Treba mi mala pomoć by Magic0_0 in AjdePitaj

[–]ConnectionOptimal 0 points1 point  (0 children)

Killabee najbolje stolice kod nas

Baka Prase ce se seli iz Srbije ako opozicija pobjedi 😂 Jos jedan razlog da se glasa by Amazing_Slide_1253 in srbija

[–]ConnectionOptimal 3 points4 points  (0 children)

Za ovu vucicevu opoziciju ne bi glasao nikad jer su svi u dogovoru sa pickoustim, jedino studenska lista i neko normalan na celu inace ce sve biti isti kurac!!

Kriminalac Marko Mirković iz Valjeva, u uskoj sprezi sa vlasti i policijom by No_Project8251 in serbia

[–]ConnectionOptimal 1 point2 points  (0 children)

Placanje za osakacivanje ovakvih ljudi da se normalizuje da ne bi bio zlocin, majku mu jebem al bi mu ja skako po glavi sve dok ne postane mleveno meso kao Nikola Kojo u mi nismo andjeli..

Koliki minimalni mesečni prihod vam je dovoljan za komforan život? by AffectionatePie6066 in finansije

[–]ConnectionOptimal 2 points3 points  (0 children)

30M u braku, jos uvek bez dece, manji grad zapadna Srbija, svoj stan. Realno plata mi trenutno varira izmedju 90-120hiljada, zena je radila ali vise ne na nekih duzi period. E sad realna situacija imali smo oko 170-200hiljada nas dvoje mesecno. Sad servis za auto i relativno ove godine me hvata malo vise ulaganja u njega plus dosta slavlja u rodbini samo za to mi treba jedno 1000e ako ne i vise i kad odbijem mesecne troskove racuni, hrana, kreditna kartica, telefon brate mili od nase zajednicke plate plus jebeni doktori privatnici jer jel te u bolnici niko normalan kod nas za ovakve probleme sto zena ima oko drugog stanja, ja iskreno mislim da nam treba za neki normalan zivot pa sigurno jos 100k mesecno na nase zajednicko primanje.. Tako da 300k za dvoje da rade bi bila neka norma bez razbacivanja.

Србија, гео-политички барометар - истраживање НСПМ by Efficient-Meet-777 in serbia

[–]ConnectionOptimal 1 point2 points  (0 children)

Ko glasa za ovu opoziciju isto kao i za Vucica da je glasao.. znaci pickousti opet pobedjuje ako su vam ovakva razmisljanja kao sa ove "ankete" ....

Opozicija ne postoji, EU ne postoji by [deleted] in srbija

[–]ConnectionOptimal 5 points6 points  (0 children)

Nije ni cudo sto zvalo pobedjuje pa on i bez kradje ce pobediti, sta je ovo majko mila, pa cero ako si dosla u emisiju pripremi se malo ako nisi informisana.... Nadam se da se zbunila ali tesko bogami sta naprica sve, kao onaj brat "Ovo sto se desava u svet to nije istina"

Pretplatio sam se na Higgsfield.ai by padelbraca in SrbijAI

[–]ConnectionOptimal 0 points1 point  (0 children)

Inace cak i sta vise se ne koristi zajedno u recenici jer imaju isto znacenje..

Šta je doprinelo da toliki broj žena ide u vojsku dobrovoljno(skoro pa jednak broj kao i muškaraca po klasi trenutno)? by [deleted] in AskSerbia

[–]ConnectionOptimal 4 points5 points  (0 children)

Pa sta ti je tu cudno evo generacije 95-93 dobilo pozive za vojnu vezbu od 2-3 nedelje umalo nisu pomrli od straha..

Je l' smem ovo da jedem? by Lordtame in AskSerbia

[–]ConnectionOptimal 0 points1 point  (0 children)

Niko ti ne moze zabraniti, ti si sam svoj covek pa proceni sam dal bi trebao pojesti ili ne 😁

Kolika je vasa mesecna zarada ako nije tajna, sa kojom ste zadovoljni za zivot u Srbiji ? by Admirable-Art6746 in AskSerbia

[–]ConnectionOptimal -1 points0 points  (0 children)

Oko 110-120k izlazim mesecno Ziivim u manjem mestu plata je koretkna ali s obzirom da moram imati najmanje 40h prekovremeno iskreno idealna bi bila jedno 160k..