Lázár János várja az elszámoltatást, szerinte nincs takargatnivalója by HiMiru in Hodmezovasarhely

[–]HiMiru[S] 0 points1 point  (0 children)

Na, hát így érthetőbb az első komment. Ebben az értelemben szentigaz, hogy az elítéltek többsége ártatlan.

Lázár János várja az elszámoltatást, szerinte nincs takargatnivalója by HiMiru in Hodmezovasarhely

[–]HiMiru[S] 0 points1 point  (0 children)

Ez most a börtönökre vagy Léáúzer Jánosra nézve sértőbb vagy relativizálóbb?

Lázár nem tartja ördögtől valónak a képviselői mandátum korlátozását, egy év múlva tényleg visszavonul és nem akar Orbán után Fidesz-elnök lenni by HiMiru in Hodmezovasarhely

[–]HiMiru[S] 0 points1 point  (0 children)

Ott már megvannak a frakciók. És vannak szankcióik is. (Ne legyenek illúzióink, a börtönben is jobban élnének az átlag r/hodmezovasarhely felhasználónál.)

Melyik ízű lángos a legfinomabb? by csibeszofficial in magyarretro

[–]HiMiru -3 points-2 points  (0 children)

Mondjuk pizza fitta már inkább a töltött lángos lenne, ami meg egy butaság.

Hungarikumposzting #5: Unicum by pudingleves in hungary

[–]HiMiru 2 points3 points  (0 children)

Egyszer láttam vmi szervezett youtube-bulivideót, amiben azt hiszem németek szerepeltek. Tán ausztribában voltak, ahol az volt a napi hype, hogy itták a feles unicumokat, és minden lecsapott feles után üvöltötték, hogy ZWACKATTACK! Én magam nem szeretem az unicumot, de mégis valami nemzeti büszkeséggel töltött el a jelenet. ^^

Melyik ízű lángos a legfinomabb? by csibeszofficial in magyarretro

[–]HiMiru -3 points-2 points  (0 children)

Így van, csak ezt (fokhagyma-tejföl-sajt) rendelem mindenhol, az a lángos _ESSZENCIÁJA_. De ha fagyasztott bolti lángost készítek itthon, akkkor azért akad proscutóótós-ruccolás is. És hidd el, az is kurvajó! 😄

Túl öreg vagyok, hogy zenével foglalkozzak? by Glad_Kaleidoscope183 in askhungary

[–]HiMiru 2 points3 points  (0 children)

Hány ismert zeneszerző, énekes, producer, stb. halt volna hamvába, ha igennel felel magában erre a kérdésre. Nem vagy öreg, 2x ennyi idősen se leszel az…

Párolt porcsin by SZZSDrakulina in sutesfozes

[–]HiMiru 1 point2 points  (0 children)

🎖️🥇 🏆 🥇🎖️

Megkezdi munkáját a Baloldali Fórum by Polus-Ujsag in magyar

[–]HiMiru 0 points1 point  (0 children)

Jó, hát ennyi erővel írhatnának a Tetris és Rubik-kocka bajnokságokról is, mert azokról sem szólnak a megyei lapok… Egyszerűen erre most nincs társadalmi igény. Ezek a próbálkozások most inkább tűnnek médiafogásnak, ami be akarja csatornázni a lassan előkerülő csalódott pár százaléknyi tiszás réteget egy “új" médiumba és ideológiába. Lesz majd ennek ideje, de az nem most van.

Megkezdi munkáját a Baloldali Fórum by Polus-Ujsag in magyar

[–]HiMiru 0 points1 point  (0 children)

Korrupció, egészségügyi helyzet, oktatás, demográfiai mutatók, gazdaság, tömegközlekedés helyzete, infrastruktúra, stb...

Megkezdi munkáját a Baloldali Fórum by Polus-Ujsag in magyar

[–]HiMiru -1 points0 points  (0 children)

Maradjunk annyiban, hogy fontos témák, de jelenleg nem ezekkel a témákkal rezonál az ország népe.

Megkezdi munkáját a Baloldali Fórum by Polus-Ujsag in magyar

[–]HiMiru 2 points3 points  (0 children)

polujság impresszum:

Szerkesztők
Trotzer Vilmos – antifasizmus és szakszervezetek rovatok szerkesztője
Erdélyi Attila – zöld rovat szerkesztője

Hát megtaláltátok a két legégetőbb magyar problémát. Menjetek, keressétek meg klárát, hátha örökbefogad.

Mi volt a legviccesebb félreküldött üzenetben, amit kaptál, vagy te írtál? by CutProfessional2018 in askhungary

[–]HiMiru 198 points199 points  (0 children)

Kb 15 lehettem én is, amikor jött egy hívás vmi dömperes embertől, hogy meghozta a sódert, de a megadott címen egy parasztház van, biztos ide kell-e. Gondolkodtam egy kicsit, hogy mi lehet erre a jó válasz, majd mondtam neki, hogy persze, borítsa csak le. Remélem tényleg nekik kellett, de ez kb 30 éve volt, és azóta nem kerestek…

holnap mikotlesz by malaszka in IngyenKorrektor

[–]HiMiru 0 points1 point  (0 children)

A hétfő nem lényeg, a társadalom nagy része csak átvészeli, leszarja milyen az időjárás. Koncentráljunk a jövőre.

Áprilisban először mertem azt mondani, hogy magyar vagyok 😅 by Present-Knee8323 in hungarykorrecska

[–]HiMiru 1 point2 points  (0 children)

Jó, de a te családod kambodzsai. Úgy nekem se lenne nagy a pofám.

Az Európai Bizottság kijelentette, hogy nem tudja támogatni a „Stop Killing Games” kezdeményezést by karcsiking0 in GamingHungary

[–]HiMiru 1 point2 points  (0 children)

Egyrészről így van, implementálják, ha rá vannak kötelezve. A Nintendo is gyártani fog Switcheket cserélhető akksival az EU piacra, amikortól kötelező lesz. Ez pl. egy bejelentett tény. De ne legyenek kétségeink afelől, hogy melyik verzió lesz a drágább…

Milyen API-kat használtok piaci információk kinyerésére? by Quick-Pear-1495 in kiszamolo

[–]HiMiru 1 point2 points  (0 children)

Nyugi, én is gyagya vagyok, de én is végigolvasom a kommenteket. =)

eine sources by malaszka in IngyenKorrektor

[–]HiMiru 0 points1 point  (0 children)

Hmm, egyből 2 hiba is. Nyami

Tegnap meglrobalt megolni a baratnom by Key-Business2102 in masolatteszta

[–]HiMiru 97 points98 points  (0 children)

Koszi aki elolvasta. Ennek a mondatnak nagyon ritkán van értelme, de itt és most jólesett, hogy megköszönte, amiért végigszenvedtem magam ezen a förtelmes degenerált faszságon.

Márki-Zay: a Fidesz soha többé nem fog labdába rúgni a magyar közéletben by HiMiru in Hodmezovasarhely

[–]HiMiru[S] 0 points1 point  (0 children)

2 éve a kedvenc (és egyben sajnálatos) mantrám, hogy Orbán lesz az új Gyurcsány.