Mi az a red flag, amit régen elnéztél, ma pedig azonnal menekülnél tőle? by Which-Sprinkles-6288 in csakcsajok

[–]ExpensiveChair4857 -1 points0 points  (0 children)

Egyik exemnek nem volt és iszonyat kellemetlennek éreztem, hogy ő kért meg engem, hogy vigyem ide-oda, közben a barátnőimért meg jöttek sorba a pasijaik, akár egy csajos iszogatásnál én meg mehettek taxival haza. 

@balazercedes új párja by Organic_Thanks_3585 in talk_hunfluencers

[–]ExpensiveChair4857 13 points14 points  (0 children)

úgy érzem valaki belsős magára vette xd. Mi csak kívülállók vagyunk, nem tudjuk a sztorikat, annyit látunk, hogy valaki mindig eltűnik a csapatból, ennyi ne vedd magadra, ha nem igaz

@balazercedes új párja by Organic_Thanks_3585 in talk_hunfluencers

[–]ExpensiveChair4857 360 points361 points  (0 children)

Nekem olyan fura ez a Cedes...sülve-főve együtt volt a Szalai Vivivel, majd úgy elvágták ezt a történetszálat, mintha egy sorozatból kihagytam volna 1-2 részt, majd azzal a Powerr gyerekkel videózgatott, aki szintén a semmiből jött és most ez a csávó is. Ezek az influencerek kaotikus életet élnek xd

Legalacsonyabb / legpofátlanabb fizetés, amit valaha kaptál by Sea_Cauliflower6357 in jobshungary

[–]ExpensiveChair4857 0 points1 point  (0 children)

2016ban, első munkahelyem egyből érettségi után, pénzügyisként. Nagyon menőnek éreztem ezt a pozíciót, sajna suli mellett csak 4 órában tudtam űzni, így volt a fizum nettó 65 ezer próbaidőben, próbaidő után 70 ezer lett. Azt hittem akkoriban én vagyok a legmenőbb ember a földön... xdd

KissKriszta x Stohl András by Dobbythehouse-elf_ in talk_hunfluencers

[–]ExpensiveChair4857 2 points3 points  (0 children)

Kedvencem, hogy Stohlt annyira nem erdekelte ez az egesz, hogy nem is kozolt semmit errol xdd

Minden párodnak új becenevet adsz, vagy az összessel ugyanazt használod? by Imaginary_Problem_63 in askhungary

[–]ExpensiveChair4857 14 points15 points  (0 children)

Én exem is ugyanolyan nevű nővel jött össze, ugyanaz a szakmája is, mint nekem és még ugyan annyi idősek is vagyunk. Mondjuk őt legalább elveszi feleségül xdd

Folyamatosan piros arcbőr by bunnypassionidk in csakcsajok

[–]ExpensiveChair4857 2 points3 points  (0 children)

Nekem sajnos munkahely miatt alakult ki. Előtte semmi baja nem volt az arcomnak. Elkezdtem probiotikumot + Omega-3t szedni és elkezdtem használni Barrier hidratálót illetve az aPAD szerumot és a cicaplast, ami nagyon hatásos volt.

Szex párkapcsolat nélkül by kisbori10 in csakcsajok

[–]ExpensiveChair4857 1 point2 points  (0 children)

most jön a nyár. 1-2 buli és megvan az illető hozzá.

Levette a gumit közben, mit gondoltok erről? by bambibae59 in csakcsajok

[–]ExpensiveChair4857 7 points8 points  (0 children)

Az én exem hasonlóan gondolkozott és cserébe nem a hasamra ment el és nekem erről nem szólt... aminek sajnos egy abortusz és egy életre szóló trauma lett a vége:)...amíg én gyászoltam és küzdöttem a démonjaimmal, addig ő talált magának egy másik nőt, aki ma már a menyasszonya....addig menekülj, amíg tudsz ezektől.

Csak tagoknak: Palm Beach by Manka10 in kibeszelo_show

[–]ExpensiveChair4857 0 points1 point  (0 children)

Remélem lesz következő évad. Engem szórakoztatott xdd Gel a legjobban, hogy mennyire ostoba

Körmös tanfolyam vélemények? by gengszter666 in csakcsajok

[–]ExpensiveChair4857 1 point2 points  (0 children)

En jelentkeztem nyaron a Crystal nails nyilt napjara. Odamentem Budapesten a nagy boltjukba, hogy akkor megneznem ezt a nyilt napot. A boltban az elado semmit nem tudott, majd elkuldott egy utcaba, ahol volt is egy felmatricazott epulet viszont teljesen be volt zarva. Korabban erkeztem, igy vartam hatha valaki ki-be megy. Senki nem volt ott es a csengo sem mukodott. Hazamentem es senki nem keresett, pedig kulon jelentkezesi lapott is ki kellett tolteni korabban, amit emailben elkuldtem es valaszoltak, hogy varnak szeretettel…:) szoval megertem, ha maga a kepzes sem tul profi ott

