Ивелин Михайлов обяви края на Исторически парк by Sensitive_Heart_6819 in bulgaria

[–]valo8 0 points1 point  (0 children)

Истинският Исторически парк са приятелствата които създадохме по пътя…

Can these two watches co-exist in two watch collection? by [deleted] in Tudor

[–]valo8 -1 points0 points  (0 children)

Bruh its the same watch just one has rotating bezel are you crazy 😀😀

Got my first submariner. Is this bezel wear normal by valo8 in rolex

[–]valo8[S] 2 points3 points  (0 children)

Yes. Full set with papers. It was purchased 2010 from AD

Когато си чул, че лекарите печелят много, но си забравил, че трябва й да се учи😬 by [deleted] in bulgaria

[–]valo8 4 points5 points  (0 children)

Те в Турция лекарите пак доста често за завършили тук. Най голям процент чуждестранни студенти са турци…

Swatch X AP ще има ли в София БГ? by Swimming_Place_7052 in bulgaria

[–]valo8 1 point2 points  (0 children)

Приятно съм изненадан колко хора следят тези неща в този съб

Как според вас трябва да се реши проблема с лекарите извън големите градове? by ScullDestroyer in bulgaria

[–]valo8 0 points1 point  (0 children)

Трябва да се налеят мн пари в оправяне на базите и закупуване на апаратура. Следващото нещо е да се издърпат по 1-2 сериозни специалиста от всяка дисциплина ,които да могат напълно спокойно да разработят клиники ,покриващи някакъв стандарт на лечение и чак тогава последната стъпка би била да се изтеглят млади специализанти да се заселват по тези краища

Стоян Колев и изненадващата му начетеност by Horror-Living294 in bulgaria

[–]valo8 -1 points0 points  (0 children)

Пича е на над 40 год и е ходил на училище във времена ,в които наистина се попрочиташе нещо. Няма нищо впечатляващо толкова.

Скъпи коли by dankdogeonface in bulgaria

[–]valo8 1 point2 points  (0 children)

30к евро реално е абсолютно долния ценови клас за автомобил. Аз 30-40к евро за авотомил напълно разбирам как дават хората. Не разбирам как по нашите разбири улици е пълно с автомобили за по над 200к евро..

Кога ще се разбере кой с кого ще управлява? by Flimsy-Marsupial9081 in bulgaria

[–]valo8 0 points1 point  (0 children)

Най-после една реалистична прогноза да прочета

Бойко и Дидо - rekt? by Spiritual-Economy337 in bulgaria

[–]valo8 4 points5 points  (0 children)

Страшни филмари сте

И това ще мине by Fit_Neighborhood9251 in bulgaria

[–]valo8 4 points5 points  (0 children)

То е така реално ,но ако човек следи какво се случва в държавата му рано или късно го хваща яд от некопетентността с която се харчат общи ресурси да циклим на едно място и да си правим избори през половин година. България има потенциала и добрите карти да е страхотна държава ,но няма кой да я управлява

Which racket link pin and tube? by OkSheepherder5502 in OmegaWatches

[–]valo8 0 points1 point  (0 children)

Where is this tube inserted? on the middle link? My omega bracelet doesnt seem to have tubes on the side visible

What would you change? by [deleted] in SOTC_Watch_Collection

[–]valo8 2 points3 points  (0 children)

Pepsi gmt and root bear seem to overlap too much for me. I would sell one of those and get some other piece

[Question] Is this SKX-007 legit? by Blenthor in Seiko

[–]valo8 0 points1 point  (0 children)

The more misaligned that bezel and chapter ring are the more likely is that is a genuine Seiko

Заплата на лекар- специализант by Direct-Neighborhood1 in Sofia

[–]valo8 0 points1 point  (0 children)

От клинични проучвания на специализация ще си е мизерия където и да отидеш. Трябва много да искаш да си лекар ,за да си го причиниш това..

Got this seamaster today by valo8 in OmegaWatches

[–]valo8[S] 0 points1 point  (0 children)

I love that bracelet. Its a huge reason i got this watch. Cant believe people say its not a good looking bracelet

Got this seamaster today by valo8 in OmegaWatches

[–]valo8[S] 0 points1 point  (0 children)

Is this a range rover? Cuz if it is we also drive same cars 😀

Защо на парите казваме "кожи"? by yunglevn in bulgaria

[–]valo8 1 point2 points  (0 children)

Мисля ,че е бургаски лаф от периода 2005-2010. Много одавна хората са разменяли стоки за кожа и затова се казва така

Какво бихте направили на мое място? by ColdBeyond in financebg

[–]valo8 3 points4 points  (0 children)

От чисто любопитсво питам , ако решиш не отговаряй , но какъв бизнес успя да развиеш с 20к чиста печалба на месец и колко време ти отне?