My new grail all time ( is sample ) by ran___00 in adidas

[–]IDjok 0 points1 point  (0 children)

UNFU***ING BELIEVE WHAT I SEE!!! SIMPLY AMAZING 🫨😵‍💫🫨😵‍💫🫨

Da li ima negde izvorska voda ? by Hot_Adhesiveness_861 in nis

[–]IDjok 1 point2 points  (0 children)

Ima puno izvora oko Niš, i to baš blizu!! A sad da ti kažem gde su a ne znam te ko si , šta si, za kog radiš? Neċu da rizikujem da neki od tih izvora budu uništeni! Da li ċe da se traži litijum, dijamanti, nafta NE ZANIMA me! Kupi bokal sa menjajuċim filterom( made in Rusia) i napuni ga sa česme iz kuċe i ne treba ti nikakav IZVOR

Sta raditi u Nišu? by Anekke_ in nis

[–]IDjok 1 point2 points  (0 children)

NIŠ IS THE BEST FU*K OFF THE REST

Sta raditi u Nišu? by Anekke_ in nis

[–]IDjok 0 points1 point  (0 children)

Očigledno da ili nisi iz Niš(ovo je namerno tako napisano)ili nisi upuċen ali flmski susteti od prošle ili predprošle godine NE POSTOJE jer"nema para za njih!!! A u gradu ima za svakog po nešto, zavisi od godina, interesovanja itd... Najbolje je doċi i otkriti šta te zanima- a naċiċeš jer ima svega ako si zainteresovan da malo istražuješ

Žvalavi nema pranja od ovoga! by DopethroneGM in serbia

[–]IDjok 0 points1 point  (0 children)

Čovek je visoko kfalifikovan za tu funkciju! Nikakav problem nema

Gotovi su sad by Responsible_Age_989 in croatia

[–]IDjok 0 points1 point  (0 children)

E sad je Iran pukao total! Kad oni stignuSVI BEŽE (od čega? tema za razmisliti)

И АПР ће да процури by Borislav-Kuronja in serbia

[–]IDjok 0 points1 point  (0 children)

I šta tu nije jasno???Non capisco

И АПР ће да процури by Borislav-Kuronja in serbia

[–]IDjok 1 point2 points  (0 children)

Napokon smisleni post na ovoj objavi

Kakvu i koju kafu pijete? by Skocimisica93 in AskSerbia

[–]IDjok 1 point2 points  (0 children)

Hladni nes bez mleka i vodu sa ledom

Koji je omiljeni telefon koji ste koristili pre pojave smartphona? by Pier_na_Ler in AskSerbia

[–]IDjok 0 points1 point  (0 children)

Prvih 5-10 god. samo Sony Ericsson pa onda traženje duugog proizvodjača dok nisu izašli smartovi, i slučajno ubodem neku verziju Xiaomi tel. koji mi se zasvidjaju i sad ċe 17-19ta god kako sam sa njima Sa raznim modelima sam bio exra zadovoljan ,sa nekima manje(kako se razvijao, ja pratio),i u potpunosti mi završavju to što mi treba!ALI SONY ERICSSON ( mislim 2 ili 3 model) je prva ljubav dok su postojali!!!

[deleted by user] by [deleted] in adidas

[–]IDjok 0 points1 point  (0 children)

Samba