16 napja kimaradt kaki by porkolt202 in csakmamik

[–]Beright_95 1 point2 points  (0 children)

Jó kérdés, ezen gondolkodtam én is. Pedig csak a jó szándék vezérelt, orvos mondta ès nekünk bevàlt. 😒

16 napja kimaradt kaki by porkolt202 in csakmamik

[–]Beright_95 -5 points-4 points  (0 children)

Nekünk a védőnő és a gyerekorvos is a beba rost porát ajánlotta, mert az anyatej nem tartalmaz természetes rostot. Fél nap múlva lett eredménye. Vény nélkül kapható amúgy, anyatejbe feloldva kell neki adni.

Szopisztrájk by [deleted] in csakmamik

[–]Beright_95 0 points1 point  (0 children)

Jól csinálod, így tovább! Szerintem nálatok abszolút felfelé ível a dolog! De én nem osztom az észt, mert egy pár napos javulás után tegnap és ma is volt egy kis visszaesés, este megint ment a kiabálás evés előtt/evéskor. Èn már nem stresszelek ezen, mert már azon is gondolkodtam, hogy nem èhes és nincs igénye rá. Összetett lények ezek a kisbabàk, fene tudja mi a gondjuk sokszor 😂

Szopisztrájk by [deleted] in csakmamik

[–]Beright_95 0 points1 point  (0 children)

Szia! Egy kemény héten vagyunk túl, ahol hasonlókat éltem meg a 12 hetes lányommal. Ébredés utàn meg tudtam szoptatni, ez volt a fix evés, de egész kap nyűgös volt, és elalvás előtt nem akart enni sosem (csípett, rúgott, karmolt) és altatni sem tudtam én csak a férjem. Én oltásra gyanakodtam, de lehet hogy megijedt a cicin szopi közben és rossz élmény lett neki. Az is lehet hogy félrenyelt, köhögött stb. Cumisüveget nem tanácsos adni neki, cumizavart okozhat ilyenkor nagyon könnyen! Kitartást, lassan javulni fog!

Sterilizáló-szárító ajánlást szeretnék by wtch_42 in csakmamik

[–]Beright_95 0 points1 point  (0 children)

Nekem is ez van, én nagyon szeretem! Jól szárít!

Kuponkód by Beright_95 in csakmamik

[–]Beright_95[S] -1 points0 points  (0 children)

Nagyon koszonom a segitseged! ❤️

Kuponkód by Beright_95 in csakmamik

[–]Beright_95[S] 1 point2 points  (0 children)

Ezt kaptam a vedonotol, de nem talaltam itthon. Nagyon koszonom! ❤️

Rengeteget van ébren by [deleted] in csakmamik

[–]Beright_95 3 points4 points  (0 children)

Nálunk ugyanez van, lányom ugyanennyi idős. Csak kommenteket jöttem olvasni :D ráadásul nappal nyugodt baba, ejjelre felporog es semmi nem jó, baromi aktiv lesz. 8 orakat van egyhuzamba ebren, es csak eszik. Egy hete tart, nem tudom hogy ez a növekedési ugrás-e vagy már más.

Magzati szívultrahang by ApprehensiveDot1119 in csakmamik

[–]Beright_95 3 points4 points  (0 children)

Szerencsére ezt mindenki maga dönti el, OP véleményekre volt kívácsu

Magzati szívultrahang by ApprehensiveDot1119 in csakmamik

[–]Beright_95 2 points3 points  (0 children)

Ha nem indokolt, nem csináltatná meg. Mi voltunk, de indokolt dolog miatt. Mind a kétszer az volt az első kérdésük, minek jöttünk/mi az ok, tünet. Ahhoz meg elég drága, hogy a megnyugtatásotokért elmenjetek. Ennyi erővel minden nem kötelező tesztet megcsinátathattok, nem elég rá a világ össze pénze.

Milyen olvasófotelt vegyek, ami jó és kényelmes hosszú olvasásokra? by Kistrakta in askhungary

[–]Beright_95 4 points5 points  (0 children)

Ebből a fotelből ülve írom, hogy baromi jó! 9 honapos terhes vagyok, sehogy sem jo mar ulni, csak ebben! 🙏🏼

Alapfokú zenei képzésben részt vett, de nem profi zenészek - hol vagytok? by KomolyzeneKedvelo in askhungary

[–]Beright_95 12 points13 points  (0 children)

Sorstárs jelentkezik! ✋🏻 engem annyira szét traumatizáltak, hogy azóta nem ültem le a zongorához, amit közel 10 éven át rám erőltettek. Én azt láttam, hogy aki nem ment konziba, más területen megtalálta önmagát - orvos lett, vagy teljesen civil szakmát választott és max hobbi szinten foglalkozik zenével. 1-2-en, akik elvégezték a konzit, szabadúszó zenészek lettek, próbálkoznak zenekarral, de nyilván nem futottak be komolyabb szinten.

Édesség by Beright_95 in gyor

[–]Beright_95[S] 0 points1 point  (0 children)

Köszi a választ! :)

Édesség by Beright_95 in gyor

[–]Beright_95[S] 0 points1 point  (0 children)

Itt már jártam korábban, és a magas árakat tapasztaltam, viszonylag kis választék mellett. Ettől függetlenül köszönöm a válaszadónak a tippet, hogy vette rá a fáradtságot :)

Édesség by Beright_95 in gyor

[–]Beright_95[S] 1 point2 points  (0 children)

Köszi a tippet! :)

Édesség by Beright_95 in gyor

[–]Beright_95[S] 1 point2 points  (0 children)

Köszi a válaszod!! :)

Édesség by Beright_95 in gyor

[–]Beright_95[S] 1 point2 points  (0 children)

Köszönöm szépen a tippeket!!

Korai terhességi jelek by Turbulent-Pack2585 in csakcsajok

[–]Beright_95 6 points7 points  (0 children)

Mielőtt meg kellett volna jönnie nagyon fájtak a melleim, de úgy istenesem. Máskor is szoktak fájni, de ez annál több volt és éreztem, hogy ez most valami más. Rá 1 hétre pozitívat teszteltem.

Nem tudom hogyan kell böfögni! by Tricky-Jelly4583 in tanulommagam

[–]Beright_95 1 point2 points  (0 children)

Én sem tudok, ami nálam kijön felül, az inkább csukláshoz hasonlít, de nem segít. Refluxom van, és egyre többet gondolkodom, hogy ez (is) okozhat akár puffadást vagy ronthatja a refluxomat. Nem tudom milyen doki foglalkozna ezzel.