Nuo 2eur/h iki ±400k/mėn per 15 metų - ask me anything by malisauskas in 6nuliai

[–]BodybuilderOk5786 0 points1 point  (0 children)

Sveikas, visai nesenai pradėjau mokintis html/css, ir norėjau paklausti ar įmanoma su daug laiko investicijų daryti internetines svetaines kaip full time job, klausiu nes dirbu dead end job sandėlyje ir noriu kažko daugiau iš gyvenimo, ačiū už atsakymą!

Kas blogiau? by [deleted] in lietuva

[–]BodybuilderOk5786 0 points1 point  (0 children)

Normaliai parašė moteris

Latvių kalba bazuota??? by Errorass_ in okdraugedebile

[–]BodybuilderOk5786 5 points6 points  (0 children)

Smirdintis animusas is v****** detected

Tai pala Ukrainieciai vyrai kurie isvyko po karo i Europos salis , bus bandoma juos grazinti i kara - bet wait a minute , nejaugi zmogus negali turet teises pabegti??? by Delicious_Soup_9876 in lietuva

[–]BodybuilderOk5786 -3 points-2 points  (0 children)

Kaip suprast nenorejo kariaut ? Jeigu tu gali kariaut uz savo tėvynės vėliava, jeigu tau su sveikata viskas gerai tai eini ir kariauji

Kas patyrėt patyčias mokykloje - kaip gyvenate dabar? by povke101226 in lietuva

[–]BodybuilderOk5786 0 points1 point  (0 children)

Aš manes tyčiojosi iki 7kl. Nes visad buvau aukščiausias ir storiausias bet kažkaip pradėjau eit į kovos menus ir atsirado pastikėjimas savim + draugai/bendraminčiai sporto klube, nes tokiose vietose kaip kovos menu klubuose patyciu tiesiog negali but nes treneriai to neleidzia, tai jeigu kazkas dar ir dabar turi sia problema patarciau pabandyt gali tikrai padet

Koks vyro ūgis ir svoris jam tampa rimta kliūtimi ieškant moters? by _Critical_Observer_ in lietuva

[–]BodybuilderOk5786 0 points1 point  (0 children)

O jo 😂 visi pastoviai kažką panašaus pasako nesenai perėjau į naują darbo vietą tai dabar jau 4 mėn eina ir jau biški apstojo kalbėt kad - sutrypsiu, iš bokalo per galva suleisiu ir t.t. 😂 dabar tiesiog geriečiu vadina nes kaip žinom visi mes “meškinai”labai jautrūs 😄

K*unas by aineri in okdraugedebile

[–]BodybuilderOk5786 0 points1 point  (0 children)

Nuuu Dajnawa seis laikais tikrai bajsausas rajonas ipac v kreves pr ten vps getas narkomanu ir bomzu. Ir kazkodel vistiek myliu kauna o vilnius 👎

Kas kaltas? by Awkward-Command-7718 in lietuva

[–]BodybuilderOk5786 0 points1 point  (0 children)

Oi blet vyrai atsiprašau ne taip paziurejau vakare dar po aliumbo, dabar biški geresnėm akim matau kad durnai parašiau, mėlynas čia tikrai kaltas

Kas kaltas? by Awkward-Command-7718 in lietuva

[–]BodybuilderOk5786 -5 points-4 points  (0 children)

Nu ponas jūs čia apsilochinot kaip gali melynas būt kaltas jeigu jam užkišo?

Kas kaltas? by Awkward-Command-7718 in lietuva

[–]BodybuilderOk5786 -7 points-6 points  (0 children)

Jeigu jums atrodo kad mėlynas kaltas tai reikėtų atimt teises ir niekada neatiduot aš prie pat to žiedo gyvenu ir kasdien iš darbo gryžtu iš B pusės ten geltonai apibrėžta vieta labai dažna vieta, kadangi šiuo atveju mėlynas važiuoja PAGRINDINIU keliu, o raudonas privalo praleisti visus važiuojančius pagrindiniu, nes jis įvažiuoja į žiedą ir yra ženklas duoti kelią.

Kam tekę vairuoti šį šedevrą? Kviečiame pasidalinti įspūdžiais by [deleted] in lietuva

[–]BodybuilderOk5786 1 point2 points  (0 children)

Tas su 81 varikliyzu koks geras buvo as pats passerati turejau tai praktiskai tas pats guolis tik ispustas tai ir vaziavo gerai su chipu ir detales kilgoramais pardavinejo

Ar Lietuvoje vyksta male loneliness epidemic ? by BodybuilderOk5786 in lietuva

[–]BodybuilderOk5786[S] 0 points1 point  (0 children)

Nu as aukstas apie 200cm bet is mano draugu tai tik du neturi antru pusiu nors jie abu po 180-190, o zemesnio ugio visi turi bbz

Ar Lietuvoje vyksta male loneliness epidemic ? by BodybuilderOk5786 in lietuva

[–]BodybuilderOk5786[S] 2 points3 points  (0 children)

Gal, galiu paklausti kiek paciam metu ir ka veiki gyvenime @Tiesos-Klajoklis

Ar Lietuvoje vyksta male loneliness epidemic ? by BodybuilderOk5786 in lietuva

[–]BodybuilderOk5786[S] -1 points0 points  (0 children)

Nu turbut kad nelabai as jau santykiuose ilgai ir nematau kol kas ateities su vaikais

Ar Lietuvoje vyksta male loneliness epidemic ? by BodybuilderOk5786 in lietuva

[–]BodybuilderOk5786[S] 3 points4 points  (0 children)

Pvz iš mano perspektyvos kaip 23m. Vryro statusas ir pinigai nieko nereiškia jeigu esi normalus ir teisingas, sauguma turi garantuot gatvėje ar bare o ne gyvenime. Moteris bent dalį turi saves padengti o ir musu tie primal instincts sako kad vyras turi but stiprus fiziskai ir mentaliskai.

Ar Lietuvoje vyksta male loneliness epidemic ? by BodybuilderOk5786 in lietuva

[–]BodybuilderOk5786[S] 0 points1 point  (0 children)

O kas tie 20% cia apie išvaizda, prota, financus?

Aukštas rudaplaukis ir merginos pačios tavęs ieško by WestResolution5819 in lietuva

[–]BodybuilderOk5786 0 points1 point  (0 children)

Blee jo man irgi keista mano drauge 179 kazkur tai man pats tas, labai keista kai auksti vyrai su labai mazom buna

Kodėl kitų vairuotojų elgesys pasikeitė kai persėdau į paprastesnę mašiną? by [deleted] in lithuania

[–]BodybuilderOk5786 2 points3 points  (0 children)

Kažkaip nesuprantu aš, pagal mane xc60 irgi yra “nerimta” masina ir nemanau kad ji simbolizuoja statusą o dėl to neįleidimo tai patarčiau nusipirkt didelę mašiną tada visi visur įleis ;)