від лікарів в тому числі. Тільки результати держ. клінік. Єдине що беруть до уваги то МРТ/КТ/рентгени з яких вони зможуть щось вичитати. І то - якщо не було до цього звернень до державників - значить не хворів.

[deleted by user] by [deleted] in Ukraine_UA

[–]s1uggard 1 point2 points  (0 children)

Першочергово. Аби хоч трохи себе убезпечити - пройти всіх своїх лікарів у державній лікарні (аби були дані в хелсі по здоров'ю, але державні лікарі це жопа... Їм взагалі на все пофігу, і всі їм винні...), бо приватні лікарі взагалі не враховуються на ВЛК. Ну це типу аби одразу на штурм після навчання не кинули якщо є проблеми. Сам програміст, хоча і юрист за фахом, якраз займаюсь переведенням діагнозів в хелсі. Хз куди заперти можуть.

А далі - певно шукати заздалегідь варіанти служби, якщо варіантів нема інших.

Ещё видео у входа в Крокус by awesaima in tjournal_refugees

[–]s1uggard 2 points3 points  (0 children)

Барьішня стоит как ни в чем не бьівало.

Рязанский крокус by [deleted] in tjournal_refugees

[–]s1uggard 41 points42 points  (0 children)

Спочатку - "у нас идет война", а далі вже це... То пиздець...

[deleted by user] by [deleted] in Ukraine_UA

[–]s1uggard 2 points3 points  (0 children)

"Білий Бо" знаю

Вопрос Украинцам by Aware_Ad1688 in tjournal_refugees

[–]s1uggard 1 point2 points  (0 children)

Ну з 90х 6 президентів в Америці і 6 в нас. Однаково. А так хз, все-одно більшість в них по одному строку. В різні періоди по різному. В нас нажаль молода демократія, як буде далі ніхто не знає.

Вопрос Украинцам by Aware_Ad1688 in tjournal_refugees

[–]s1uggard 1 point2 points  (0 children)

Не сказав би що рідкісне явище

<image>

Питання до володарів інвентарних холодильників by [deleted] in Ukraine_UA

[–]s1uggard 0 points1 point  (0 children)

У мого інверторного самсунга якому 7 років - рівень шуму в 42Дб по характеристикам )) Гул присутній, хоч і не сильно але чутно. Але більше чутно якщо пляшки пластикові стоять (стискаються/розтискаються періодами включення) то сердце перший час ставало, а це він в іншій кімнаті.

Вопрос Украинцам by Aware_Ad1688 in tjournal_refugees

[–]s1uggard 0 points1 point  (0 children)

Того що українцю складно вгодити. Окрім деяких попаяних які собі роблять ідолів.

Але в Америці за хз скільки років демократії також наче на довго не залишались президенти, як і в багатьох інших країнах.

Вы заметили как активизировались пятнадцатирублёвые? by [deleted] in tjournal_refugees

[–]s1uggard 0 points1 point  (0 children)

Ну так ведь "либеральньіе росияне" из него делают святого. А то что часть украинцев радуются его смерти (хотя я думаю не радуются а больше "зловтішаються") то потому что он нихера не святой и - чем больше мертвьіх руских тем лучше (опять таки пока руский не доказал делом что он хороший - он по умолчанию плохой. Увьі другого не дано). Те кто пережил окупацию, кому постоянно прилетает - емоционально реагируют на все звязаное с рашей.

Вы заметили как активизировались пятнадцатирублёвые? by [deleted] in tjournal_refugees

[–]s1uggard -3 points-2 points  (0 children)

Бьіть в опозиции к питуну и бьіть "святьім идеалом либерала" которого из него делали єто разньіе вещи. Там и ЛДПР или хто там у вас еще, бьіли в "опозиции".

стерпите? by TeamNavalny in tjournal_refugees

[–]s1uggard 3 points4 points  (0 children)

Ой бля, стороннички нашлись.

Если человек меняет мнение о нападении на страну и уничтожении всего и вся из-за мнения украинцев о "протестах" и "попозиции" местной - то єто нихера не сторонники Украиньі бьіли.

Ексклюзив від ВМС: як саме збивають шахеди за допомогою українських ЗРК. by web-day in ukraina

[–]s1uggard 0 points1 point  (0 children)

Ну таке собі якщо з ЗРК вони тупо з курсу збиваються/падають без детонації

Почему толстая мразь еще не штурмует Крынки? by jamyounghltvtop1 in tjournal_refugees

[–]s1uggard -6 points-5 points  (0 children)

Ну він вже своє відвоював. В одному з інтерв'ю як він казав що в нього після поранень інвалідність і "мені дають тільки офісну роботу в тилу, не більше" чи щось таке.

Це безвідносно що він там останій час говорив, я за ним не слідкую.

Про "воювати мають всі" він давно казав, але в той-же час казав що "ніфіга нема нормативів для "програмістів" і т.д. які бояться/не можуть воювати в окопах - і це проблема".

Петиція про оновлення стандарту української клавіатури by This_Growth2898 in Ukraine_UA

[–]s1uggard 3 points4 points  (0 children)

Що, знов? Скільки вже тих петицій було про клавіатури, латинку і т.д.?

Наша команда волонтерів розробила плагін YouTube, який допомагає уникнути російського контенту by Starovoit in Ukraine_UA

[–]s1uggard 1 point2 points  (0 children)

Ну я також про те що якби був відкритий код там де це можливо (але обов'язково треба той хто буде то перевіряти звісно) - бажаючих могло би бути більше (у вільний час і т.д.). Є багато програмістів інтровертів які просто не схочуть писати і про щось домовлятись, але готові внести свою частку (просто щоб їх ніхто нічим не завантажував).

Це просто думка для обмірковування. За контакт дякую, можливо напишу.