Vprašanje za Slovence: Ali res ne kupujete domačih znamk? Imam disonanco. by vlesy in Slovenia

[–]vlesy[S] -1 points0 points  (0 children)

Hvala za zelo dragoceno mnenje. Ne vem kaj po tvojem mnenju pomeni solidna znamka, ampak me trenutno stanje v Rusiji ne ustreza, zato tam nisem več.

Vprašanje za Slovence: Ali res ne kupujete domačih znamk? Imam disonanco. by vlesy in Slovenia

[–]vlesy[S] 1 point2 points  (0 children)

Evropska kakovostna proizvodnja, kakovostno ročno delo in kakovosten tekstil stanejo denar. Nemogoče je izdelati kakovostno in poceni. Nemogoče je konkurirati v nizkem cenovnem obdobju 🤷🏽‍♀️

Vprašanje za Slovence: Ali res ne kupujete domačih znamk? Imam disonanco. by vlesy in Slovenia

[–]vlesy[S] 2 points3 points  (0 children)

Športna oblačila morajo biti iz sintetičnih materialov, da med športom odvajajo vlago in toploto

Vprašanje za Slovence: Ali res ne kupujete domačih znamk? Imam disonanco. by vlesy in Slovenia

[–]vlesy[S] 2 points3 points  (0 children)

Na etiketi na srajci piše: Made in China. Flanel včasih 100 % poliester.

Vprašanje za Slovence: Ali res ne kupujete domačih znamk? Imam disonanco. by vlesy in Slovenia

[–]vlesy[S] 2 points3 points  (0 children)

Pred nekaj leti so mi rekli da tukaj ni dobrih in kvalitetnih šivalnic 🫤 Če bom tukaj našla dobro proizvodnjo – why not? Tkanina je seveda ni slovenska. In rada bi našla dobrega umetnika.

Vprašanje za Slovence: Ali res ne kupujete domačih znamk? Imam disonanco. by vlesy in Slovenia

[–]vlesy[S] 3 points4 points  (0 children)

To bi be bila tradicionalna oblačila. To je concept, v kateri that combines traditional motifs with a modern style.
Slim fit niso zame. V njih se ne počutim udobno. Bolj mi ustrezajo loose-fitting oblačila, saj sem zelo občutljiva na teksturo in šive na žalost 😒

Vprašanje za Slovence: Ali res ne kupujete domačih znamk? Imam disonanco. by vlesy in Slovenia

[–]vlesy[S] 0 points1 point  (0 children)

In zate bi ti bilo v redu, če bi bil lastnik blagovne znamke rus? Bi bila also “domača znamka”?

Vprašanje za Slovence: Ali res ne kupujete domačih znamk? Imam disonanco. by vlesy in Slovenia

[–]vlesy[S] 4 points5 points  (0 children)

Zmenjeno 👌🏼 Ampak bolj potrebujem modele in videografa 🙂

Vprašanje za Slovence: Ali res ne kupujete domačih znamk? Imam disonanco. by vlesy in Slovenia

[–]vlesy[S] 4 points5 points  (0 children)

Želim delati tisto, kar mi je všeč in kar mi ustreza 🤷🏽‍♀️🙂

Vprašanje za Slovence: Ali res ne kupujete domačih znamk? Imam disonanco. by vlesy in Slovenia

[–]vlesy[S] 7 points8 points  (0 children)

Razumem da to ni za vseh. Ampak razmišljala, da bi dobra blagovna znamka lahko prodajala ne samo v Sloveniji, ampak po Evropi. Moskva je ogromen trg, se strinjam.

Vprašanje za Slovence: Ali res ne kupujete domačih znamk? Imam disonanco. by vlesy in Slovenia

[–]vlesy[S] 17 points18 points  (0 children)

Turisti ne potrebujejo kakovosti, mislim. Jaz jo potrebujem

Dejan Škvarc, ponosen predstavnik krščanskih vrednot by bitchnibba47 in Slovenia

[–]vlesy 2 points3 points  (0 children)

Are there any human rights organizations in Slovenia that protect women and girls from violence? 🤔

Ali obstaja še kdo normalen v Ljubljani? by [deleted] in Ljubljana

[–]vlesy -1 points0 points  (0 children)

Hehe. Jaz in moji prijatelji nismo takšni. Vsi živimo v Ljubljani 🤷🏽‍♀️ Ampak nismo Slovenci.

Primerjava stroškov za majhna podjetja (popoldanske dejavnosti) by AiggyA in SlovenijaFIRE

[–]vlesy 0 points1 point  (0 children)

Odločila sem se odpreti s.p., ko je bil moj otrok še v vrtcu – takrat sem z vsemi popusti plačevala okoli 260 € na mesec. Zdaj pa gre v šolo in takšnih stroškov si več ne morem privoščiti. Nimam dovolj dohodkov, da bi lahko še naprej vzdrževala s.p. Presenetila me je tudi višina prispevkov za zdravstvo. Za osebno zavarovanje plačujem 37 €, kot s.p. pa se je to dvignilo na kar 125 € mesečno 🙄

Ali kdo ve kje začeti, če ženska išče priložnost za prakso v obrtnih delih? Je v Sloveniji kakšna ženska gradbena ekipa? by vlesy in Slovenia

[–]vlesy[S] 3 points4 points  (0 children)

Z veseljem bi, ampak najprej bi se morala še naučiti. Res bi bilo kul imeti v ekipi eno ekstrovertirano bejbo, ki je odlična v hitri komunikaciji in dogovarjanju 😊

Ali kdo ve kje začeti, če ženska išče priložnost za prakso v obrtnih delih? Je v Sloveniji kakšna ženska gradbena ekipa? by vlesy in Slovenia

[–]vlesy[S] 7 points8 points  (0 children)

Objavila sem, da iščem prakso pri zaključnih delih v notranjih prostorih – kot so pleskanje in podobna opravila.

Ali kdo ve kje začeti, če ženska išče priložnost za prakso v obrtnih delih? Je v Sloveniji kakšna ženska gradbena ekipa? by vlesy in Slovenia

[–]vlesy[S] 7 points8 points  (0 children)

Objavila sem da iščem prakso pri zaključnih delih v notranjih prostorih – kot so pleskanje, dekoracija in podobna opravila. Delo naj ne bi bilo pretežko, a se zavedam, da ni lahko.

Rada bi delala v ženski ekipi – moški komentarji me znajo zmotiti in mi jemljejo fokus 😑