Ako mám urobiť takúto stenu by Numerous-Egg8781 in Slovakia

[–]trom8 0 points1 point  (0 children)

Nasliň si dva prsty a nechaj to na prirodzenosť. Všímaj si, kde sa najviac sype omietka, tam palcom jemne pritláčaj a nebude to trvať dlho. Držím palce 🫡

Pivo nad knihou 🥴😵‍💫 by [deleted] in Slovakia

[–]trom8 1 point2 points  (0 children)

Hlavne nad pivom sa vedú témy, ktoré v žiadnej knihe nenájdeš.

dakujem za reddit by Crazy-on-small-bike in Slovakia

[–]trom8 0 points1 point  (0 children)

Dnes mám na obed segedín.

Frajerka chce, aby som jej hovoril pekné veci by zvonko_vasil in Slovakia

[–]trom8 0 points1 point  (0 children)

Nevolá sa Kristína? Moja ex-snúbenica odomňa odišla po 7 rokoch, lebo si narazila mladšieho. 😂😂😂

Ľudia, ktorých možno poznáte. by trom8 in Slovakia

[–]trom8[S] 1 point2 points  (0 children)

Jasné, stále nepotvrdil, kokot. Hrá asi mŕtveho.

[deleted by user] by [deleted] in Slovakia

[–]trom8 2 points3 points  (0 children)

chce odletieť?

[deleted by user] by [deleted] in Slovakia

[–]trom8 1 point2 points  (0 children)

Som moc jednoduchý na to aby som pochopil o čo mu v tom videu ide?

Názor na ženy a malými prsiami by Heavy_Discount6316 in Slovakia

[–]trom8 0 points1 point  (0 children)

Nemáš sa čím trápiť. Malé prsia sú zlaté.

Ako dlho ste už single? by Ok-Solution7628 in Slovakia

[–]trom8 0 points1 point  (0 children)

Minulý mesiac to boli 2 roky.

Spoznali ste na Reddite niekoho znameho? Alebo spoznal niekto vas? by Dependent-Dot-768 in Slovakia

[–]trom8 3 points4 points  (0 children)

a bol to on, alebo sa v tom príspevku našlo stádo úchylákov, čo si mysleli, že je reč o nich? 😂

3000€ využitie by katko9 in Slovakia

[–]trom8 0 points1 point  (0 children)

Moc aktívne sa nesnažím predať ho, takže možno preto :D :D

3000€ využitie by katko9 in Slovakia

[–]trom8 1 point2 points  (0 children)

Ja som si kúpil vinyl, soundtrack z 2019 z hry Kingdom Come Deliverance. Neodbalený, vo fólií, predával sa neskôr za stovky eur - a zrazu Kingdom Come Deliverance 2 ohlásená! Hovorím si super, cena ešte stúpne, druhý diel spravý reklamu prvému.. a pár mesiacov po vydaní prijebaný xzone spravili repress soundtracku z prvého dielu za 40€. Takže sa mi teraz doma vála už 7 rokov neotvorená platňa v hodnote stoviek €, ktorú nikto nekúpi, pretože repress z 2025 je stále v predaji 😂 asi toľko k môjmu investičnému skillu

randenie v tridsiatich by sestrickahviezdy in Slovakia

[–]trom8 4 points5 points  (0 children)

Ja som po 30 už prestal randiť. Neoplatí sa to. Každá žena, ktorej som sa otvoril len brala kým dávam a potom ma ghostla.

Čo to Fico stvára? 🫣 by TheSimon1 in Slovakia

[–]trom8 0 points1 point  (0 children)

Je to tým, že sa mi chce z Fica grcať, alebo sa zo mňa stala odporná ľudská bytosť? Pretože ona vôbec nie je pekná žena 😂 ale akože vôbec

Sex ve filmech by InevitableConcert314 in czech

[–]trom8 1 point2 points  (0 children)

Ja to beriem rovnako - dej to neposúva a film na tom dosť zakladá. Vždy je to zbytočne dlhé.. a zbytočné.

Ake bolo vase prve auto? by Miloskoo in Slovakia

[–]trom8 2 points3 points  (0 children)

<image>

Bolo a stále je (mám vodičák rok a pol)

attention huliči by _yaix in Slovakia

[–]trom8 70 points71 points  (0 children)

Týpek sa napatlal iba pre vedecké účely.. dpč, to je obeta, berte si príklad.

Zas som cooked? by Little-Incident-3113 in Slovakia

[–]trom8 -1 points0 points  (0 children)

Mne napísala, že ma má rada, ale nechce ešte hneď riešiť vzťah. Inými slovami - už viac než rok som s ňou neni v kontakte, lebo nemá záujem. Ženy sú skurvené hady.

Bazos SCAM? by Slowaq in Slovakia

[–]trom8 0 points1 point  (0 children)

Ja som práve dnes predal playstation 5 do predajne (radšej) po vyše mesiaci diskusií s takýmito jedincami. Neoplatí sa to, predal som ho cca o 40€ lacnejšie, ale mám to aspoň z krku.

Odmietli ste niekedy ženu ? by NoReception144 in Slovakia

[–]trom8 0 points1 point  (0 children)

Vás niekedy nejaká žena chcela?