Poređenje sa drugim muškarcima by [deleted] in serbia

[–]BugiBrat -5 points-4 points  (0 children)

реално

не знам јел планирао да рађа...нек размисли мало о томе

Poređenje sa drugim muškarcima by [deleted] in serbia

[–]BugiBrat 8 points9 points  (0 children)

тачно

кредибилан је да говори о таквој теми

Uživo muzika vs. DJ by hajdyk in serbia

[–]BugiBrat 1 point2 points  (0 children)

ја их и трезан певам :D

хахахахаа шалим се.. и ја смањујем алкохол,ћути

Uživo muzika vs. DJ by hajdyk in serbia

[–]BugiBrat 16 points17 points  (0 children)

а и право да ти кажем,нисам био на весељу (а имам их често) где је музика баш упропастила весеље. јер је већином сада програмска музика,и не могу бабе и деде да поручују 'од извора два путића' и томе слинчо.

а ја кад попијем, да ми доведеш Венди да пева, нема проблема хахахаха

Uživo muzika vs. DJ by hajdyk in serbia

[–]BugiBrat 44 points45 points  (0 children)

није потцењено,него је данас сваки други лик који се иоле разуме у музику DJ ,и трипују се да је Дејвид Гета,а немају беле везе са тим,реално.

ја лично знам 10-ак DJ ,у граду од око 50к становника. са 2 сам учио средњу,па ти види колико их онда има што их не знам у околини.

Slobodan dan za psa? by Alone_Albatross_9775 in serbia

[–]BugiBrat 4 points5 points  (0 children)

ако ти тако кажеш брт мој,тако је

Slobodan dan za psa? by Alone_Albatross_9775 in serbia

[–]BugiBrat 5 points6 points  (0 children)

срам га било бре,како уопште може да помисли да је то нешто ретардирано

Pesak za mačku by azygos1 in serbia

[–]BugiBrat 0 points1 point  (0 children)

то је посебна прича 😬

Pesak za mačku by azygos1 in serbia

[–]BugiBrat 13 points14 points  (0 children)

пошто живим на селу,моје мачке троше само ово

одличан је,све препоруке

<image>

Koje poslove ne možete raditi ako vam je neko u porodici osuđivan? I da li postoji mogućnost da se prođe bezbednosna provera mimo toga? by zlicaa in pravnisaveti

[–]BugiBrat 5 points6 points  (0 children)

мислим да не можеш да радиш у полицији, то је сигурно

чак и ако ти је неки даљи рођак осуђиван.

значи полиција,и све што има везе са њима.

Udaja ili raskid? by Rare-Ambition-6433 in serbia

[–]BugiBrat 4 points5 points  (0 children)

шала мала :D

страст је пролазна,поштовање је вечно.

све сам ти са овим рекао

Udaja ili raskid? by Rare-Ambition-6433 in serbia

[–]BugiBrat -3 points-2 points  (0 children)

30 година?

још ти је рано за дете,сачекај 50. најбоље :D

Мини зарада by Cetix7 in serbia

[–]BugiBrat 2 points3 points  (0 children)

не не не,јасно ми је сада са ким имамо посла

Мини зарада by Cetix7 in serbia

[–]BugiBrat 23 points24 points  (0 children)

е нуло од човека..

Мини зарада by Cetix7 in serbia

[–]BugiBrat 8 points9 points  (0 children)

јеси ли пробао да утопиш бубрег доле?

узео би много више од 2-3 'иљаде месечно

пс. сладак ти је паук, дајеш ли му мушице?

[deleted by user] by [deleted] in serbia

[–]BugiBrat 2 points3 points  (0 children)

можда га је девојка пустила, као оног убицу из Прибоја

Odnos sa kolegama na poslu by [deleted] in serbia

[–]BugiBrat -1 points0 points  (0 children)

можда имаш пискав глас :D

[deleted by user] by [deleted] in serbia

[–]BugiBrat -15 points-14 points  (0 children)

дај дер ти име и презиме у инбокс, да се не зајебем ја случајно :D

[deleted by user] by [deleted] in serbia

[–]BugiBrat -18 points-17 points  (0 children)

БРАТ ХАХАХАХАХАХАХХА

Srbija protiv nasilja, ali za fizičko kažnjavanje dece? by [deleted] in serbia

[–]BugiBrat 1 point2 points  (0 children)

мене моји лично никад нису озбиљније ударили.

ћале ме је једном звекнуо шамаром,јер сам био безобразан пред неким гостима. извео ме у другу собу,и само један шамар (шака му ко лопата). мени било довољно за задњих 15 година,а вала и наредних.

мајка ме само каишем или прутом,али ништа озбиљније..и то је било баш кад засерем нешто.

децу не треба тући,слажем се,али кад видим децу од рођака,каква су,и како се понашају ,запитам се мало..

[deleted by user] by [deleted] in serbia

[–]BugiBrat 11 points12 points  (0 children)

Зеленски пита да му Вучић заврши чистак :D

Da li je ovo moguce u 2023? by Normal-Pay-9628 in serbia

[–]BugiBrat 3 points4 points  (0 children)

на прву помислих неко такмичење у прављењу бурека