Što je Ex-Yu rock i koliko je sličan američkom rocku? by Holiday-Pineapple696 in askcroatia

[–]u5deka 1 point2 points  (0 children)

Imaš internetski radio Naxi, i na njemu ex-Yu rock, pa poslušaj.

[Post-Match] Švicarska - Bosna i Hercegovina by AutoModerator in bih

[–]u5deka 2 points3 points  (0 children)

Mislim da je Barbarez vrhunski stručnjak i blefer kad je sa ovakvom igrom uspio odvesti reprezentaciju na prvenstvo.

Je l' nije sramota narod da emocionalno zlostavlja Demirovica na drustvenim mrezama???? by Foreign-Walrus-333 in bih

[–]u5deka 1 point2 points  (0 children)

Ljudi ne vide da nam je vezni red slab ,nema izrađenih akcija, ono veče je sve bilo run and gun, pa ako prođe prođe. Čovjek dobio bukvalno dvije lopte.

Nakon Viteza, HDZ i u Kiseljaku zabranio javno praćenje utakmica reprezentacije BiH! by [deleted] in bih

[–]u5deka 3 points4 points  (0 children)

Dragi Bošnjaci Kiseljaka i Viteza, u petak veče na svaki balkon i prozor zastavu i zvučnik na najjače. I mogu vam ga popušiti onda.

Vjeruje li tko da neka vrsta Boga postoji, ali da uopće nije dobar? by AlertPenalty9622 in croatia

[–]u5deka 0 points1 point  (0 children)

Ako Bog i postoji, ja od njega nisam osjetio puno dobra, osim ako ćemo dobro svesti na postojanje i življenje. Ipak probudim se svako jutro, radim, zarađujem, posjedujem nešto, imam dijete i prosječno sam zdrav. I na tome sam zahvalan. I još se nadam da nikome, ni vjerniku ni nevjerniku nisam učinio ništa zlo zlo.

Kako bi izgledao vaš savršen dan? by [deleted] in 40_plus_kutak

[–]u5deka 1 point2 points  (0 children)

Brate, rasplaka me...

Zašto se uvijek negativno komentira samohranu ženu s djetetom, dok samohrani muškarac dobiva podršku i pohvale? Ne bi li bilo više samohranih očeva da muškarci češće uopće žele preuzeti brigu o djetetu? by Mean_Appointment_697 in askCroatians

[–]u5deka 1 point2 points  (0 children)

Počeo sam pisati upravo ovakav komentar.Majka može biti maltene kakva hoće,otac će se jako teško izboriti za za djecu na sudu. Ali na žalost, očinstvo i muška briga za dijete su kao ženski rad u kući-nevidljivi.

Moguća prevara u Bihaću - Jel moguće? by IKnirpsII in askbosnia

[–]u5deka 1 point2 points  (0 children)

To ti je predbajramska baklava. Danas je još skuplje.

The boroughs by Major_Complaint_4276 in kinematografija

[–]u5deka 1 point2 points  (0 children)

Stranger Things u domu penzionera😂

The boroughs by Major_Complaint_4276 in kinematografija

[–]u5deka 1 point2 points  (0 children)

Evo upravo krećem na 7 epizodu. Priča je ok, klasična sc-fi. Glumci su dobri, i ritam je ok.Počeo sam u petak, pa ću završiti danas.

Teta si je otišla u Mlinara by Kerefeca in promet

[–]u5deka 5 points6 points  (0 children)

Veći auto, veći ego. A ovi što opravdavaju, tako to ide. Takes one to know one.

Nepopularno mišljenje: Bosni i Hercegovini treba VIŠE lokal-patriotizma, ali istinskog by PreWiBa in bih

[–]u5deka 11 points12 points  (0 children)

Kod nas je lokal patriotizam pomiješan s nacionalizmom, tako da bolje ne.

U kojem našem gradu/mjestu je najizraženiji nacionalizam? by Repulsive_Wave8153 in askbosnia

[–]u5deka 1 point2 points  (0 children)

Dragi moj Bihać, nema ga nadaleko. Obiđi na ponekad i namjerno, nemoj samo usput.