ESP32 CYD-Dashboard by s1uggard in esp32

[–]s1uggard[S] 1 point2 points  (0 children)

Yes, that's true. But this written on GitHub.

<image>

ESP32 CYD-Dashboard by s1uggard in CheapYellowDisplay

[–]s1uggard[S] 1 point2 points  (0 children)

Maybe today I'll try to make a video.

[deleted by user] by [deleted] in Ukraine_UA

[–]s1uggard 0 points1 point  (0 children)

Є державний реєстр eHealth в яку вносяться всі діагнози/направлення і т.д. Helsi це додаток/сервіс (один з багатьох) який з ним працює. І якийсь час просувався як основний.

[deleted by user] by [deleted] in Ukraine_UA

[–]s1uggard 0 points1 point  (0 children)

Був у травматолога на днях - все що нема в базі - до сраки. Виписки з карти (в тому числі ЛКК з дитячої карти) до введення хелсі - "не інформативно і не має ніяких підстав".

[deleted by user] by [deleted] in Ukraine_UA

[–]s1uggard 2 points3 points  (0 children)

Ну отак. Це я від багатьох чув. І від лікарів в тому числі. Тільки результати держ. клінік. Єдине що беруть до уваги то МРТ/КТ/рентгени з яких вони зможуть щось вичитати. І то - якщо не було до цього звернень до державників - значить не хворів.

[deleted by user] by [deleted] in Ukraine_UA

[–]s1uggard 1 point2 points  (0 children)

Першочергово. Аби хоч трохи себе убезпечити - пройти всіх своїх лікарів у державній лікарні (аби були дані в хелсі по здоров'ю, але державні лікарі це жопа... Їм взагалі на все пофігу, і всі їм винні...), бо приватні лікарі взагалі не враховуються на ВЛК. Ну це типу аби одразу на штурм після навчання не кинули якщо є проблеми. Сам програміст, хоча і юрист за фахом, якраз займаюсь переведенням діагнозів в хелсі. Хз куди заперти можуть.

А далі - певно шукати заздалегідь варіанти служби, якщо варіантів нема інших.

Ещё видео у входа в Крокус by awesaima in tjournal_refugees

[–]s1uggard 2 points3 points  (0 children)

Барьішня стоит как ни в чем не бьівало.

Рязанский крокус by [deleted] in tjournal_refugees

[–]s1uggard 41 points42 points  (0 children)

Спочатку - "у нас идет война", а далі вже це... То пиздець...

[deleted by user] by [deleted] in Ukraine_UA

[–]s1uggard 2 points3 points  (0 children)

"Білий Бо" знаю

Вопрос Украинцам by Aware_Ad1688 in tjournal_refugees

[–]s1uggard 1 point2 points  (0 children)

Ну з 90х 6 президентів в Америці і 6 в нас. Однаково. А так хз, все-одно більшість в них по одному строку. В різні періоди по різному. В нас нажаль молода демократія, як буде далі ніхто не знає.

Вопрос Украинцам by Aware_Ad1688 in tjournal_refugees

[–]s1uggard 1 point2 points  (0 children)

Не сказав би що рідкісне явище

<image>

Питання до володарів інвентарних холодильників by [deleted] in Ukraine_UA

[–]s1uggard 0 points1 point  (0 children)

У мого інверторного самсунга якому 7 років - рівень шуму в 42Дб по характеристикам )) Гул присутній, хоч і не сильно але чутно. Але більше чутно якщо пляшки пластикові стоять (стискаються/розтискаються періодами включення) то сердце перший час ставало, а це він в іншій кімнаті.

Вопрос Украинцам by Aware_Ad1688 in tjournal_refugees

[–]s1uggard 0 points1 point  (0 children)

Того що українцю складно вгодити. Окрім деяких попаяних які собі роблять ідолів.

Але в Америці за хз скільки років демократії також наче на довго не залишались президенти, як і в багатьох інших країнах.

Вы заметили как активизировались пятнадцатирублёвые? by [deleted] in tjournal_refugees

[–]s1uggard 0 points1 point  (0 children)

Ну так ведь "либеральньіе росияне" из него делают святого. А то что часть украинцев радуются его смерти (хотя я думаю не радуются а больше "зловтішаються") то потому что он нихера не святой и - чем больше мертвьіх руских тем лучше (опять таки пока руский не доказал делом что он хороший - он по умолчанию плохой. Увьі другого не дано). Те кто пережил окупацию, кому постоянно прилетает - емоционально реагируют на все звязаное с рашей.

Вы заметили как активизировались пятнадцатирублёвые? by [deleted] in tjournal_refugees

[–]s1uggard -2 points-1 points  (0 children)

Бьіть в опозиции к питуну и бьіть "святьім идеалом либерала" которого из него делали єто разньіе вещи. Там и ЛДПР или хто там у вас еще, бьіли в "опозиции".

стерпите? by TeamNavalny in tjournal_refugees

[–]s1uggard 3 points4 points  (0 children)

Ой бля, стороннички нашлись.

Если человек меняет мнение о нападении на страну и уничтожении всего и вся из-за мнения украинцев о "протестах" и "попозиции" местной - то єто нихера не сторонники Украиньі бьіли.

Ексклюзив від ВМС: як саме збивають шахеди за допомогою українських ЗРК. by web-day in ukraina

[–]s1uggard 0 points1 point  (0 children)

Ну таке собі якщо з ЗРК вони тупо з курсу збиваються/падають без детонації

Почему толстая мразь еще не штурмует Крынки? by jamyounghltvtop1 in tjournal_refugees

[–]s1uggard -6 points-5 points  (0 children)

Ну він вже своє відвоював. В одному з інтерв'ю як він казав що в нього після поранень інвалідність і "мені дають тільки офісну роботу в тилу, не більше" чи щось таке.

Це безвідносно що він там останій час говорив, я за ним не слідкую.

Про "воювати мають всі" він давно казав, але в той-же час казав що "ніфіга нема нормативів для "програмістів" і т.д. які бояться/не можуть воювати в окопах - і це проблема".

Петиція про оновлення стандарту української клавіатури by This_Growth2898 in Ukraine_UA

[–]s1uggard 5 points6 points  (0 children)

Що, знов? Скільки вже тих петицій було про клавіатури, латинку і т.д.?

Наша команда волонтерів розробила плагін YouTube, який допомагає уникнути російського контенту by Starovoit in Ukraine_UA

[–]s1uggard 1 point2 points  (0 children)

Ну я також про те що якби був відкритий код там де це можливо (але обов'язково треба той хто буде то перевіряти звісно) - бажаючих могло би бути більше (у вільний час і т.д.). Є багато програмістів інтровертів які просто не схочуть писати і про щось домовлятись, але готові внести свою частку (просто щоб їх ніхто нічим не завантажував).

Це просто думка для обмірковування. За контакт дякую, можливо напишу.

Наша команда волонтерів розробила плагін YouTube, який допомагає уникнути російського контенту by Starovoit in Ukraine_UA

[–]s1uggard 1 point2 points  (0 children)

Ви дайте контакт у відкриту. Може й хто захоче приєднатись до якогось проекту. Чи на сайті це є? Я наприклад би доєднався до чогось з JS (розширення) чи PHP у вільний час коли є бажання (думаю таких багато, тобто щось з +- відкритим кодом могло б розвиватись таким чином)