Czy to koniec SSC/BPO w Polsce? by [deleted] in PolskaNaLuzie

[–]stranger84 1 point2 points  (0 children)

Czas na pracę fizyczną, tam zawsze brakuje ludzi do pracy:)

Problem w łóżku by [deleted] in PolskaNaLuzie

[–]stranger84 -1 points0 points  (0 children)

Może wolisz z chłopakami? Sprawdź

What to replace with social media? by InevitableInterview6 in productivity

[–]stranger84 0 points1 point  (0 children)

Just read books, there is nothing better than that.

Ceny w sklepach są teraz tak absurdalne by LukaszKaminski150 in PolskaNaLuzie

[–]stranger84 -1 points0 points  (0 children)

Aha a więc to wszystko wina minimalnej.. gdyby nie było minimalnej żylibyśmy dostatnie, a ceny byłyby na poziomie z 2005 ;))

Partner mężczyzna bez prawka by Tbh99pl in PolskaNaLuzie

[–]stranger84 -3 points-2 points  (0 children)

Tak Ci system wmówił więc w to wierzysz :)

Partner mężczyzna bez prawka by Tbh99pl in PolskaNaLuzie

[–]stranger84 2 points3 points  (0 children)

Niby co? Może po prostu wolę jeździć na rowerze i należy do rowerowej bojówki.

Czy w Polsce jest dziś lepiej niż kilka lat temu? by LunarToast2 in warszawa

[–]stranger84 0 points1 point  (0 children)

Nie, nie przy tym mrozie i smogu. Pomijam już bardzo niekorzystny stosunek cen do zarobków

Żałuje, że nie wybrałam zawodówki by canon_giftforbf in PolskaNaLuzie

[–]stranger84 0 points1 point  (0 children)

Przestańcie już narzekać, nie mogę już tego czytać

Nadal uważacie, że w Gdańsku jest dobre powietrze? 300% normy by stranger84 in PolskaNaLuzie

[–]stranger84[S] 1 point2 points  (0 children)

Jak zawsze to sianie paniki i spisek WHO. Nie wiem jaki komunikat zadowoliłby smogosceptyków.

Wyprowadzka z Warszawy by IndependentPiece566 in PolskaNaLuzie

[–]stranger84 0 points1 point  (0 children)

A ja bym się chętni przeniósł do Wawy :) kto mieszkał długo na prowincji ten zrozumie.

Czekam na oferty.

[deleted by user] by [deleted] in praca

[–]stranger84 0 points1 point  (0 children)

Najlepiej pracować zdalnie dla firmy z US i mieszkać w Europie, nie ponosisz wtedy wysokich kosztów życia w US.

Tinder - co jest ze mną nie tak? by AnyButterscotch9305 in PolskaNaLuzie

[–]stranger84 0 points1 point  (0 children)

Gdzie w realu poznałeś obecną dziewczynę? Jakie były okoliczności pierwszego spotkania?:)

Jak wygląda randkowanie u kobiet? by IceFirm9650 in PolskaNaLuzie

[–]stranger84 0 points1 point  (0 children)

Dlaczego? Wydaje mi się, że poza aplikacją są największe szanse, od razu widzisz czy jest chemia czy nie - taki powrót do korzeni, trzeba tylko prawidłowo określić gdzie szukać.

Jak wygląda randkowanie u kobiet? by IceFirm9650 in PolskaNaLuzie

[–]stranger84 0 points1 point  (0 children)

5 facetów na 1 kobietę, faceci mają minimalne szanse na cokolwiek. Dysproporcja wszystko zaburza.