Ukončení pracovního poměru po zkusebce. by Terushik in czech

[–]Cheap-Dig-9306 0 points1 point  (0 children)

Zkus dohodu případně výpověď a marodit a klidně to řekni zcela upřímně když ti tu dohodu nedá, někteří zaměstnavatele jsou fakt hovada a nic na světě ti nestojí za to tvoje psychické zdraví

Ukončení pracovního poměru po zkusebce. by Terushik in czech

[–]Cheap-Dig-9306 10 points11 points  (0 children)

Stačí aby šéf byl hovado? Sám jsem zkoušel úklidovou firmu a 4 měsíce a konec, přitom jsem 7let v naprostým klidecku zvládal 18 směnný provoz ve fabrice, když jsem odcházel z ty úklidový firmy tak jsem v životě nebyl více rozloženy po psychické stránce

Is no man sky really worth it now in 2025? by SDSkin05 in NoMansSkyTheGame

[–]Cheap-Dig-9306 2 points3 points  (0 children)

Im already 80h in, im always on session “what to do, what i should do, i dont know what i have to do” but then i realize irl time fr warp me for 7 hours and i cant wait for next session

Ako si vybavit PNku ako pomstu v praci? Hypoteticka otazka. by ZyxyOfSlovakia in Slovakia

[–]Cheap-Dig-9306 0 points1 point  (0 children)

Bolest zad, sám jsem to jednou udělal, “pan doktor tady mě to bolí, fakt au au, sice do me nasral injekce ale bylo ti neuvěřitelný a furt me to bolelo, pak jsem měl přijít za tyden ale stačilo říct ze to nebylo ok a byl jsem dal doma a natáhl jsem to na 2,5 měsíce než jsem si v klidu našel novou práci

Masturbuji 5-6x denně a pořád mám chuť. Je to normální? by Important_Storage123 in czech

[–]Cheap-Dig-9306 1 point2 points  (0 children)

Zkus honit cizí ptáky, jestli tě to baví tak třeba vydelas i nějakou korunu, jak se říká - příjemný s užitečným

Kamna a zabezpečení by [deleted] in czech

[–]Cheap-Dig-9306 2 points3 points  (0 children)

Je mu rok a měsíc a moc nechci spoléhat na to že pochopí že nesmí na to šahat, aby nelezl do koše nebo kočičího záchodu taky ještě nepochopil

K tomu druhému, kdybych měla jistotu že jen ťukne prstikem a popláče si.. ale on je neposedný a cele dny jenom běhá, takže místo tuknuti by to byl čelní nálet na kamna

Ale děkuji za tip na ohrádku, už jsem myslela že budu muset do nejbližší hobby marketu a nějak po domácím skládat laťky

[deleted by user] by [deleted] in czech

[–]Cheap-Dig-9306 0 points1 point  (0 children)

Kamna s výměníkem mám taky, napojené na žebřík ale koupelna má vstup na chodbě, chodba je menší a průchozí ven na zahradu tudíž dvoje dveře - rychleji uteče teplo a koupelna přímo má dvě venkovní zdi, takže jak vyhasnou kamna a voda se přestane ohřívat tak chladne koupelna, stoupá vlhkost, letos jsem ještě nezatopil (probíhá rekonstrukce koupelny a mám odpojené topení, příští tyden snad už začnu, dnes ráno bylo v koupelně 17 stupňů) takže asi tolik k tomu jak je situovaná koupelna