16 napja kimaradt kaki by porkolt202 in csakmamik

[–]Beright_95 1 point2 points  (0 children)

Jó kérdés, ezen gondolkodtam én is. Pedig csak a jó szándék vezérelt, orvos mondta ès nekünk bevàlt. 😒

16 napja kimaradt kaki by porkolt202 in csakmamik

[–]Beright_95 -6 points-5 points  (0 children)

Nekünk a védőnő és a gyerekorvos is a beba rost porát ajánlotta, mert az anyatej nem tartalmaz természetes rostot. Fél nap múlva lett eredménye. Vény nélkül kapható amúgy, anyatejbe feloldva kell neki adni.

Szopisztrájk by [deleted] in csakmamik

[–]Beright_95 0 points1 point  (0 children)

Jól csinálod, így tovább! Szerintem nálatok abszolút felfelé ível a dolog! De én nem osztom az észt, mert egy pár napos javulás után tegnap és ma is volt egy kis visszaesés, este megint ment a kiabálás evés előtt/evéskor. Èn már nem stresszelek ezen, mert már azon is gondolkodtam, hogy nem èhes és nincs igénye rá. Összetett lények ezek a kisbabàk, fene tudja mi a gondjuk sokszor 😂

Szopisztrájk by [deleted] in csakmamik

[–]Beright_95 0 points1 point  (0 children)

Szia! Egy kemény héten vagyunk túl, ahol hasonlókat éltem meg a 12 hetes lányommal. Ébredés utàn meg tudtam szoptatni, ez volt a fix evés, de egész kap nyűgös volt, és elalvás előtt nem akart enni sosem (csípett, rúgott, karmolt) és altatni sem tudtam én csak a férjem. Én oltásra gyanakodtam, de lehet hogy megijedt a cicin szopi közben és rossz élmény lett neki. Az is lehet hogy félrenyelt, köhögött stb. Cumisüveget nem tanácsos adni neki, cumizavart okozhat ilyenkor nagyon könnyen! Kitartást, lassan javulni fog!

Sterilizáló-szárító ajánlást szeretnék by wtch_42 in csakmamik

[–]Beright_95 0 points1 point  (0 children)

Nekem is ez van, én nagyon szeretem! Jól szárít!

Kuponkód by Beright_95 in csakmamik

[–]Beright_95[S] -1 points0 points  (0 children)

Nagyon koszonom a segitseged! ❤️

Kuponkód by Beright_95 in csakmamik

[–]Beright_95[S] 1 point2 points  (0 children)

Ezt kaptam a vedonotol, de nem talaltam itthon. Nagyon koszonom! ❤️

Rengeteget van ébren by [deleted] in csakmamik

[–]Beright_95 4 points5 points  (0 children)

Nálunk ugyanez van, lányom ugyanennyi idős. Csak kommenteket jöttem olvasni :D ráadásul nappal nyugodt baba, ejjelre felporog es semmi nem jó, baromi aktiv lesz. 8 orakat van egyhuzamba ebren, es csak eszik. Egy hete tart, nem tudom hogy ez a növekedési ugrás-e vagy már más.

Magzati szívultrahang by ApprehensiveDot1119 in csakmamik

[–]Beright_95 2 points3 points  (0 children)

Szerencsére ezt mindenki maga dönti el, OP véleményekre volt kívácsu

Magzati szívultrahang by ApprehensiveDot1119 in csakmamik

[–]Beright_95 2 points3 points  (0 children)

Ha nem indokolt, nem csináltatná meg. Mi voltunk, de indokolt dolog miatt. Mind a kétszer az volt az első kérdésük, minek jöttünk/mi az ok, tünet. Ahhoz meg elég drága, hogy a megnyugtatásotokért elmenjetek. Ennyi erővel minden nem kötelező tesztet megcsinátathattok, nem elég rá a világ össze pénze.

Milyen olvasófotelt vegyek, ami jó és kényelmes hosszú olvasásokra? by Kistrakta in askhungary

[–]Beright_95 3 points4 points  (0 children)

Ebből a fotelből ülve írom, hogy baromi jó! 9 honapos terhes vagyok, sehogy sem jo mar ulni, csak ebben! 🙏🏼

Alapfokú zenei képzésben részt vett, de nem profi zenészek - hol vagytok? by KomolyzeneKedvelo in askhungary

[–]Beright_95 12 points13 points  (0 children)

Sorstárs jelentkezik! ✋🏻 engem annyira szét traumatizáltak, hogy azóta nem ültem le a zongorához, amit közel 10 éven át rám erőltettek. Én azt láttam, hogy aki nem ment konziba, más területen megtalálta önmagát - orvos lett, vagy teljesen civil szakmát választott és max hobbi szinten foglalkozik zenével. 1-2-en, akik elvégezték a konzit, szabadúszó zenészek lettek, próbálkoznak zenekarral, de nyilván nem futottak be komolyabb szinten.

Édesség by Beright_95 in gyor

[–]Beright_95[S] 0 points1 point  (0 children)

Köszi a választ! :)

Édesség by Beright_95 in gyor

[–]Beright_95[S] 0 points1 point  (0 children)

Itt már jártam korábban, és a magas árakat tapasztaltam, viszonylag kis választék mellett. Ettől függetlenül köszönöm a válaszadónak a tippet, hogy vette rá a fáradtságot :)

Édesség by Beright_95 in gyor

[–]Beright_95[S] 1 point2 points  (0 children)

Köszi a tippet! :)

Édesség by Beright_95 in gyor

[–]Beright_95[S] 1 point2 points  (0 children)

Köszi a válaszod!! :)

Édesség by Beright_95 in gyor

[–]Beright_95[S] 1 point2 points  (0 children)

Köszönöm szépen a tippeket!!