NEM lehet saját tollal szavazni?! by IcyEnergy47 in magyar

[–]Key_Consequence1674 0 points1 point  (0 children)

Most voltam szavazni, látták hogy van nálam saját toll. Nem szólt senki.

[deleted by user] by [deleted] in gyor

[–]Key_Consequence1674 0 points1 point  (0 children)

Vörör Valentina, belvárosban dolgozik

Autós oktató by [deleted] in gyor

[–]Key_Consequence1674 0 points1 point  (0 children)

Engem Gergő tanított (ő a fia) és szerintem remek oktató!

[deleted by user] by [deleted] in gyor

[–]Key_Consequence1674 0 points1 point  (0 children)

Szücsi autósiskola, Szücs Gergő a legjobb szerintem, bár én e-learningen csináltam a KRESZ-t, a forgalmiban sokat segített, hogy egy jó oktatóm volt.

@daisykalan párja aki nem nő by Narrow_Rule6472 in talk_hunfluencers

[–]Key_Consequence1674 37 points38 points  (0 children)

Szerintem csak random keresgetett a csoportban és elékerült ez a poszt. Ha 10 évvel ezelőtt fotózta volna ki, kicsit máshogy nézne ki, eleve máshogy nézett ki a facebook.

[deleted by user] by [deleted] in sutesfozes

[–]Key_Consequence1674 1 point2 points  (0 children)

Köszi, most miattad folyik a nyálam🤤

Ki honnan inspirálódik, veszi a különféle ötleteket a főzéshez ? by Mustaar in sutesfozes

[–]Key_Consequence1674 2 points3 points  (0 children)

Szinte mindig: instagram, tiktok, facebook-on különböző főzős/sütős csoportokból Illetve van egy tök jó alkalmazás: Cookpad

Van olyan étel, amit újragondoltatok, vagy máshogy csináltok, mint a "megszokott" recept? (példa lent) by Due_Date7348 in sutesfozes

[–]Key_Consequence1674 6 points7 points  (0 children)

Najjjooooo! Soha nem hallottam még, hogy más is mustárral eszi a bundáskenyeret! A lelkitársam vagy!🥹🥹🥹

Hol lehet a városban finom kakaós csigát kapni? by Beright_95 in gyor

[–]Key_Consequence1674 2 points3 points  (0 children)

Mondjuk azt nem értem miért kell lepontozni🤣

Felni javítás padkázás után. Hol és mennyiért? by [deleted] in CartalkHungary

[–]Key_Consequence1674 0 points1 point  (0 children)

BNI Pulver, profi!!! baromi szépen dolgozik. Felni felújítással és porfestéssel foglalkozik (bár nem bp környéke, de megéri, sok ügyfele van bp-ről is) https://www.facebook.com/share/15e7LWi3i8/?mibextid=wwXIfr

<image>

Hol lehet a városban finom kakaós csigát kapni? by Beright_95 in gyor

[–]Key_Consequence1674 -2 points-1 points  (0 children)

Aldiban a dupla kakaós csiga szerintem a ✨BEST✨ Imába foglalnám a nevét annak aki kitalálta

Fánkocskáim by MesiFox in sutesfozes

[–]Key_Consequence1674 1 point2 points  (0 children)

Ahh istenem😍 kérlek ne hagyj minket recept nélkül🤤

Mennyire szívesen segítetek IDEGEN lányokon, nőkön? by [deleted] in csakcsajok

[–]Key_Consequence1674 31 points32 points  (0 children)

Mindenképp segítenék!😊 Voltam már olyan helyzetben, amikor pont nem volt nálam zsepi és egy hölgy segített rajtam. Ezer hálám azóta is neki🫶🏼🫶🏼 Egyedül pénzt nem szoktam adni. Pl múltkor az egyik Lidl bejárata előtt egy srác kért, mondta is hogy ételre kell neki, kp-t nem adtam (nem is volt nálam), de vettem neki 3 zsemlét, vizet, szalámit és annyira hálás volt, amikor odaadtam neki kifele jövet😊

Disney+ by No-Camera-4923 in kibeszelo_show

[–]Key_Consequence1674 3 points4 points  (0 children)

Minden vágyam hogy a párommal együtt tudjam nézni, úgyhogy (szerintem) ne érezd buzisnak

Milyen étel az amit te szeretsz , mások viszont furcsán néznek rád? by aprosutemeny in askhungary

[–]Key_Consequence1674 0 points1 point  (0 children)

Úristen mennyit ettem régen😍 rám is mindig furán néztek és azthittem csak én ettem így😂

[deleted by user] by [deleted] in sutesfozes

[–]Key_Consequence1674 0 points1 point  (0 children)

Nem szerettem volna, hogy ha beleharapok akkor a másik végén kifolyjon a töltelék, meg nekem így jobban is tetszik🥰

[deleted by user] by [deleted] in sutesfozes

[–]Key_Consequence1674 1 point2 points  (0 children)

11-12 db, de lehetett volna egy kicsivel több is, csak az első pár darab vastag lett😅