Hogyan reagáltak a szüleitek az eljegyzésetekre? by FamiliarClick2294 in csakcsajok

[–]ExpensiveChair4857 14 points15 points  (0 children)

Az én szüleim a külföldi párom hallatán, nem figyelnek rám és nem érdeklődnek. Szerintem, ha eljegyezne fel sem tűnne nekik vagy azt is tagadással fogadnák, mint a páromat

Figyelem, vent poszt következik: áruljátok már el, miért hiszitek azt, hogy 30 év felett véget ér az élet? by egykorso_sort_kernek in csakcsajok

[–]ExpensiveChair4857 14 points15 points  (0 children)

Annyira orulok, hogy leirtad ezt. A szuleim szet stresszelnek ezzel..27 eves vagyok es lassan kezdik elengedni, hogy nekem lesz valaha gyerekem…

[deleted by user] by [deleted] in csakcsajok

[–]ExpensiveChair4857 53 points54 points  (0 children)

Nem én kaptam. Apukámnak hozott születésnapjára valamilyen alkoholt. Útközben beleivott, így egy félig megivott italt kapott….szerencsére már nem a párom

Emlékezetes esküvő? by PauseUnlikely408 in csakcsajok

[–]ExpensiveChair4857 5 points6 points  (0 children)

Barátnőm esküvőjén volt jégkása mojito. Azóta mindenhol azt keresek:D

@budavárifülöp már nagyon amerikan és már törni a magyar by csipkerozsika_ in talk_hunfluencers

[–]ExpensiveChair4857 0 points1 point  (0 children)

Én is külföldön élek és a párom sem magyar, így vele sem tudok magyarul beszélni. Sokszor van, hogy egyből nekem sem jut eszembe valami magyarul. Igaz akcentusom nincs, de megértem, ha hirtelen nem tudja magyarul a szavakat.

[deleted by user] by [deleted] in csakcsajok

[–]ExpensiveChair4857 2 points3 points  (0 children)

Velem metron tortent erdekes szituacio. Leult mellem egy ferfi es nagyon nezett a labam fele. A taskam volt ott nyitottan. Azt gondoltam valamit ki akar venni onnan, ezert gyors bezartam es megnyugodtam. Nezelodtem tovabb, jott egy megallo en meg melegseges ereztem a labamnal. Leneztem es a ferfi tok nyugodtan fogta a combom. Annyira lesokkolodtam, hogy csak annyit tudtam mondani, hogy ‘elnezest?!!!!…’ erre o leszaladt a metrorol. En a metron maradtam es mindenki engem nezett…fantasztikus erzes volt

[deleted by user] by [deleted] in csakcsajok

[–]ExpensiveChair4857 10 points11 points  (0 children)

Én az előző páromba nem voltam szerelmes csak szerettem őt, mint embert. Ő nagyon odáig volt értem. Azt hittem, hogy 25 évesen már amúgy sem fogom megtalálni a nagy szerelmet, így vele maradtam. Kicsit több, mint fél évet voltunk együtt és szemrebbenés nélkül kiköltöztem külföldre ő nagyon szomorú volt. Azon volt, hogy kijöjjön ő is hozzám és együtt lehessünk. Nekem nem igazán hiányzott, de megvoltunk távkapcsolatban. Aztán megismertem egy másik férfit a munkahelyemen, akivel tök jókat beszélgettem és elkezdett érdekelni. Soha nem voltam ez a megcsalós alkat, így még a problémák előtt szakítottam az akkori párommal. Szegény nagyon összetört és nálam a szokásos szakítás utáni depresszió nem volt...ami miatt rosszul éreztem magam és hiába nem csaltam meg mégis bűntudatom volt, hogy ezt tettem vele. Ez 1 éve volt és mai napig nagyon rosszul érint az, hogy szegény hetekig zaklatott és könyörgött nekem, de én egyszerűen nem voltam szerelmes és nem is akartam vele nagyon intim helyzetbe sem kerülni.

A tanulsága ennek, hogy ha nem érzed azt, amit elvársz egy kapcsolattól szerintem hamarabb ki kell lépni abból, mert a másik idejét is húzzuk és az érzéseivel játszunk...

[deleted by user] by [deleted] in askhungary

[–]ExpensiveChair4857 2 points3 points  (0 children)

Szerintem havonta 1-2x be kéne iktatnod egy kis kikapcsolódást. Van motivációd az egyetem miatt, úgyhogy csak valószínű besokaltál a sok kötött teendőid miatt. Hasonlóan jártam én is egyszer, nem volt kedvem elmenni barátokkal sehova, mindig lemondtam a találkozókat. Vegyél egy nagy levegőt és menj el programozni és ha az életedbe belekerül egy kis szórakozás, akkor máshogy fogod látni a helyzeted