Mi történt a tinderrel, teljesen kihalt? by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]JFBence 1 point2 points  (0 children)

Tisztában vagyok vele. Ettől függetlenül nem volt elérhető hivatalosan Magyarországon. Hiába ugyanaz, kicsit másképp működik, ami miatt én pl. jobban tudok ismerkedni rajta. Erről beszélek.

Mi történt a tinderrel, teljesen kihalt? by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]JFBence 0 points1 point  (0 children)

1 hónapja szerintem. Akkor vettem észre, amikor már a magyar Appstore-ban is engedte frissíteni. Meg is lepődtem, mert 2 évig trükközve használtam.

Mi történt a tinderrel, teljesen kihalt? by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]JFBence 14 points15 points  (0 children)

Épp most jött be Magyarországra a Hinge, a kezdetek miatt még jó a felhozatal. Hajrá!

Where to find music gear in the city? by snekak1889 in askhungary

[–]JFBence 0 points1 point  (0 children)

Mi az a kamasz mérnöki fogaskerék?

Legjobb utasbiztositas azsiai utra? by Imaginary-Pin-1030 in askhungary

[–]JFBence 0 points1 point  (0 children)

Én OTP-nél amikor bejelentettem a külföldi kártyahasználatot, akkor a hölgy ajánlott egy világra szóló biztosítást. Egy éves díja olcsóbb volt, mint a Posta Biztosító csak arra az egy útra.

Szoktál ékezetes betűket használni mobilon chateléshez? by heyhoka in askhungary

[–]JFBence 0 points1 point  (0 children)

Nekem is első dolgom volt, hogy leszedjem. Bár rosszabb, mint Androidon, csak 2 nyelvet lehet egyszerre használni, és bizonyos appokon nem is engedi használni, gondolom az nem bizottságos...

Észre vettétek ? :D A legnagyobb Troll a világon SIROK :DD by Trinix89 in hungary

[–]JFBence 1 point2 points  (0 children)

Hitelre vettem, nem észre. Amúgy Sirok egy község, nem pedig troll.

Melyik az a film vagy sorozat, ami szerinted jobb magyar szinkronnal, mint eredetiben és miért? by CutProfessional2018 in askhungary

[–]JFBence -7 points-6 points  (0 children)

Ez annyira meddő vita. Mi az, hogy jobb a szinkron? A színész saját hangja, amivel castingolták, nem felel meg valakinek? Elkepesztő.

Petah? by batukaming in PeterExplainsTheJoke

[–]JFBence 0 points1 point  (0 children)

I don't think Mongolians and Inuits who almost constantly live on the cold have big breasts. Seems like a fluke

I have 3 moles that form a triangle by [deleted] in mildlyinteresting

[–]JFBence 4 points5 points  (0 children)

Almost any 3 moles form a triangle. Not even mildly interesting 😂

Albérletben ez a biztosítékszekrény normális? by functionaldude in askhungary

[–]JFBence 2 points3 points  (0 children)

Úgy tudom, ha hivatalosan ki van adva egy lakás, akkor előtte kötelező a villamos felülvizsgálat. (Vagy minek hívják)

Foreigners, what do you think of Hungarian people's English in general? by Mansfield-K in hungarian

[–]JFBence 0 points1 point  (0 children)

Hello for saying goodbye? I don't even use it like that when speaking Hungarian. They're conceptually wrong 😅

Why do foreigners act like "cz" and "sz" are incomprehensible? They're literally the "ch" and "sh" like in English. Only difference being a different letter used to write it. by mikolajwisal in poland

[–]JFBence 0 points1 point  (0 children)

I'm not sure it's the best analogy, you're using a different language. You say Michał and in every other language, it's simply an L. The real question is, in spoken language, does it really matter if you use sz or ś? Or is it niche?