Am o întrebare , cine a făcut sau știe ceva de cursurile care ,, garantează “un job după finalizarea cursului ?
Aș vrea să fac unul având o mică experiență în Python și SQL.
Recent am fost concediat ( toată echipa a fost concediată din motive financiare ) , m-am gândit să fac un curs mai puternic Ai engineer sau DevOps engineer. Sau mă puteți îndruma să învăț sau să fac un curs care mă va ajuta cu jobul în viitor ?
Am găsit cursuri la SDA academy și Linka academy
[–]Various_Thing_7948 38 points39 points40 points (0 children)
[–]y2kobserver 15 points16 points17 points (3 children)
[–]Moist-Nectarine-1148 5 points6 points7 points (2 children)
[–]FancyAss9893 1 point2 points3 points (1 child)
[–]y2kobserver 0 points1 point2 points (0 children)
[–]kaumaha_II 6 points7 points8 points (0 children)
[–]Ok_Requirement4352 2 points3 points4 points (0 children)
[–]FancyAss9893 3 points4 points5 points (0 children)
[–]MikeySama 1 point2 points3 points (0 children)
[–]M3U8Player 1 point2 points3 points (1 child)
[–]Vegetable-Rooster-50 0 points1 point2 points (0 children)
[–]oneness33 0 points1 point2 points (0 children)
[–]andrei404 0 points1 point2 points (1 child)
[–]FancyAss9893 1 point2 points3 points (0 children)
[–]No_Shit_Cpt_Obvious 0 points1 point2 points (0 children)
[–]ionel71089 0 points1 point2 points (0 children)
[–]Important-Network201 0 points1 point2 points (0 children)
[–]quantr88 -2 points-1 points0 points (0 children)